SON DAKİKA

Katiller Tarikatı!

Bu haber 06 Ocak 2022 - 0:19 'de eklendi.
Abone ol

Atatürk’ün bahsettiği ve tarih boyunca ÖNEMLİ TÜRK DEVLET ADAMLARINI SUİKASTLE ÖLÜDÜREN TARİKAT!

1540 yılında İsa’nın Tarikati-İsa Toplumu diye, ezoterik bir örgüt kuruldu. İsa’nin Tarikatı, Katolik Kilisesi içinde yuvalandı yayılmaya başladı. Sonra dünya geneline yayıldılar.

SIKI birer Papa ve Katolik savunucusudur İsa Tarikatı = Cizvitler …

1540 yılından 2021 yılına geldiklerinde, Türkiye dahil, tüm dünya devletlerinde, tüm ideolojilerde, tüm İZM’lerde, İST’lerde organize oldular. Bu yüzden SİYASİ PARTİLER VE İDEOLOJİLER ayaklarımın altında.

Siyasi ve Politik camiada en etkin isimler;

 • Cizvit Kolejler ve Üniversitelerinden mezun olanlardır. Son derece etkili ve tehlikeli bir Tarikattır.
 • Cizvitler, çok iyi birer Suikastçi olmakla birlikte, iyi birer organizatördürler.
 • Cizvitler, tıpkı Hasan Sabbah’ın müritleri gibi özel bir Hançer taşırlar. Son yüz yılda
  dünya çapında işlenen dini-siyasi ve politik cinayetlerde, Cizvitlerin parmağı vardır..
 • Aynı zamanda tüm mezheplere ve cemaatlere, partilere, STK’lara sızmış olup tüm Türkiye ve Türk dünyasını DİN üzerinden kontrol etmektedirler.

Kısaca İSA ‘YI kirletme gayretleri devam ediyor. Atatürk bu TARİKATTAN 16 Mayıs 1919’da BANDIRMA vapuruna binerken AHMET ESAT TOMRUK ‘A bahseder. Mustafa Kemal Atatürk 16 Mayıs 1919 ‘ da Ahmet Esat Tomruk ‘a hitaben…

“Bak çocuk, tarihin derinliklerinden gelen gizli tarikat var. Bu tarikata karşı çıkmak için ben ve 18 arkadaşım (19) Samsun ‘a çıkıyoruz. Bunlar 19 kişi ve bunlara profesyonel denir. Bizleri ise, bu gizli ve kanlı tarikat tarafından Potansiyel olarak adlandırırlar. Bunlarla, zekâ, akıl ve silahla biz ve bizden sonrakiler için savaşacağız” der.

Gerçek Potansiyel…

Neden siyasi parti ve ideolojiler AYAKLARIMIN ALTINDA DİYORUM.

Bu yüzden diyorum ki, biz ATATÜRK’ÜN TÜRK’ÜYÜZ.

Atabey Hüseyin Hakkı Kahveci

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

Hüseyin Hakkı Kahveci[email protected]
Hüseyin Hakkı Kahveci(Parlamento Haber Genel Yayın Yönetmeni) Gazeteci, Yazar, Stratejist, Siyaset ve Terör Uzmanı olarak Free Lance yani bağımsız gazetecilik alanında faaliyet göstermektedir. 19 Kasım 1972 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İlk – Orta ve Lise eğitimini Ankara'da tamamlamış olup 1991 yılında Devlet Bursu ile yurt dışında burslu Tıp eğitimi almıştır. Sonrasında CSU – USA'de İşletme üzerine Üniversite eğitimi sonrasında MD; Master düzeyinde Uluslararası İlişkiler ve Management eğitimi almıştır.

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

  BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

   Parlamento Haber | Korku yok!