SON DAKİKA

EFES – 2022 Tatbikatı

Bu haber 09 Haziran 2022 - 18:49 'de eklendi.
Abone ol

Türk Silahlı Kuvvetlerimizin kendimize ve dosta güven, düşmana korku saldığı Mehmetçiğimizin tatbikatının adıdır.

EFES – 2022 Tatbikatı. Anavatanımızın çevresi 360 derece her bölgesi Ateş Çemberi ile imtihan olduğu coğrafyamız, çok sıkıntılı bir dönem içinde olduğu bu zamanda Kahramanlarımızın yapmış olduğu tatbikat hepimizin gurur kaynağı oldu. İçerde ve dışarda her fırsatta bizi kötülemek için, Devletimiz ve Milletimiz aleyhinde Kara ve Gri propaganda yapan fesat, habis, kemgöz tüm şuursuzlara Türk Silahlı Kuvvetlerimizin Tatbikatı hepsine kapak olur..! Ukrayna ile Rusya’nın savaşı 4.Ayına girdiği bir dönemde Konvansiyonel bir güç olan Rusya’nın, kendinden kat be kat güçsüz tarım ülkesi olan Ukrayna’da bir bataklığa saplanmış durumunu hep beraber ekranlardan izliyoruz.

Şimdi Türkiye’ye düşman olan devletler bizim ile savaş senaryolarını düşünenler Ukrayna’da olan olayları iyice gözlemlesin, Ukrayna’ya saldıran Rusların başına gelenleri iyice değerlendirsinler. Türk Milletinin binlerce yıllık “Kadim Devlet” varlığı, aklı ve kurduğu Devletler semavi dinlerden bile önce örnek olarak; Musevilik 4500 yıl, Hristiyanlık 2022 yıl, Müslümanlık 1412 yıldır dünya sahnesinde, daha önce “Kadim Devlet” aklı ile binlerce yıldır ayaktadır bilmiyorsanız Tarih kitaplarından okur araştırır görürsünüz. Anavatanımız çevresinde sınırları cetvel ile çizilmiş garnizon kukla devletler şimdi gelip bizlere kafamı tutacaklar, tutuyorlar inanın havada uçan kargalar bile bu duruma Gak Gak Gak diye gülüyorlar olayların seyrine.

Konvansiyonel Devlet olan Ruslar daha tarım ülkesi Ukrayna’ya 100 günden fazladır dişlerini geçirememişken, binlerce yıldır dim dik ayakta duran Savaşçı Millet olan biz Türklere hangi çılgın zincir vuracakmış şaşarım, eceli gelen kuduz köpek kutsal mekana işermiş misali çarpılmak istiyorlarsa buyursun gelsinler.10 Milyon Nüfus küsürlük Yunanistan, ABD’nin ve Avrupa Birliği’nin kışkırtmaları ile biz Türk Milletine savaş açacaklarmış da falanda filan hayallere bak, herhalde kafayı çok çekerken bunlara yürek yedirmişler. Tarih bizleri kan ile imtihan edecek gibi ve Tarih belli ki tekerrürden ibaret olacak bunları biz bu sefer denize dökmek ile kalmayacağız, yakaladığımız yerde kim bize savaş açmışsa soylarını kurutarak top yekün hepsini yok edeceğiz 85 Milyon Hazırız.

Her yerde söylenildiği gibi öyle dört bir yanımızdan saldırmayla ilgili bir hamlede bu soysuz düşman korkaklardan beklemeyin çünkü; böyle bir durumda dünya çapında kahramanca Anavatanını savunan bir Türk Milleti yaratmış olurlar ki bunu arkadan vurmaya alışmış bu alçaklar hayatta istemezler.

Atatürk'ün Katilleri - Hüseyin Hakkı Kahveci

Daha önce Osmanlı İmparatorluğumuza her taraftan saldırdıklarında onların bu davranışı ile “Zamanın Kaderi” Türk Milletinin başına ATATÜRK (Oğuzlardan gelen Kadim Devlet BÖRÜ BUDUN en zor zamanların en iyi örneği kim diyalektiği ile Sahip Kıran ATATÜRK seçildi) çıkarttı, durum yarattı ve bu durumu o gün bu gündür Türk düşmanları halen sindiremediler, aynı kuyuya tekrar düşmemek için şimdi 85 Milyonun içindeki Atatürkler ile hiç mi hiç bize top yekün saldırarak hayatta uğraşmaz, uğraşamazlar, başa çıkamazlar. Ey Türk Milletinin asil evladı sakın “KORKMA” muhtaç olduğun kudret damarlarındaki “ASİL KAN” da mevcuttur, Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Milleti olarak her zorlu, kanlı, ateşli imtihanlardan Allah’ın izni ile anlımızın akı ile çıkmasını bileceğiz çıkacağız..!

Mehmet Ömer Ulu

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

Mehmet Ömer Ulu[email protected]

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

    BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR