Privacy Policy Page
SON DAKİKA

Bu sefer #tamam, ananı alıp da gitme sırası sizde bilader!

Bu haber 11 Mayıs 2018 - 8:58 'de eklendi. Son Güncelleme11 Mayıs 2018 - 10:26

Onlar gibi düşünmüyor, onlara biat etmiyor, onların peşinden gitmiyor, yaptıklarını, ettiklerini başınızı emme basma tulumba gibi yukarı aşağı sallayıp onaylamıyorsanız, FÖTÖ’cu, PKK’lı birer teröristsiniz.

Yetmedi, hem alçak hem de münafıksınız. Düzen bu.

#hayır diyorsanız, #tamam diyorsanız eğer, vay halinize, ananızı da alıp gideceksiniz.

16 yıldır her türlü hukuksuzluğa direniyor, her türlü ahlaksız siyasi kokuşmuşluğa baş kaldırıyor ve bir kereden bile “çok” şey olur diyorsanız eğer,  itilmek kakılmak hakkınızdır, kötekeneceksiniz.

Gezi Direnişinde “hayatıma karışma, yaşam biçimlerimize dokunma” diyerek, yolları meydanları, sokakları caddeleri doldurduysanız eğer, dövülecek, sövülecek hatta ve hatta Ali İsmail’ler, Berkin Elvan’lar, Abdullah Cömert’ler gibi öldürüleceksiniz.

Çünkü siz, Fettullah alçağına ” ey habibi, bu hasret bitsin” diyenlerdensiniz. Çünkü siz, Oslo masalarında” buraya beyefendinin emriyle geldik, nereleri cephaneye çevirdiğinizi biliyoruz, size sorun çıkaran asker, polis var mı, varsa hallederiz” diyenlerdensiniz. Çünkü siz Dolmabahçe mutabakatına davet edenlerdensiniz. Çünkü siz, Cizre’de, Sur’da hendekler açılır, teröristler yuvalanırken “bırakınız yapsınlar,  bırakınız gitsinler” diyenlerdensiniz. Çünkü  siz,  Habur’a çadır mahkemeleri kurup da ” vallahi de, billahi de terörist değilsiniz, buyurun geçin”diyenlerdensiniz. Çünkü siz bir 29 Ekim Cumhuriyet bayramı günü, PKK bayraklı teröristleri vatan toprağından göstere göstere Suriye’de Müslüman kanı içmeye yol verenlerdensiniz.

Çünkü siz ayakkabı kutularında milyon dolarları saklayanlardansınız. Çünkü siz, para sayma makineleri bulma  telaşına düşünce”bu milli iradeye darbedir” diyenlerdensiniz. Çünkü siz Zarrab’la iş tuttunuz. Çünkü siz her Cuma Gooegle’dan ayet sallayanlardasınız.

Çünkü,  fabrikaları, yolları, köprüleri sattınız. Çünkü siz üçe, beşe ne var ne yok kapattınız. Çünkü siz, milletin orasına, burasına koydunuz.

Çünkü siz, boynunuzda sadece ve sadece  Yahudilere verilen bir nişanı taşıyorsunuz. Çünkü sizin diplomanız var mı, yok mu belli değil.

Çünkü siz, çünkü siz, çünkü siz, Allah ile aldatılmayan, düşünen akıl, yaşayan ahlak, ulusal birlik ve beraberlik, yurtta sulh cihanda sulh diyenlerdensiniz.

Çünkü siz bir ağaç gibi tek başına ve bir orman gibi kardeşçe yaşayacağız diyenlerdensiniz.

Bir karar vereceğiz. Bir duruş sergileyeceğiz. Ya saray ve saltanat, ya Atatürk Cumhuriyeti. Bu sefer,  el birliği, bu sefer iş birliği ile yurt ve yurttaş egemenliğimiz için mücadele içine gireceğiz.

Hukukun içerisi, hukukun üstünlüğü ile; ”Bu sefer #tamam, ananı alıp da gitme sırası sizde bilader” diyeceğiz…

Atatürk ile kalın. Selam ile.

Cem Ayaz

Parlemento Haber/Korku  yok !

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

Cem Ayaz
Cem Ayaz Yazar, Emekli Deniz Astsubayı. 1969 İzmir doğumludur. İlk ve orta öğrenimini İzmir’de, yükseköğrenimini de 1989 yılında deniz astsubay meslek yüksekokulunda(o zamanki adı Astsubay Sınıf Okulu ) ve daha sonra da Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Programı’na devam ederek tamamlamıştır. Deniz kuvvetleri komutanlığında, yurtiçi ve yurtdışında 28 yıl seyrüsefer branşında çeşitli kadrolarda, personel, amir, birlik komutanı olarak görev yapmış ve 2012 yılında istekle emekliye ayrılmıştır. Yaklaşık 20 yıldır edebiyat ile iç içe bir yaşam sürmekte, çeşitli internet sitelerinde yüz elliye yakın şiir, makale çalışmaları yayınlanmakta olup edebiyat dünyasının önemli isimleri tarafından da şiir ve deneme türünde deniz ve denizcilik konularında birincilik ödüllerine layık görülmüştür. Çalışma hayatına katılım aşamasında, üretime ve eğitime verdiği önemle, Arel Üniversitesi, Mektebim eğitim kurumları gibi eğitim kurumlarında idari işler müdürü olarak görev yapmıştır. Şubat 2018’de Ulak Yayınlarından ‘’Vatan Kaderine Terk Edilemez’’ adlı ilk kitabı yayınlanmıştır. parlamentohaber.com’da haber müdürlüğü görevinde bulunmuştur.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!