Atatürk’ün Bayrağı

Yayınlama: 07.06.2022
19
A+
A-
1967 Ankara doğumlu, Evli ve Üniversite mezunudur. İşadamı, İktisatçı ve Bilgisayar Yazılım Mühendisi olup Yazılım Şirketi sahibidir. Aikido 5.Dan Kıdemli Antrenörü ve Basketbol Antrenörüdür. Kamu ve Özel Sektörde Yöneticilik yapmıştır. Atabey19 Türk Ocakları Derneği Kurucu Başkan Yardımcısı, Genel Sekreteri görevlerini yürütmektedir.
+ Daha Fazla

  Kargaşa, yokluk ve savaşın yer yer hüküm sürdüğü yüzyılımız dünyasında, ülkemizin bulunduğu bölgenin önemi fevkalade artmıştır.

  Bu ortamda, Devletimizin gücü, ülkemizin bölünmezliği ve milletimizin özgürlüğü için, en büyük kuvvet Milli Birlik ve Beraberliğimizin tek kaynağı ise Atatürk’çülük Bayrağıdır. Atatürk ilkeleri ise tam inançla yoğrulmuş bir milli ruhtur.

  Türk milletinin kurtarıcısı ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Atatürk, koyduğu ilkelerle, Cumhuriyetimizin ilelebet devamının şartlarını vurguladığı kadar, bütün dünyaya da, geleceğin yollarını açmıştır.

  Yüzyılımıza damgasını vurmuş olan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, ilkeleriyle, milletimize olduğu kadar, bütün dünyaya, özgürlük ve barışı, vazgeçilmez hedef olarak göstermiştir.

  Önderinin yolunda ilerlemek ve bütün dünya milletlerine, önderinin insanlık ideallerini öğretmek, genç nesillerimizin vazgeçilmez ve başta gelen görevidir.

  Bu yolda inançla ilerlerken en son olan gelişmeleri üzüntü ile izlemekteyiz. mutlu muyuz Değiliz?
  Çünkü halk bilinçli olarak cahil bırakıldı. Gerçekler hep gizlendi.

  Allah ile aldattılar. Dini Siyasi ve çıkarcı emellerine alet ettiler.

  Şehitlerimizi ve Atatürk’ü kullandılar.

  Korkmuyoruz.

  Düşün artık yakamızdan bizler bu vatanın hakiki TÜRK kanı taşıyan evlatlarıyız.

  Bırakın artık ülkemizden pis ellerinizi.

  Bizim gibi düşünen tüm TÜRK gruplarına sesleniyorum gelin birleşelim. Gelin birlikte kan olalım can olalım.

  BİR olalım, BİR’LİK olalım, DİRİ olalım.

  #TürkO

  Tolga Akyel

  Türkiye'nin siyaset, medya ve gerçekçi haberlerinin yer aldığı haber portalı