Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları’nın 26. İl Beyliği Açıldı

Partisiz Atatürkçülük ve Atatürk Devlet algoritmasını benimseyen Atabey19 Türk Ocakları Genel Başkanı Sayın Hüseyin Hakkı Kahveci, genel başkan yardımcıları, il beyliklerinin başkanları ve üyelerin katılımları ile Kocaeli İl Başkanlığı faaliyetlerine başladı. 

Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları’nın 26. İl Beyliği Açıldı
Yayınlama: 18.10.2022
Düzenleme: 18.10.2022 11:18
107
A+
A-

Birliğini sürdürmekte olan Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları (Atatürk – Atabey19 Türk Ocakları) Genel Başkanı Hüseyin Hakkı Kahveci’nin öncülüğünde 15 Ekim 2022 tarihinde Kocaeli İl Başkanlığının açılışı gerçekleşti. Açılışı yapılan 26. ilimize yönetim kurulu üyeleri, il beylikleri katılım sağladı. Kocaeli il beyliği, Kadir CELEP’in başkanlığında olup, diğer ocakları temsilen birçok üyenin katılımları ile açılış yapıldı. 

Bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan program Gazeteci- Yazar Hüseyin Hakkı Kahveci’nin konuşması ile devam etti. Genel Başkan Kahveci, konuşmalarında Türkiye gündemini sarsan önemli konulara değindi. 

Kahveci sözlerine Bartın’da meydana gelen maden kazasında hayatını kaybeden insanların yakınlarına başsağlığı dileyerek başladı. Ardından Kocaeli il başkanı Kadir CELEP’i katılan üyelerin huzurunda tebrik etti. 

SESSİZ İŞGAL!

Gündemde ki olayları ele alan Hüseyin Hakkı Kahveci sessiz işgalden bahsetti. 

“Bir ülkenin önemli kuruluşlarının %49’un üstündeki hisse payı yabancılara devrediliyorsa, ortaklık yabancıların eline geçiyorsa bu sessiz işgal demektir.” ifadelerini kullandı. 

Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları Genel Başkanı Hüseyin Hakkı Kahveci

ÜÇÜNCÜ DÜNYA SAVAŞINA GİRMİŞ BULUNMAKTAYIZ

‘Biz ne bir ne de ikinci dünya savaşı ile kurulmuş bir devletiz. Biz kendine münhasır kutsal savaşıyla kurulmuş dünyadaki tek devletiz. Bizden başka kimse yok.’ Dedi. 

Kahveci; konuşmasının devamında ‘Türkiye bir mıknatıs’ Diyerek farklı bir konuya değindi. 

‘Türkiye bir mıknatıs ve farklı ülkeler Türkiye’ye yaklaşıyor. Sosyal medya gücü ile bu devletlerin geri çektiği, geciktirdiği olaylar var, ambargo kalkınca ortada bir icraat göremedik.’ Dedi. 

RUSYA, AMERİKA VE YUNANİSTAN’IN ORTAK HEDEFLERİ

Gelişmiş illerimize girmeye çalışarak, HONG KONG, DUBAİ benzeri bir yapı oluşturmaya çalışıyorlar. Bunun için merkez bankasını oraya naklederek Türk halkının cebini sıfırlamaya başladılar.  İstanbul’u tahliye planı açıkladılar. Diyerek konuşmasında önemli bir konuyu ele aldı. 

Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları Genel Başkanı Hüseyin Hakkı Kahveci

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN MUHASIR MEDENİYET SEVİYESİNE ULAŞACAĞIZ DERKEN KASTI NEYDİ?

‘Bizim insanımızda Batılılaşma huyu var. Atatürk, Muhasır Medeniyet derken Batılılaşacağız demedi ki, özleşeceğiz dedi. Ama bizim insanımız parayı bulduğunda yurtdışına kaçıyor. ‘ Diyerek konuya açıklık getirdi. 

DİJİTAL OPERASYONLARA DİKKAT!

Genel Başkan Hüseyin Hakkı Kahveci; ‘Milletin parasını, malını mülkünü bu şekilde ele geçirmişler uluslararası bir çete var ve bu çetenin ortakları bu ülkede. Birlik olup insanların cebindeki parayı emiyorlar.’ Dedi ve uyarıda bulundu. 

Gelmiş olduğumuz noktada siyasetsiz doğruların doğru olduğu, Barış Manço’nun şarkısında söylediği gibi eğri eğri doğru doğru olması gereken hayat akışını sizlere aktarmaya çalıştık. Diyerek konuşmasının sonuna yaklaştı. 

Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları Kocaeli

Genel Başkan Hüseyin Hakkı Kahveci, Kocaeli İl başkanı Kadir CELEP’e mazbatasını takdim ederek programı sonlandırdı.

Türkiye'nin siyaset, medya ve gerçekçi haberlerinin yer aldığı haber portalı