Neler Oluyor..?

Yayınlama: 09.10.2023
Düzenleme: 09.10.2023 16:37
119
A+
A-

6 Ekim Cuma günü itibaren özellikle yaşamış olduğumuz Orta Doğu bölgesinde Filistin, İsrail’e saldırarak Pandoranın Kutusunu açmışlardır. Bu saatten sonra geri dönülmez bir yola hep beraber çıkmış olduk ve süreç belli ki yakın bir zamanda ARMEGEDON denilen Melhame-i Kübra dediğimiz sürecin içine girdik 14 Ekim ve 28 Ekim Ay tutulmalarından önce, 100 sene boyunca etkilerini yaşayacağımız bir dönem tamda 29 Ekimde Cumhuriyetimizin 100. Yılını kutlayacağımız dönemde. Konuyu size şu anda ekranlarda herkesin anlattığı bir perspektiften öte başka bir bakış açısı ile izah edeyim;
1820 Yılında Osmanlı toprağı olan Mora adasında Yunan köylülerinin çıkardığı İsyan ile Osmanlının yıkılışındaki ilk mihenk taşı bu isyan ile yerinden çıkarılmış, Osmanlı İmparatorluğunun yıkılış süreci başlamıştır Tarihsel Perspektifte.1820 den sonra aradan Yüz yıl geçmiş ve 1920 yılında Mora adasında isyan çıkaran Yunan köylü topluluk bu sefer aradan 100 senelik kısa bir tarih ile gücüne güç katmış Osmanlı İmparatorluk topraklarını işgal ve müslüman Türk halkını yok etmek için, kendilerini kullanan Maşa devletler ile topyekûn saldırmışlardır. Her 100 senede bir ayranı kabarıp da üzerimize Kuduz Köpek misali saldırtılan yunan aradan 1920 den sonra geçen 100 yılında yine saldırmak için zafiyet bekliyor, kolluyor. 16.05.2022 Tarihinde Yunan Başbakan Miçotakis ABD’yi ziyaret etmiş ve ABD Parlamentosunda konuşmasının her anında Türk Düşmanlığı yaparak ve bu esnada yaptığı konuşmanın 47 dakikasında 37 kez ABD Parlamentosu tarafından alkışlanarak Türk Düşmanlığına burada destek bulmuştur.

Tarih tekrar tekerrür edecek gibi açık bir şekilde net olarak önümüzde duruyor. 1820 de ilk hareketi Mora’da Yunan Köylü istanı ile başlayan hareket aradan 100 sene sonra 2. hareketi 1920’de Yunanın topyekûn saldırması ve ardından bir 100 sene daha geçen 3. harekat başlangıç öncesi 2022 yılında geçmişten bu güne “Dūşman Yunanistan” belli ki uslu durmayacak..!

Her daim kuklacıları tarafından kandırılan Yunan 12 adaların ötesinde bir ufuk hayali ile 7 inayet kilisesini kapsayan Ege Bölgemizi de içine alarak Trakya ve İstanbul (AYASOFYA) ile beraber hedef alanlarını büyütmektedirler.

1054 yılında İstanbul’da bulunan Hristiyan Kilisesi içerisinde muhalefete düşülmüş kilise Ortodoks ve Katolik olarak ikiye ayrılmıştır. Bu ayrılığa neden olan İstanbul’da batık ada olan Sardonis’i adasındaki kutsal din adamlarının kemiklerini çıkartarak 1000 senenin sonunda iki ayrık otu misali kiliselerin Katolik ve Ortodoks’lar yeniden birleşmeyi gerçekleştirmek istiyorlar. 21 Aralık 2020 Tarihinde Ezoterik çağa girdiğimiz bu dönemde tüm düşmanların tamamı  “Hedef Türkiye” mottosunda birleşmişlerdir.2015 yılında kurulan Avrupa Deniz Gücü 31 Mart 2020’de Sofia ile ilk Operasyonu yapmış ardından dalga şiddetini yükselterek 2. Operasyonu İrini ile Türk Gemimize gerçekleştirmişlerdir. Gnostizm-Ezoterizm,Dil, Tarih,Coğrafya vb bilmeyenler bu meselelerin derinliğini anlayamazlar.İlk Opersayonları Sofia aslında Kutsal Bilgelik anlamını taşıyan Ayasofya’dır.İkinci operasyonları İrini ise Kutsal Barış anlamını taşıyan Ayairini’dir.Bu süreç dalga şiddetini yükselterek devam edeceği aşikardır sebebi ise bu kutsal atfedilen kliseler Trio’dur yani üç tanedir oda Kutsal Kudret (Güç) Aya Dinamis’tir.

Gerçekleşmemiş olan bu 3.Operasyon çok yakın bir tarihte yıldızların ve gezegenlerin konumlarına göre gerçekleşecektir; çünkü bize düşman olan yapı bu Ezoterik bilgiler ve dönemler üzerine hareket ederler..!100 Yıllık periyodların önemli, 1000 yıllık periyodların yani Milenyumların Kutsal olduğu bu dönem 2000 yılında bizim çağımızın dönemine denk gelmiştir.

Son zamanlarda yaşadıklarımız başta Salgın Hastalık Kovid19 dahil olmak üzere büyük bir hedef saptırmadan ibarettir ki gerçekleri kimsenin görmemesi ile ilgili bir sanal PERDEDİR. Bu yapının kurguladığı Felsefi yapının Ana Fikri Mezarı Efes’te Olan Yuhanna’nın Vahiy Kitabı “ESİNLENME”ye dayanır buda Mahşerin 4 Atlısı 1.Salgın 2.Kıtlık 3.Ekonomik Çöküş 4.Kurtarıcı (Acaba bu sahte kurtarıcı KİM?) Tüm dünyadaki Haber Kanallarından aldığımız bilgiler neticesinde ülkelerin birbirleri ile yapacakları düşündürülen sahte savaş senaryolarının asıl perde arkasındaki planda; Bizim yaşadığımız coğrafyanın işgal edilip biz Türklerin elinden alınıp bu coğrafyada ya topyekün yok edilip yada buradan Asya steplerine doğru göç ettirilmesinin senaryolarının hazırlık aşamasının bittiğini, artık son operasyonun “AYADİNAMİS” yapılmasına az kaldığını, her an oluşabileceği ön görülmektedir, Tarih Tekerrürden ibarettir daha önce 100 senede bir Yunanın 2 sefer bize yaptıkları gibi 3. ise belli ki kapıda..!

Mehmet Ömer Ulu 

Türkiye'nin siyaset, medya ve gerçekçi haberlerinin yer aldığı haber portalı