atabey türk ocakları

Partisiz Atatürkçülük ve Atatürk Devlet algoritmasını benimseyen Atabey19 Türk Ocakları Genel Başkanı Sayın Hüseyin Hakkı Kahveci, genel başkan yardımcıları, il beyliklerinin başkanları ve üyelerin katılımları ile Kocaeli İl Başkanlığı faaliyetlerine başladı. 
18.10.2022
Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları’nın 26. İl Beyliği Açıldı için yorumlar kapalı
61
Partiler üstü kuruluş olan Atatürk ~ Atabey Türk Ocakları, Genel Başkanı Hüseyin Hakkı Kahveci, Genel Başkan Yardımcıları, Yönetim Kurulu Üyeleri ve İl Beyleri’nin katılımı ile yeni ocağı/şubesi olan Eskişehir İl Beyliği düzenlenen açılış töreniyle hizmete girdi.
27.10.2020
ATATÜRK ~ ATABEY TÜRK OCAKLARI ESKİŞEHİR İL BEYLİĞİ AÇILDI için yorumlar kapalı
10
Partiler üstü kuruluş olan Atatürk ~ Atabey Türk Ocakları, Genel Başkanı Hüseyin Hakkı Kahveci ve İl Beyleri’nin katılımı ile yeni ocağı/şubesi olan Karabük İl Beyliği düzenlenen açılış töreniyle hizmete girdi.
25.10.2020
ATATÜRK ~ ATABEY TÜRK OCAKLARI KARABÜK İL BEYLİĞİ AÇILDI için yorumlar kapalı
10
E=MxC2 Albert Einstein’in İzafiyet Teorisi. Einstein’ın bize bıraktığı bu teori-tezi ile insanlığın kaderi değişti, Birçok bilimsel alanda hatta askeri alanda bile gelişimin sağlanmasında büyük rol oynamıştır.  İzafiyet teorisinin bilimsel detaylarına girmeyeceğim. İzafiyet teorisini incelediğimde, normal beşeri hayatımızda bile gerçekliğini ispat etmiş olan bu tezi, farklı bir bakış açısıyla size aktarıyorum....
07.10.2020
E=MXC2 için yorumlar kapalı
4
Partiler üstü kuruluş olan Atatürk ~ Atabey Türk Ocakları, Genel Başkanı Hüseyin Hakkı Kahveci ve İl Beyleri’nin katılımı ile yeni ocağı/şubesi olan Çanakkale İl Beyliği düzenlenen açılış töreniyle hizmete girdi.
22.09.2020
ATATÜRK ~ ATABEY TÜRK OCAKLARI ÇANAKKALE İL BEYLİĞİ AÇILDI için yorumlar kapalı
13
Partiler üstü kuruluş olan Atatürk ~ Atabey Türk Ocakları, Genel Başkanı Hüseyin Hakkı Kahveci ve İl Beyleri’nin katılımı ile yeni ocağı/şubesi olan Çorum İl Beyliği düzenlenen açılış töreniyle hizmete girdi.
18.08.2020
ATATÜRK ~ ATABEY TÜRK OCAKLARI ÇORUM İL BEYLİĞİ AÇILDI için yorumlar kapalı
30
Partiler üstü kuruluş olan Atatürk ~ Atabey Türk Ocakları, Genel Başkanı Hüseyin Hakkı Kahveci ve İl Beyleri'nin katılımı ile yeni ocağı/şubesi olan Alanya İl Beyliği açılışını yaparak, Akdeniz Toros hattını güçlendirmeye devam ediyor.
29.07.2020
ATATÜRK ~ ATABEY TÜRK OCAKLARI ALANYA İL BEYLİĞİ AÇILDI için yorumlar kapalı
36
Partiler üstü kuruluș olan Atatürk ~ Atabey Türk Ocakları'nın Bursa İl Beyliği açılışında konuşan Atatürk ~ Atabey Türk Ocakları Genel Başkanı Hüseyin Hakkı Kahveci, önemli açıklamalarda bulundu.
20.07.2020
KAHVECİ: ‘’OSMAN GAZİ’NİN BAŞINDAKİ SANCAK, SAKARYA MEYDAN MUHAREBESİ’NDE AÇILAN SANCAKTIR’’ için yorumlar kapalı
40
Partiler üstü kuruluș olan Atatürk ~ Atabey Türk Ocakları, 7 Maddelik Liderlik Manifestosu'nu resmi web sitesinden "Liderliği Başarısız Kılan 7 Sır" başlığıyla duyurdu.
06.06.2020
ATATÜRK ~ ATABEY TÜRK OCAKLARI’NDAN 7 MADDELİK LİDERLİK MANİFESTOSU için yorumlar kapalı
14
Türkiye genelinde şubelerini hızla arttıran partiler üstü kuruluș olan Atatürk ~Atabey Türk Ocakları'nın milli duyarlılığına Alanya Güneşi Gazetesi destek verdi.
04.03.2020
ATATÜRK ~ ATABEY TÜRK OCAKLARI’NIN MİLLİ DUYARLILIĞINA ALANYA GÜNEŞİ GAZETESİ DESTEK VERDİ için yorumlar kapalı
6
Partiler üstü kuruluș olan Atatürk ~ Atabey Türk Ocakları, tüm şehitlerimiz için basın açıklaması yaparak 3 gün yas ilan etti.
29.02.2020
ATATÜRK ~ ATABEY TÜRK OCAKLARI’NDAN ŞEHİTLERİMİZ İÇİN 3 GÜNLÜK YAS İLANI için yorumlar kapalı
16
Partiler üstü kuruluș olan Atatürk ~ Atabey Türk Ocakları, Avrupa Parlamentosu'nda Türk bayrağına yapılan alçak saldırı hakkında basın açıklaması yaparak uyarıda bulundu.
02.02.2020
ATATÜRK ~ ATABEY TÜRK OCAKLARI’NDAN TÜRK BAYRAĞI’NA YAPILAN ALÇAK SALDIRIYA KINAMA! için yorumlar kapalı
0