Künye

PARLAMENTO HABER
K2 MEDIA GROUP

TÜRKİYE’NİN GERÇEKÇİ HABER PORTALI

www.parlamentohaber.com
“Biz Büyük TÜRK Milletinin Hizmetindeyiz“

İMTİYAZ SAHİBİ ve YÖNETİM KURULU BAŞKANI
Hüseyin Hakkı Kahveci
([email protected])

HABER MÜDÜRÜ
Güncelleniyor…

EDİTÖRLER
Pelin İnce
Gencer İlhan

REKLAM REZERVASYON
([email protected])

BİLİŞİM & ALTYAPI
Burak Efe Ayvazlar
([email protected])


WHATSAPP HABER HATTI: Güncelleniyor…

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
([email protected])

İletişim talebinizin dikkate alınması için geçerli bir e-posta adresi vermeniz zorunludur. Size ulaşmak için gerekirse telefon kullanılabileceğinden telefonunuzu bildirmeniz tavsiye ederiz. Sitemiz ve site yönetimimiz e-posta’nın bize ulaşmaması ya da  geç ulaşması, spam gibi v.b. sorunlardan dolayı sorumlu tutulamaz.

YAYIN YERİ
Avrupa

Uluslararası Gazeteciler Federasyonu (IFJ)
Sitemiz, Uluslararası Gazeteciler Federasyonu (IFJ) üyesidir.

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2017 parlamentohaber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları parlamentohaber.com’a aittir. parlamentohaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar parlamentohaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
parlamentohaber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. parlamentohaber.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRIVACY POLICY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the parlamentohaber.com. However, sometimes the parlamentohaber.com uses third parties to process your information. parlamentohaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the parlamentohaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the parlamentohaber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the parlamentohaber.com and its services. When you use parlamentohaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the parlamentohaber.com cookies section of our full Privacy Policy.