VATAN- MİLLET SEVGİSİ

Yayınlama: 26.03.2024
83
A+
A-
01. 01. 1956 Tarihinde Denizli ili Bozkurt ilçesi Yenibağlar köyünde dünyaya geldim. Babamın işi dolayısıyla 1961 yılında Ege Bölgesinde Kurulu olan İzmir'e yerleştik. İlk -orta- lise- üniversite öğrenim hayatımı İzmir'de tamamladım. Uzun Hasan İlkokulu- Sıdıka Rodop Ortaokulu -Namık Kemal Lisesi -Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Matematik Bölümü 1980 yılında bitirdim.1982 yılı Ocak 15 ‘de Mersin ili Tarsus ilçesi Gülek Ortaokulunda matematik öğretmeni olarak göreve başladım. 1986 yılında Nevşehir ili Gülşehir ilçesi Tuzköy Ortaokulu'na matematik öğretmeni olarak tayinim çıktı .1989 yılında İzmir ili Buca ilçesi Ömer Seyfettin Ortaokuluna matematik öğretmeni olarak tayinim edildim .1990 yılında Ömer Seyfettin Ortaokulunda Müdür Yardımcısı oldum sonra müdür başyardımcısı görevlerinde bulundum. 1993 yılında Buca Gazi İlköğretim Okulu'na müdür ve matematik öğretmeni olarak atandım. Burada 2003 yılına kadar görev yaptım. Buca Hoca Ahmet Yesevi lisesinde 2004 yılında okul müdürü olarak görev yaptım. 2000-2003 yılları arasında Buca Akademi motorlu taşıt sürücü kursunu çalıştırdım. 2001-2003 yılları arasında Buca Özkay bilgisayar dershanesi'nin çalıştırdım. 2003 yılında Konak Şehit komando er Fatih Özcan İlköğretim Okulu'na müdür olarak tayinim çıktı. 2003 yılından itibaren matematik alanında ders kitaplarının yeterli olmadığını düşünerek ilkokul birinci sınıftan ortaokul üçüncü sınıfa kadar yardımcı matematik ders kitaplarını eşimle beraber yazarak baskısını yaptık. Dağıtımını Ege bölgesine yaptırdık Bu arada İzmir M.T.K.A sitesinde matbaa açarak yazımını yaptığımız kitapların baskısını yaptık. 2008 yılında öğretmenlikten emekli oldum. Bir süre dinlendikten sonra İzmir ili Tire ilçesinde Özel Tire Doruk sağlık meslek lisesini açtım(2012). 2020 Eğitim Öğretim Yılının bitimine kadar Tire'de kaldık. Oradaki Okulu devrederek şu anda işletmesini yaptığımız Özel Aytürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile( iki bölüm var sağlık alanı hemşire yardımcılığı- Adalet alanı zabıt katipliği bölümü) Özel Bayraklı akşam Lisesi'ni devir aldım. Şu anda buranın işletmesini yapıyorum Özel Aytürk M.T.A.L’ nın aynı zamanda okul müdürlüğünde yürütüyorum. Özel Eğitim okulu- Anaokulu- İlkokul- Ortaokul- Anadolu Lisesi Fen Lisesi spor lisesini 60.000 metrekare üzerinde kampüs şeklinde kurarak işletmek istiyorum
+ Daha Fazla

   Vatansız yaşayabilir miyiz? Milletimize muhtaç değil miyiz? Vatanımızı değerli kılan değerleri biliyor muyuz? Şehitlerimizin kanıyla canıyla kazanılan bu vatan vefayı hak etmiyor mu? Vatan bir toprak parçası olmakla beraber,ecdadımızın kanıyla sulanmış topraklardır. Ecdadımızın kanıyla sulanan bu topraklara vatan diyoruz.

  Vatanımıza sahip çıkabiliyor muyuz? Diyeceksiniz ki sıcak savaş mı var sahip çıkalım.Vatana sahip çıkmak sadece cephede savaşmak değildir.Bize bu kanla sulanmış toprakları emanet eden,başta ulu başbuğ Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere onlara minnet borcumuzu ödüyor muyuz?

  Yaklaşık  yirmibir yıldır bizi yöneten arap sevicilere dur diyebiliyor muyuz? Yönetenler ülkemizin demografik yapısını bozmak için,Türklüğü yok etmek için;ne idüğü belirsiz milyonlarca suriyeliyi,ne olduğu belirsiz binlerce Afganlıyı,şimdide kendi toprağına sahip çıkamayan ve para karşılığında israillilere topraklarını satan,Filistinlileri ülkemize getirmektedir.Kaldırıma taş olamayacakları,başımıza taç yaptığımız sürece bu meczupların  kirli emellerine alet olacağız.

  Ne yapmamız gerekiyor? İlk olarak ben TÜRK’ÜM , Vatanımda Suriyeli,Afganlı ve Filistinli istemiyorum diyorsan ATABEY 19 TÜRK OCAKLARINDA,BÜYÜK ŞEREFLİ CEPHEDE BULUŞMALIYIZ. 

  Bu cennet vatanımızı bir olursak bu  Arap sevicilerin elinden kurtarabiliriz.

  Kasıtlı olarak köylü,çiftçi,ve vatandaş fakirleştiriliyor Egemen güçler ve siyasal islamcılar rahat yaşasınlar diye.Bir ülkede üretim durduğu zaman o ülke’nin vatandaşı açtır.Bu ekonomik dar boğazdan kurtulmanın tek yolu çitçiyi ve köylüyü kalkındırmaktır.Mazotu çiftçiye % 50 indirimli ver (yat sahiplerine tanıdığın yakıy ayrıcalığını çiftçi’yede tanı)Süt hayvancılığı ve besi hayvancılığı yapanları destekle(süt yemini ve diğer yemleri % 50 indirimli ver) kısa sürede ekonomi rayına oturur. Çarıklılar üretmezse ,kravatlılar aç kalır.bunu bilmeleri gerekiyor.

  Bir de yönetimi desdekleyen kitle cahiliye takımı,şöyle bir söz var.”Arpa ufalanır,aş oldum sanır,çer çöp havalanır kuş oldum sanır,Cahile meydanı bırakırsan,ayaklar kendini baş oldum sanır.”

  “Çitçiyi hor görürsen,gıdayı zor görürsün,kara lastikli tarlada çalışmazsa,kravatlı şehirde yaşayamaz.Köylü milletin efendisidir.”Öküzün önünde,eşeğin ardında cahilin hiçbir tarafında durma” “Makam araçlarının tükettiği mazotu Traktörler tüketseydi ülke tahıl ambarı olurdu.

  Tüm dünya iki şeyin kıymetini çok iyi öğrenecek;

  1-Beyaz önlükleriyle, Bilim adamları 2-Çamurlu çizmeleriyle Çiftçiler.

   BİR ÜLKEYİ YOK ETMEK İÇİN neler yapılır.

  1-Halk’ı fakirleştireceksin. 2-Orduyu zayıflatacaksın. 3-Yargıyı ele geçireceksin 4-Kimlik kargaşası yaratarak halkı kin ve nefret içine sokacaksın.Size tanıdık geldi mi?

  KORKMA diye başlayan bir İstiklal marşımız var.Korkmuyoruz bu vatanı Araplara ve arap sevicilere yar etmeyeceğiz.

  ATATÜRK ATABEY19 TÜRK OCAKLARINDA BİR OLACAĞIZ.

  Esen kalın                                                                                                         

  Hüdayi KAYHAN

  Türkiye'nin siyaset, medya ve gerçekçi haberlerinin yer aldığı haber portalı