Genel Başkan Hüseyin Hakkı Kahveci’den Şehitler Şehrine Ziyaret

Atatürk – Atabey19 Türk Ocakları Genel Başkanı Hüseyin Hakkı Kahveci, il ziyaretlerine Çanakkale ile devam etti. 11 Eylül 2022 tarihinde Çanakkale’de düzenlenen programa diğer il teşkilat başkanları da katılım gösterdi. Programda birçok konuya değinen Kahveci çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Genel Başkan Hüseyin Hakkı Kahveci’den Şehitler Şehrine Ziyaret
Yayınlama: 14.09.2022
267
A+
A-

Genel Başkan Hüseyin Hakkı Kahveci’nin şu sözleri dikkat çekti;

Bu Tür Şeyler Yıkılış Dönemlerinde Yaşanır

‘İnsanlara sosyal medyada Yunan Adalarına tatile gitmeyin dediğimiz zaman; Şimdi biz mi suçlu olduk? Diyecek kadar gaflet içerisine düşmüş durumdalar.’ Diyerek konuşmasına devam etti.

Konuşmasında mültecileri ve Suriyelileri ele alan Kahveci ‘Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının toprağı, köyü, denizi Suriyeler ile dolu. Türk vatandaşı denize bile giremiyor.’ Dedi.

Peki Bunları Neden Getirdiler?

‘Kraliçenin askerleri artık içimizde, Anadolu tampon bölge koruması altında değil. Kraliçenin askerleri gelmiş, herkes ‘Türk kanı akıtmak’ için gelmiş.’ İfadelerini kullandı.

Hüseyin Hakkı Kahveci - Çanakkale İl Beyliği Ziyareti

Mülteciler Ne İstiyor?

‘Can istiyorlar, kan istiyorlar, kadınlarımızı ve kızlarımızı istiyorlar. Şimdi yakamızı bunlardan kurtaramıyoruz, vaziyet bu. Ben buradan gerçekten erkek olanlara sesleniyorum. Erkek gibi, adam gibi adam olun. Olmayacaksanız sizde ayrılın görelim biz kimde ne kadarız, kim bizde ne kadar.’ Dedi.

‘Felaket Gelmeden Önce Tedbir Alın’

Konuşmasına Mustafa Kemal Atatürk’ün “Felaket gelmeden önce tedbir alın.” Sözüyle devam eden Kahveci, biz ne tedbirler alabiliriz; ne anlatabiliriz? Bütün platformlarda paylaşıyoruz. Canlı yayınlara çıkıyoruz, videolar aktarıyoruz. Diyerek konuşmasının sonlandırdı.

Türkiye'nin siyaset, medya ve gerçekçi haberlerinin yer aldığı haber portalı