Privacy Policy Page
SON DAKİKA

KAN HAFIZAMIZ 2025

Bu haber 13 Mart 2019 - 22:21 'de eklendi. Son Güncelleme18 Mart 2019 - 11:50
21. Yüzyıl birinci çeyreği (2025) “Kavimler Göçü” …‘nden “Kan Hafızası”na Erenler’in var olacağı – vûcut bulacağı, diğer “TÜM”lerin de periyodik düzlemde yok olacağı yıllar gelmekte…Ata Türk’ten Atatürk’e… “Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda (Kan Hafızanda) mevcuttur”u anlayan hissedenler adına… BAKAN değil GÖREN olun… Anlarken hissedişlerinizde var olun… KAN HAFIZANIZA inanın güvenin… Esenliğe varma adına.2023 Kayaların Uyanışı 2024 Kaotik Dünya 2025 Kavimler göçü ve kan hafızasında bir olanların sancaktarlığı…Atatürk tarafından hangi sebeple Ankara’nın başkent seçildiğinin üzerine yoğunlaşın… Anadolu’nun mayalandığı üçgeni bulma adına, hem metafizik hem de bilimsel anlamda vari… Mitolojik dönemlerden başlayarak…Ankara merkezlerin merkezinde Merkezkaçların gücü hissedişlerinde Kütahya – Malatya enleminde Samsun – Akşehir boylamında Eskişehir – Sivas enlemindeTanrı’nın Türk’e bir armanığıdır. Atatürk, Kan hafızamız adına. Seçilmişler ayaktaa.İnancınızı anlayarak – hissederek öğrenmenizi engelleyen kişiler, bu inançtan nemalanmak isteyenlerdir, geçmişte de an’da da gelecekte de böyle olmuştur olacaktır… Bu kişi veya kurumların tamamı İnanç Tüccarıdır… Uzak durun bu insan ya da kurumlardan, cemaatlerden… İnancınızı anlamanın yolu da, kendi dilinizle hissedişlerinizdir… Dil ile ikrar kalp ile tasdik… Ancak anlayarak hissederek var olur – vûcut bulur. Biz anlıyoruz size anlatırız öğretiriz diyenlerin tamamı da İNANÇ TÜCCARIDIR. OKU – ANLA – HİSSET, görenlerden ol . Kendin ol . Atatürk ol . Korktukları Türk ol. Biz Ata Türk’ün ,Atatürk’ünün Türkleriyiz.ATAM TV – Ufuk Ötesi, Youtube platformuna abone olunuz. Önemli konular açıklıyoruz.Efendim! Bugünlük bu kadar. Unutmadan kitaplarımı okumanızı tavsiye etmem gerekiyor.Son kitabım, “TRAFODAKİ KEDİ SANDIKTAKİ HİLE“ çıktı.
Trafodaki Kedi Sandıktaki Hile - Hüseyin Hakkı Kahveci

Trafodaki Kedi Sandıktaki Hile” kitabı; Sözcü Kitabevi, Kitapyurdu, Dost Kitabevi, Kitapsan, D&R, İnkılap, Remzi, İdefix, OdaKitap, Online Kitabevleri ve tüm kitapçılardan temin edilebilir.

Ve diğer kitaplarım…
  • Mühürlü Vagon
  • RABITA – Uğur Mumcu`dan sonra
  • Atatürk`ün Yasaklanan Kitabı
  • Yahuda – Atatürk ve Cumhuriyete kuşatma ..Okuyunuz.
Kitapları İnternet ortamında almak için lütfen TIKLAYINIZ
Hüseyin Hakkı Kahveci’den tarihe ve geleceğe yön veren kitaplar

Hüseyin Hakkı Kahveci’den tarihe ve geleceğe yön veren kitaplar

Sevgi ve saygıyla…Atabey Hüseyin Hakkı Kahveci

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

Hüseyin Hakkı KAHVECİ
Hüseyin Hakkı Kahveci[email protected]
Hüseyin Hakkı Kahveci(Parlamento Haber Genel Yayın Yönetmeni) Gazeteci, Yazar, Stratejist, Siyaset ve Terör Uzmanı olarak Free Lance yani bağımsız gazetecilik alanında faaliyet göstermektedir. 19 Kasım 1972 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İlk – Orta ve Lise eğitimini Ankara'da tamamlamış olup 1991 yılında Devlet Bursu ile yurt dışında burslu Tıp eğitimi almıştır. Sonrasında CSU – USA'de İşletme üzerine Üniversite eğitimi sonrasında MD; Master düzeyinde Uluslararası İlişkiler ve Management eğitimi almıştır.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!