hüseyin hakkı kahveci

Atatürk Devlet algoritmasını benimseyen Partiler üstü kuruluş olan Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları, Genel Başkanı Sayın Hüseyin Hakkı Kahveci, Genel Başkan Yardımcıları, Yönetim Kurulu Üyeleri ve İl Başkanları'nın katılımı ile Bolu İl Başkanlığı faaliyetlerine başladı
08.08.2023
Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları’nın Batı Karadeniz’deki Yeni Ocağı Bolu’da Açıldı için yorumlar kapalı
75
Oğuz Kağan Ata'dan ve Cengiz Han Ata'dan sonra tekrar Sayın Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları Genel Başkanı Atabey Hüseyin Hakkı Kahveci tarafından Hızır Sancağı/Tuğu Kayzer ünvanı ile Kayseri'de Açıldı.
02.08.2023
Hızır Sancağı, Atabey Hüseyin Hakkı Kahveci Tarafından Kayseri’de Açıldı için yorumlar kapalı
174
Atatürk’ün gönderilmiş bir görevli olduğunun kanıtları, Atatürk ve 19 sayısının ve Ergenekon'un sırrı, Anadolu'nun vazifesi ve misyonu, Atatürk’ün Anka ve Heron projelerindeki sırların yer aldığı estek Yayınlarından çıkan yeni kitabı ”Atatürk Diriliyor: İlahi Nutuk” son bir ayın tarih kategorisinde 2022’nin en çok okunan kitaplarında yer aldı.
10.07.2023
”Atatürk Diriliyor: İlahi Nutuk” Son Bir Ayın En Çok Okunan Kitaplarında! için yorumlar kapalı
115
Stratejist, Gazeteci, Yazar Hüseyin Hakkı Kahveci’nin kaleminden seçimlerde yapılan hilelerin tüm gerçekliğiyle gözler önüne serildiği yeni kitabı ''Atatürk Diriliyor: İlahi Nutuk'' Destek Yayınları’ndan çıktı.
20.06.2023
”Atatürk Diriliyor: İlahi Nutuk” Destek Yayınları’ndan Çıktı için yorumlar kapalı
104
Partisiz Atatürkçülük ve Atatürk Devlet algoritmasını benimseyen Atabey19 Türk Ocakları Genel Başkanı Sayın Hüseyin Hakkı Kahveci, genel başkan yardımcıları, il beyliklerinin başkanları ve üyelerin katılımları ile Kocaeli İl Başkanlığı faaliyetlerine başladı. 
18.10.2022
Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları’nın 26. İl Beyliği Açıldı için yorumlar kapalı
61
Türk Dış politikası, iç durumu, ekonomik göstergeler, siyasetin paradigmaları TUZAĞA düştüğümüzü gösteriyor. Peki bu tuzağın adı ne ? ADI : TUKİDİDES tuzağı Tabi olarak 2000 yılında ABD ve BATI eliyle iç siyasete yapılan büyük operasyon sonucu, son 22 yılın paradigmaları TÜRKİYE bu tanımla özetliyor. ABD ve BATI ilmek ilmek bizi...
07.10.2022
ADI: TUKİDİDES TUZAĞI! için yorumlar kapalı
66
Atatürk - Atabey19 Türk Ocakları Genel Başkanı Hüseyin Hakkı Kahveci, il ziyaretlerine Çanakkale ile devam etti. 11 Eylül 2022 tarihinde Çanakkale’de düzenlenen programa diğer il teşkilat başkanları da katılım gösterdi. Programda birçok konuya değinen Kahveci çarpıcı açıklamalarda bulundu.
14.09.2022
Genel Başkan Hüseyin Hakkı Kahveci’den Şehitler Şehrine Ziyaret için yorumlar kapalı
168
Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları Genel Başkanı Kahveci, Bursa ve Balıkesir teşkilatlarını ziyaret etti. Bursa'da türbe ve teşkilatı ziyaret ettikten sonra, Bursa'dan ayrılarak Balıkesir'e geçti, il başkanlarının katılımları ile Balıkesir Karesi ilçesine gidildi daha sonra teşkilata geçiş yapıldı.
13.09.2022
Hüseyin Hakkı Kahveci’den Ataman Gazi’nin ve Kuva-yi Milliye’nin Merkez Şehrine Ziyaret için yorumlar kapalı
64
Gazeteci-yazar, stratejist Hüseyin Hakkı Kahveci, geleceğin gazetecilerine önemli tavsiyelerde bulundu.
04.08.2022
Fikri Hür, Vicdanı Hür Gazeteci Adaylarına Gazeteci-Yazar, Stratejist Hüseyin Hakkı Kahveci’den Mesaj için yorumlar kapalı
19
Partiler üstü kuruluş olan Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları, Genel Başkanı Sayın Hüseyin Hakkı Kahveci, Genel Başkan Yardımcıları, Yönetim Kurulu Üyeleri ve İl Beyleri’nin katılımı ile yeni ocağı/şubesi olan Karaman İl Beyliği düzenlenen açılış töreniyle hizmete girdi.
27.12.2021
Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları, Karaman İl Beyliği Açıldı için yorumlar kapalı
63
Partiler üstü kuruluş olan Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları, Genel Başkanı Sayın Hüseyin Hakkı Kahveci, Genel Başkan Yardımcıları, Yönetim Kurulu Üyeleri ve İl Beyleri’nin katılımı ile yeni ocağı/şubesi olan Kayseri İl Beyliği düzenlenen açılış töreniyle hizmete girdi.
15.11.2021
Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları, Kayseri İl Beyliği Açıldı için yorumlar kapalı
19
Partiler üstü kuruluş olan Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları, Genel Başkanı Sayın Hüseyin Hakkı Kahveci, Genel Başkan Yardımcıları, Yönetim Kurulu Üyeleri ve İl Beyleri’nin katılımı ile yeni ocağı/şubesi olan Sakarya İl Beyliği düzenlenen açılış töreniyle hizmete girdi.
07.11.2021
Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları, Sakarya İl Beyliği Açıldı için yorumlar kapalı
33