Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları’nın Batı Karadeniz’deki Yeni Ocağı Bolu’da Açıldı

Atatürk Devlet algoritmasını benimseyen Partiler üstü kuruluş olan Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları, Genel Başkanı Sayın Hüseyin Hakkı Kahveci, Genel Başkan Yardımcıları, Yönetim Kurulu Üyeleri ve İl Başkanları’nın katılımı ile Bolu İl Başkanlığı faaliyetlerine başladı

Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları’nın Batı Karadeniz’deki Yeni Ocağı Bolu’da Açıldı
Yayınlama: 08.08.2023
Düzenleme: 08.08.2023 21:02
142
A+
A-

Açılışlarına tam gaz devam eden Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları Genel Başkanı Hüseyin Hakkı Kahveci’nin öncülüğünde 6 Haziran 2023 tarihinde Bolu İl Başkanlığının açılışı gerçekleşti.

Açılışı yapılan 34. ilimize Genel Başkan Yardımcıları, Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri,  İl Başkanları katılım sağladı. Bolu İl Beyliği, Metin Taş başkanlığında olup, diğer ocakları temsilen birçok üyenin ve vatandaşların katılımları ile açılış yapıldı. 

ATABEY19 GENÇLİK KÜLTÜR OCAKLARI, 34. İL BEYLİĞİ AÇILDI

Bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı ve ocak yeminin okunmasının ardından Genel Başkan, Gazeteci-Stratejist-Yazar Hüseyin Hakkı Kahveci  Türkiye gündemine ilişkin önemli konulara değindi. 

Kahveci konuşmasına İl Başkanı Metin Taş’a katılan üyelerin huzurunda teşekkür ederek başladı.

”TEKİRDAĞ İLE MİSAK-I MİLLİ’NİN BELİRLEMİŞ OLDUĞU EDİRNE HUDUTLARIMIZA YAKLAŞIYORUZ”

”Ne Mutlu Türk’üm Diyene sözüyle ne mutlu ki Bolu’da Türkler Atatürk’ler ayağa kalkıyor. Aralarında hiçbir hilaf, hiçbir sorun, hiçbir sıkıntı olmaksızın Ankara’dan yola çıktığımızda hani Konya, Karaman bağlantısını da hesaba katarsak Kayseri’den işte aşağıdan Türkiye’nin bir ucundan Ankara’dan Bolu’ya Bolu’dan Düzce’ye Düzce il başkanımız da burada değerli hocam oradan Düzce’den Sakarya’ya Sakarya’dan Kocaeli’ne Kocaeli’nden İstanbul’a İstanbul’dan Kırklareli’ne inşallah yakında Tekirdağ ile Misak-ı Milli’nin belirlemiş olduğu Edirne hudutlarımıza yaklaşıyoruz diyelim.

Değerli arkadaşlar Türkiye’nin muhtelif teşkilatları, illerinden teşrif etmiş çok değerli il başkanlarımızla beraber gelen değerli hazirun hepiniz var olun sağ olun hoş geldiniz efendim. Şimdi efendim bir sıkıntımız var. Özellikle son 10 gündür Türkiye’deki medya ve sosyal medya kanallarında çokça görünen kamu kanallarında bunun yanında efendim söyleyeyim havuz medyası kanallarında pek fazla görünmeyen bir durum var.” ifadelerini kullandı.

”DİSNEY, ERMENİ TAŞNAK SÜTYUN TERÖR ÖRGÜTÜNÜN TEHDİTLERİNE BOYUN EĞMİŞTİR”

”Disney film Platformu Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir şirket olarak Mustafa Kemal Atatürk’ü anlatan bir film yapmış. Bu film hasebiyle ANCA Türkçe okunuşu ANKA olan sahtekar Ermenilerin kurmuş olduğu bizdeki Anka’yı kendilerine mal eden dallamaların kurmuş olduğu Amerika’daki Taşnak Sütyun Ermeni terör örgütünün ikinci derecedeki örgütü sosyal medya üzerinden Ulu Başbuğ Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e, Türk milletine, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne nezaket ve üslup gözeterek ya da gözetleyerek bana göre yurt dışından herhangi bir kişi veya kurum Mustafa Kemal Atatürk aleyhinde bir şey söylüyorsa bu Türk milletinin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının tamamının aleyhinedir.

Çünkü bu ülkede her kurumda, her girdiğiniz yerde, duvarda muhakkak Atatürk resmi vardır. Bu sebepten dolayı Türkiye Cumhuriyeti’nin resmi kurucusu Ermeni diaspora örgütü Taşnak Sütyun tarafından hedef alınmış. Disney, Ermeni Taşnak Sütyun örgütünün tehditlerine boyun eğmiş ve kimseye sormadan yapmış olduğu Mustafa Kemal Atatürk filmini yayınlamaktan vazgeçip bittiğini açıklamış. Peki bu arada Türkiye Cumhuriyeti Devleti kurulları kurumları başındakiler Mustafa Kemal Atatürk’ün filmini şu ana kadar yaptıramazlar mıydı?

Bunu en iyi senaristler, en iyi oyuncularla yaptırarak dünyanın 185 ülkesinde aynı anda gösterime sokamazlar mıydı? Hepsini yapabilecek kabiliyette olmalarına rağmen maalesef şimdi Disney’e toplum olarak vay sen nasıl Mustafa Kemal Atatürk filminin yayınlamazsın, Ermenilerin sözünü dinlersin diye aslında patinaj yapıyoruz ya da duvara tokat atarak elimizi acıtıyoruz. Amerika buradan binlerce kilometre mesafede Atatürk sadece bu toprakların değeri, dünyanın lideri, kendi değerini ve liderini dünyaya tanıtmaktan aciz vatandaşlar topluluğunun seçmiş olduğu daha büyük acz içerisindeki Türkiye Cumhuriyeti hükümetlerini hep beraber bir selamlayalım şöyle alkışlarla.

Kahveci konuşmasına şu şekilde devam etti;

Evet aslında ast olan şeye geldik. Şimdi neydi şimdi şuradan çekin bakalım. Kutlu Sancak Kurt Başlı Siyah Sancak çeker misin?  Kurdun ağzına kan değmiş Bolu beyi.  Hayırlı uğurlu olsun kutlu olsun, masanın üzerine şöyle serelim. Yani bir senedir sahibini bekliyor Bak görüyor musun kurdun dişine kan değmiş. Evet efendim” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Daha sonra Genel Başkan Hüseyin Hakkı Kahveci, Bolu İl  Başkanı Metin Taş’ın mazbatasını verdi ve Genel Başkan Kahveci, Bolu İl  Başkanı Metin Taş’ın takdim ettiği hediyeyi aldı.

Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları Genel Başkanı Gazeteci-Yazar Hüseyin Hakkı Kahveci’nin çok çarpıcı açıklamalarını alttaki videodan izleyebilirsiniz.

Türkiye'nin siyaset, medya ve gerçekçi haberlerinin yer aldığı haber portalı