“Düşman Yunanistan”

Yayınlama: 27.05.2022
Düzenleme: 27.05.2022 00:33
29
A+
A-

1820 Yılında Osmanlı toprağı olan ve Yunanlıların yaşadığı Mora adasında yunan köylülerinin çıkardığı İsyan ile; Osmanlının yıkılışındaki ilk mihenk taşı bu isyan ile yerinden çıkarılmış, Osmanlı İmparatorluğunun yıkılış süreci başlamıştır Tarihsel Perspektifte.1820 den sonra aradan Yüz yıl geçmiş ve 1920 yılında Mora adasında isyan çıkaran yunan köylü topluluk bu sefer aradan 100 senelik kısa bir tarih ile gücüne güç katmış Osmanlı İmparatorluk topraklarını işgal ve Müslüman Türk halkını yok etmek için, kendilerini kullanan Kuklacı devletler ile top yekün saldırmışlardır. Her 100 senede bir ayranı kabarıpta üzerimize Kuduz Köpek misali saldırtılan yunan aradan 1920 den sonra geçen 100 yılında yine saldırmak için Türk Devletinin ve Milletinin zaafiyetini bekliyor, kolluyor. 16.05.2022 Tarihinde Yunan Başbakan Miçotakis ABD’yi ziyaret etmiş ve ABD Parlamentosunda konuşmasının her anında Türk Düşmanlığı yaparak ve bu esnada yaptığı 47 dakikalık konuşmanın  37 kez ABD Parlamentosu tarafından ayakta alkışlanarak Türk Düşmanlığına burada destek bulmuştur. Tarih tekrar tekerrür edecek gibi açık bir şekilde net olarak önümüzde duruyor örneklendirirsek;1820 de yunanın 1. ilk hareketi Mora’da yunan köylü isyanı ile başlayan hareket aradan 100 sene sonra 2. hareketi 1920’de Yunanın Anavatanımız Türkiye’mize topyekün saldırması ve ardından bir 100 sene daha geçmesi ve şimdide 3. harekat başlangıç öncesi 2022 yılında geçmişten bu güne “Düşman Yunanistan” belli ki uslu durmayacak..!

Her daim kuklacıları tarafından kandırılan Yunan 12 adaların ötesinde bir ufuk hayali ile 7 inayet kilisesini kapsayan Ege Bölgemizi de içine alarak Trakya ve İstanbul (AYASOFYA) ile beraber hedef alanlarını büyütmektedirler.

Ortodoks olan yunanında içinde bulunduğu 1054 yılında İstanbul’da bulunan Hristiyan Kilisesi içerisinde muhalefete düşülmüş kilise Ortodoks ve Katolik olarak ikiye ayrılmıştır. Bu ayrılığa neden olan İstanbul’da batık ada olan Sardonis’i adasındaki kutsal din adamlarının kemiklerini çıkartarak 1000 senenin sonunda iki ayrık otu misali kiliselerin kendi içlerinde barış yaparak Katolik ve Ortodoks’lar yeniden birleşmeyi gerçekleştirmek istiyorlar. Bu ayrı iki mezhep in birleşimi ile yunan daha da güç bulacağını ümit ediyor hayaller hayaller hayaller…

21 Aralık 2020 Tarihinde Ezoterik çağa girdiğimiz bu dönemde tüm düşmanların tamamı  “Hedef Türkiye” mottosunda birleşmişlerdir. Türk Devleti’ne ve Milletine dost gibi görünüp düşman olanlarında içinde olduğu,2015 yılında kurulan Avrupa Deniz Gücü 31 Mart 2020’de bize karşı Sofia ile ilk Operasyonu yapmış ardından dalga şiddetini yükselterek 2. Operasyonu İrini ile Türk Gemimize gerçekleştirmişlerdir.

Gnostizm-Ezoterizm, Dil, Tarih, Coğrafya vb bilmeyenler bu meselelerin derinliğini anlayamazlar. Bu yapılan operasyonların isimleri ile analiz edersek İlk Operasyonları Sofia aslında Kutsal Bilgelik anlamını taşıyan “Ayasofya’dır.

İkinci operasyonları “İrini” ise Kutsal Barış anlamını taşıyan Ayairini’dir.

Bu süreç dalga şiddetini yükselterek devam edeceği aşikardır sebebi ise bu kutsal atfedilen kiliseler Trio’dur yani üç tanedir oda Kutsal Kudret (Güç) Aya Dinamis’tir,(Aya Dinamis Kilisesinin İstanbul’dadır lakin yeri bilinmemektedir). Gerçekleşmemiş olan ve olacağını düşündüğümüz bu 3.Operasyon ise çok yakın bir tarihte yıldızların ve gezegenlerin konumlarına göre gerçekleşebilir;  çünkü bize düşman olan yapı bu Ezoterik bilgiler ve dönemler üzerine hareket ederler..!

100 Yıllık periyodların önemli,1000 yıllık periyodların yani Milenyumların Kutsal olduğu bu dönem 2000 yılında bizim çağımızın dönemine denk gelmiştir. Son zamanlarda yaşadıklarımız başta Salgın Hastalık Kovid 19 dahil olmak üzere büyük bir hedef saptırmadan ibarettir ki gerçekleri kimsenin görmemesi bizim ve dost müttefik devletlerin kafasının karıştırılması ile ilgili bir sanal PERDEDİR. Bu yapının kurguladığı Felsefi yapının Ana Fikri Mezarı Efes’te Olan Yuhanna’nın Vahiy Kitabı “ESİNLENME”ye dayanır ki buda Mahşerin 4 Atlısı Sürecidir,

1. At Salgın Hastalık – 2.At Kıtlık ve Ekonomik Kriz – 3. At Devletlerin birbirleri ile harbe tutuşacağı büyük bir Savaş – 4.At ise kendilerinin kurguladığı sahte bir Kurtarıcı (Acaba bu sahte kurtarıcı KİM?) Tüm dünyadaki Haber Kanallarından aldığımız bilgiler neticesinde ülkelerin birbirleri ile yapacakları düşündürülen sahte savaş senaryolarının asıl perde arkasındaki planda; Bizim yaşadığımız coğrafyanın işgal edilip biz Türklerin elinden alınıp bu coğrafyada ya topyekün yok edilip yada buradan Asya steplerine doğru göç ettirilmesinin senaryolarının hazırlık aşamasının bittiğini, artık son operasyonun “AYADİNAMİS” (Kutsal Güç) yapılmasına az kaldığını, her an oluşabileceği ön görülmektedir, Tarih Tekerrürden ibarettir daha önce 100 senede bir Yunanın 2 sefer bize yaptıkları gibi 3. ise akla gelmez şeytani oyunlar ile belli ki kapımızda Dikkat Dikkat Dikkat..!

Mehmet Ömer Ulu

Türkiye'nin siyaset, medya ve gerçekçi haberlerinin yer aldığı haber portalı
Yazarın Son Yazıları