Sır Çözüldü. Gelmekte Olan Geldi

Yayınlama: 14.12.2021
6.238
A+
A-
01.07.1966 yılında Çorum’un Sungurlu ilçesine bağlı Yazır köyünde doğdum. (İlçemiz şu an Boğazkale oldu.) *İlk okulu Ankara Mimar Sınan İlkokulu’nda; orta okul ve liseyi Ankara Tuzluçayır Lisesi’nde tamamladım. *1985 yılında Ankara Üniversitesi Çankırı Meslek Yüksek Okulu Elektrik Bölümü’nden mezun oldum. *1986 yılında Ankara PTT de Elektrik Teknikeri olarak işe başladım. Sonrasında , Türk Telekom’un PTT’den ayrılmasıyla iş hayatıma Türk Telekom da devam ettim. *İş hayatımın 8. yılında tekrar Üniversite sınavına girerek, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Maden Mühendisliği’ni kazandım ve tayinimi Kütahya İl Telekom Müdürlüğü’ne aldırarak, gündüz iş hayatıma devam ederken, akşam ikinci öğretim olarak üniversite öğrenimime devam ettim. Maden Mühendisliği 2. Sınıf sonunda genel not ortalamamın çok yüksek olması sebebiyle aynı okulda Elektrik Elektronik Mühendisliği’ne yatay geçiş hakkı kazanarak, bir alt sınıftan başlamak kaydıyla öğrenimime Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünde devam ettim. *1999 yılında Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olarak aynı iş yerinde görevime Elektrik Elektronik Mühendisi olarak devam ettim. *2002 yılında Türk Telekom İzmir Bölge Müdürlüğü’nün talebi üzerine İzmir'e tayin olup burada görevime devam ederken yine Türk Telekom Genel Müdürlüğü’nün talebi üzerine 2005 yılında Ankara da Türk Telekom Genel Müdürlüğü İnşaat Emlak Daire Başkanlığı’nda görevime devam ettim. Türk Telekom’un aynı yıl özelleşmesi sonucu kurumda uygulanmaya başlayan çalışma sistemi ve cemaat ağırlıklı kişilerin kuruma doldurulmasının verdiği rahatsızlık sonucu 2007 yılında kendi isteğimle kurumdan istifa ettim. *2007 ile 2010 yılları arası kendi ofisimde müteahhitlik 2010 yılından sonra da yine kendi iş yerimde Kozmetik sektörüne girerek hala aynı sektörde iş hayatıma devam etmekteyim. *İş hayatı dışında vatan sevgim sayesinde buluştuğum ve onur duyarak görev aldığım, Atatürk Atabey19 Türk Ocakları Ankara İl Başkanlığı’nda Genel Sekreter olarak çalışmalarıma devam etmekteyim. *Evliyim 3 kız ve 1 erkek olmak üzere 4 çocuk babasıyım.
+ Daha Fazla

   BARIŞ MANÇONUN 1923’DE, TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN KURULUŞU İLE BAŞLAYAN VE 100 YIL SONRA 2023’DE KURULACAK OLAN, ASIRLIK YENİ TÜRK DEVLETİNİN HABERİNİ VERDİĞİ KAYALARIN OĞLU’NUN SIRRI

  Gerek evrenimizde, gerekse dünyamızda milyonlarca yıldır süregelen bir mücadele vardır. Allaha karşı şeytanın mücadelesi, Pozitife karşı negatifin mücadelesi, Oğuz oğullarına karşı yılan oğullarının mücadelesi, kırmızı kana karşı mavi kanın mücadelesi gibi.  

  Hangi dine inanılırsa inanılsın, Allah-Tengri-Tanrı-Yaradan insanı daima görür, duyar deriz. Doğru da deriz. Çünkü, ihtiyaç halinde insanlar seçilir.  Seçilen kişiye bilgiler uykudayken ya da rüyalar vasıtasıyla aktarılır. Gerekli sırlar verilir. Gerekli boyutsal kapılardan geçilir. Geçilen her boyut kapısında, seçilen kişiye sırlar açıklanır. İnsan üstü bilgiler aktarılır. Emirler, görevler verilir. Bu verilen bilgiler ya da emirler doğrultusunda seçilen gereğini yapar. Tarihte bunun bir çok örnekleri vardır. Bu örnekten bazıları ise;

  Peygamberler; seçilmiş insanlardır. Görevleri;  Allah’ın emrettiği şekilde, kendilerine tebliğ edilen dini insanlara yaymak olmuştur.

  Mareşal Gazi Mustafa Kemal Atatürk; seçilmiş bir insandır. Görevi, Kırmızı kanın temsilcisi olan Türk halkını yok oluştan kurtarmak ve 100 yıllık Türk Devletini kurarak, 100 yıl sonra yeni seçilenin kuracağı, asırlık Türk Devletine zemin hazırlamaktır.

  Barış Manço; seçilmiş bir insandır. görevi, sır taşıyıcısı ve habercidir. Geçmiş ve gelecek arasında bağı kuran kişidir.

  Seçilenin yanındaki kişilerde seçilmiştir. Onların görevi de; seçilen görevini yaparken ona yardımcı olmak, yolunun açılmasına destek olmak, mücadelesine destek olmak ve yol arkadaşlığı, kader arkadaşlığı yapmaktır. Tıpkı, savaştaki komutanın yanında yer alan subay, erbaş ve erler gibi.

  Barış Manço sırlarını; Anahtar, Ce Sera Le Temps ve en önemlisi Kayaların Oğlu gibi bir çok yapıtlarında, şifreli ama seçilen ve seçilenin yol arkadaşlarınca kolay anlaşılır bir şekilde açıklayıp, görevini tamamlayarak aramızdan ayrılmıştır. 

  Kayaların oğlu’ndaki sır, Çözülen Şifreler neler? 

  100 yıl önce seçilen Mareşal Gazi Mustafa Kemal Atatürk Türk Devletini kurarak. 100 yıl sonra yani 2023 de kurulacak olan asırlık ( 1000 yıllık) Türk Devletinin temelini atıp yeni seçilecek olana zemini hazırladı ve görevini tamamlayıp aramızdan ayrıldı.

  Peki, 2023 den itibaren 1 asırlık ( 1000 yıllık) çınar gibi kök salacak yeni Türk Devleti için seçilen, Gök tuğu kaldıran, boyut kapılarından geçen ve geliyor gelmekte olan denilen seçilmiş kim?

  Kayaların oğlunun çözülen şifrelerinde her şey açıklanıyor.

  ** 1923 ün ılık bir ekim sabahında, kayaların toprağa dikili saplandığı yerde doğdum.

  • 29 Ekim 1923 de Türkiye Cumhuriyetin kuruluşu.

  **Toprak ana ile Kaya babanın oğluyum ben.

  • Damarlarında asil kanı taşıyan Türk Halkı

  **Toprak anam sevgi dolu, bereket dolu. Toprak anam sessiz, ama toprak anam dop dolu, toprak anam Anadolu.

  • Türkiye Cumhuriyetinin toprakları, vatanımız, Anadolu.

  **Babamsa sağı solu belli olmaz, bir gürledi mi yer yerinden oynar. Göğsünde çatırdamalar olurmuş.

  • Mareşal Gazi Mustafa Kemal Atatürk.

  **Onun için derdi, onun için sayısız irili ufaklı kaya parçaları vardır. Bu topraklarda.

  • Atatürk, Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur derken, yukarıdaki sözün açıklamasını yapıyordu. Buradaki şifre, Damarında asil kanı hisseden bütün Türklerdir.

  **Ve sen, benim oğlum. Ve sen kayaların oğlu. Bu taşı, toprağı  bir arada tutacaksın.

  • Burada Atatürk’ten sonraki seçilmiş olana mesaj veriliyor. Gençliğe hitabedeki şartlar meydana geldiğinde ( Bu gün o şartlar bizzat yaşanmaya başlanmıştır.)Ayrışan, kutuplaşan insanları bir arada tutacaksın. Onları, kuvai milliye de olduğu gibi tek bir amaç için birleştireceksin. Vatan toprağının bütünlüğünü sağlayacaksın deniliyor.

  **Kolay değil kayaların oğlu olmak. Kuzeyden esen rüzgara, güneyden gelen kavurucu sıcağa karşı koruyacaksın onları. Kolay değil, kolay değil kayaların oğlu olmak.

  • Ülkemizin yakın bir zamanda büyük ve yıkıcı bir savaşın içine gireceğini, ülkenin kuzeyinden (Karadeniz bölgesi) ve güneyinden ( Akdeniz’den, İran’a kadar) çok şiddetli ve ağır saldırılara maruz kalacağını; Şartların çok ağır ve çok şiddetli olacağını, bu şartlara göğüs germenin ve bu şartlar karşısında mücadele vermenin çok zorlu olacağını ama tüm bu zorluklar karşısında yılmamak gerektiğini anlatıyor.

  BURADAN SONRA, TÜM BU MÜCADELELERİN SONUCUNA GEÇİYOR

  **2023’ün ılık bir ekim sabahında, bacaklarımda hafif bir uyuşmayla uyandım.

  • Ağır ve çetin geçen savaşın ardından, yeni kurulacak asırlık Türk Devletinin kuruluşunu müjdeliyor.

  **Ve sanki 100 yıllık ulu bir çınar gibi kök salmaya başladım o sabah.

  • 100 yıl önceki Atatürk’ün Türklerinin bu devleti kurup devam ettireceklerinin haberini veriyor.

  **Ve ilk kez sağımda solumda asırlardır duran diğer çınarları fark ettim.

  • Yeni Türk Devletinin Kuruluşu ile birlikte, Doğuda Çin denizinden, Avrupa’nın ortasına kadar bütün Türk devletleri uyanıyor. Birleşme kararı alıyor.

  **Doğudan hafif bir seher yeli yükseldi ve asırlık çınarlar beni de aralarına aldılar ve 2023 ün ılık bir ekim sabahında yeni bir kayaların oğlunun doğuşunu beraberce seyre koyulduk.

  • Avrupa’nın ortasından, Çin denizine kadar Asırlık Türk Devletinin doğuşunu tüm dünya izleyecek.

  Aslında kader bellidir. Belirli zamanlarda oluşacak gelişmeler için yaşanacaklar, yaşanacaktır. Hiçbir doğum sancısız olmaz. Devletler de aynıdır. Osmanlının son dönemlerinde büyük acıların, sıkıntıların yaşandığı 1. Dünya savaşında ve Kurtuluş Savaşında o dönem seçilmiş olan, Mareşal Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile 100 yıl önce,  Türkiye Cumhuriyeti kurulmuş ve yine o zaman Atatürk; Ahmet Esat Tomruk’a, sırlarının kendinden 100 yıl sonra gelecek olan ve Yeni Türk Devletini kuracak olana ulaştırması için gizli teşkilatı kurdurmuştur. 

  Gökteki seçilmesi gereken yeni Ata’yı seçmiş, yerdeki sır taşıyıcıları görevlerini yapmış, kadimler seçilenle görüşmelerini yapmış ve bütün bilgileri kendisine nakletmişlerdir. Gelecek gelmekte olan derken, o kişi seçilmiş ve gelmiştir. Seçilen kişi 2017 yılında Mavi Tuğu kaldırarak insanları uyandırmaya ve uyarmaya başlamıştır. Siyasi partilerin ayrıştırıp, kutuplaştırdığı bütün Türkleri uyandırıp; sağcı, solcu, alevi, sünni ayırımı yapmaksızın partisiz olarak, Türk Milletinin, Türk Devletinin ve Türk Vatanının geleceği için Türk istikbali için ortak ve tek bir amaçla, Kuvai Türk çatısında, Şerefli cephede, Atatürk Atabey19 Türk Ocakları çatısında Atatürk devlet algoritması ışığında birleştirmiştir.

  Atatürk’ten sonra Yeni Türk Devleti için seçilmiş olan kişi yukarıda açıklanan sırları da ortaya koyarak, Atatürk’ün Türklerini tek çatıda toparlayan, Atabey Hüseyin Hakkı Kahveci’dir.

  Ercan Çamalan

  Türkiye'nin siyaset, medya ve gerçekçi haberlerinin yer aldığı haber portalı