Damarlarımızdaki Asil Kan

Yayınlama: 08.06.2022
24
A+
A-
1967 Ankara doğumlu, Evli ve Üniversite mezunudur. İşadamı, İktisatçı ve Bilgisayar Yazılım Mühendisi olup Yazılım Şirketi sahibidir. Aikido 5.Dan Kıdemli Antrenörü ve Basketbol Antrenörüdür. Kamu ve Özel Sektörde Yöneticilik yapmıştır. Atabey19 Türk Ocakları Derneği Kurucu Başkan Yardımcısı, Genel Sekreteri görevlerini yürütmektedir.
+ Daha Fazla

  Bazen sıradan bir İnsanın küçük dokunuşları, İnsanlık için büyük bilinmezlikler getirir. Ancak bu dokunuşlar her daim büyük güçler tarafından engellenmiştir. Halkların sığ sularda yaşaması devletlerin işine gelir. Gerçek tarih bilgisinin engin suları, sorgulayan toplumlar yaratır.

  Amacımız ne?

  Ne için buradayız. Hepimizi toplayan kudret bütünleştiren ne?

  Biliyorum damarlarınızdaki Asik Kan. Asil TÜRK kanı. Kan hafızası denen olay var. Hepimizin istediği Vatanımız kirli ellerden temizlemek. Vatanımız olmazsa ölürüz, hepimiz yaşayan ölü oluruz. Türkler asla ve asla umutsuzluğa düşmesin hiç bir zaman umudumu kaybetmedim, kaybetmeyeceğizde. Azınlıkta da değiliz. Asla ve asla yok olmayacağız dünyanın ilk oluşumunda nasıl Türkler varsa yine var olacağız. Ya İstiklal Ya Ölüm.

  Halk bilgisiz,
  NE söylenirse inanıyor.
  Araştırmak yok!
  Büyük çoğunluk Kutsal kitabımız Kuran-ı Kerimi okumadan dindar, Yasaları bilmeden de Vatandaş olduğunu düşünüyor. Bu ne büyük yanılsama…

  Artık kandırılmak istemiyorum. Ve ben bir kez daha yapılan hatalardan haklı çıkmak istemiyorum. Hataların toplamının bedelini Halk ödemesin. Haklılığımın bana getirisi yok Halk’ada yok. Ben bu Ülkede huzur istiyorum. Haklı çıkmaktan bıktım. Haklılık yerine Hakkaniyet, Ululuk ve Yücelikten yanayım.

  Korkma!
  Yalnızca en karanlık geceler tüm yıldızları önüne serer.
  Hiç bir basamak boşuna değildir.
  Kimini yükseğe çıkarır,
  Kimini derinlere indirir.
  Unutmayın Halkım…
  Sevgi, nedenlerle işleyen bir sistem değildir.?
  Biz bir tek şeyi Karşılıksız Severiz.
  O da Ulu Önderimiz Mareşal Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK
  NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE…

  #TürkO

  Tolga Akyel

  Türkiye'nin siyaset, medya ve gerçekçi haberlerinin yer aldığı haber portalı