SON DAKİKA

ATATÜRK ~ ATABEY TÜRK OCAKLARI KARABÜK İL BEYLİĞİ AÇILDI

Partiler üstü kuruluş olan Atatürk ~ Atabey Türk Ocakları, Genel Başkanı Hüseyin Hakkı Kahveci ve İl Beyleri’nin katılımı ile yeni ocağı/şubesi olan Karabük İl Beyliği düzenlenen açılış töreniyle hizmete girdi.

Bu haber 25 Ekim 2020 - 17:24 'de eklendi. Son Güncelleme27 Ekim 2020 - 16:37
Abone ol

Atatürk ~ Atabey Türk Ocakları Karabük İl Beyliği’nin açılışına Genel Başkanı Hüseyin Hakkı Kahveci, Genel Başkan Yardımcıları, Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri, farklı kentlerin il başkanları, Karabük Kurucu İl Başkanı Hüseyin Çetinkaya ve vatandaşların katılımı ile gerçekleşti.

ATATÜRK ~ ATABEY TÜRK OCAKLARI’NIN 14’ÜNCÜ İL BEYLİĞİ HİZMETE GİRDİ

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra, “YA DEVLET ATATÜRKLEŞECEK, YA ATATÜRKLER DEVLETLEŞECEK” sloganı ile İzmir’de yakılan ilk ocağın ateşi ile yola çıkan Atatürk ~ Atabey Türk Ocakları Genel Başkanı Gazeteci-Yazar Hüseyin Hakkı Kahveci önemli açıklamalarda bulundu.

KAHVECİ: ”ARTIK MÜCADELENİN ADI KUVVA-İ  TÜRK’TÜR”

Atatürk ~ Atabey Türk Ocakları Genel Başkanı Gazeteci- Yazar Hüseyin Hakkı Kahveci ”Kuvva-i Milliye dönemi kapanmıştır ama ruhu asla ölmez ruh devamlı yaşar. Bugün o ruha biz sahip çıkıyoruz. Kuvva-i Türk olarak yani Türk’ün Birliği olarak… Madde bir, ilk önce biz asli unsur olarak birleşeceğiz .” ifadelerini kullandı.

Kahveci konuşmasına şu şekilde devam etti:

”Daha sonra diyeceğiz ki Türk’ün Töresine, Türk’ün yaşayışına, Türk’ün kanununa, Türk’ün toprak ve devlet düzenine göre yaşayacaksan aynı kanun ve kurallar çerçevesinde yaşama hakkın var ama yaşamıyorsan biz bu topraklarda beraber yaşamayalım.” diyerek konuşması devam etti.

Atatürk'ün Katilleri - Hüseyin Hakkı Kahveci

Atatürk ~ Atabey Türk Ocakları Genel Başkanı Gazeteci-Yazar Hüseyin Hakkı Kahveci’nin önemli açıklamalarını alttaki videodan izleyebilirsiniz.

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!