SON DAKİKA

Kahveci yazdı“Müslüman bir sokulduğu yerden bir daha sokulmaz” mış!

Bu haber 13 Eylül 2017 - 13:14 'de eklendi. Son Güncelleme8 Mayıs 2018 - 10:04
Abone ol

Bu sözler ısrarla Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından son günlerde söylenir oldu .
Erdoğan, İbn Arabi’nin çizelgesine göre Musa Peygamber soyundan geliyor. Yani, hem Musa peygamberin karakteristik özelliklerini taşıyor hem de hayatı bu peygamberin yaşam öyküsüyle paralellikler gösteriyor.


Erdoğan’ın en yakınındaki isim tarafından yazılan veErdoğan tarafından yalanlamayı bırakın desteklenen “Erdoğan’ın harfleri” adlı kitaba baktığımızda Erdoğan’ın Musa Peygamber’in soyundan geldiği bizzat Akif Beki tarafından anlatılıyor.

Musa’nın İsrailoğlu olduğu vurgulaması yapılıyor. ‘Ben Şeriatçıyım’ diyen birinin Hz. Muhammed’in soyundan geldiğini ya da en azından onla bağlantılı olduğunu iddia etmesi gerekirken İsrailoğullarına gelen peygamberle kendini özleştirip bir de onun soyundan geldiğini açıklattırması soyunda Yahudi olduğunun en açık kanıtı olur.

Aynı kitapta Erdoğan’ın, Erbakan’ın yanında yetişmesi adeta Firavun’un yanında yetişen Musa ile özdeşleştiriliyor. Ve bir insanın Yahudi soyundan olduğu ancak bu denli mükemmel anlatılabilirdi. Sadece Musa’nın soyundan geldiğini itiraf etmekle de kalınmıyor.

Musa nasıl Firavun’un koynunda yetişiyorsa, Erdoğan’ın da aynı Musa gibi Erbakan’ın yanında yetiştiği vurgulanıyor…

Kısaca Erbakan Hoca FIRAVUN olarak anılıyor.

Erdoğan boşuna bu millet demiyor . Yetmiyor “ İBRAHİM MİLLETİNDENİZ “ diyor . İbrahim milleti Yahudiler olduğuna göre MÜSLÜMAN olduğu iddiasında olan bir kişi bunlara ses çıkartmıyor .

Atatürk'ün Katilleri - Hüseyin Hakkı Kahveci

Bende diyorum ki ! Bunlar İSLAMİST . Yani maskeli Yahudi .Daha ilerisi İSLAM şeriatı diye YAHUDİ TALMUD ŞERİATINI binlerce yıldır Türk milletine ve müslümanlara yutturdular.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

Hüseyin Hakkı Kahveci[email protected]
Hüseyin Hakkı Kahveci(Parlamento Haber Genel Yayın Yönetmeni) Gazeteci, Yazar, Stratejist, Siyaset ve Terör Uzmanı olarak Free Lance yani bağımsız gazetecilik alanında faaliyet göstermektedir. 19 Kasım 1972 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İlk – Orta ve Lise eğitimini Ankara'da tamamlamış olup 1991 yılında Devlet Bursu ile yurt dışında burslu Tıp eğitimi almıştır. Sonrasında CSU – USA'de İşletme üzerine Üniversite eğitimi sonrasında MD; Master düzeyinde Uluslararası İlişkiler ve Management eğitimi almıştır.

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

    BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR