SON DAKİKA

ATATÜRK ~ ATABEY TÜRK OCAKLARI ÇORUM İL BEYLİĞİ AÇILDI

Partiler üstü kuruluş olan Atatürk ~ Atabey Türk Ocakları, Genel Başkanı Hüseyin Hakkı Kahveci ve İl Beyleri’nin katılımı ile yeni ocağı/şubesi olan Çorum İl Beyliği düzenlenen açılış töreniyle hizmete girdi.

Bu haber 18 Ağustos 2020 - 17:52 'de eklendi. Son Güncelleme19 Ağustos 2020 - 00:24
Atatürk'ün Katilleri

Atatürk ~ Atabey Türk Ocakları Çorum Şubesi’nin açılışına Genel Başkan Hüseyin Hakkı Kahveci, Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri ve farklı kentlerden başkanların katılımı ile gerçekleşti.

Atatürk ~ Atabey Türk Ocakları Çorum İl Beyliği Gökhan Eftekin Başkanlığında yoğun bir ilgi ile açılış gerçekleştirildi.

ATATÜRK ~ ATABEY TÜRK OCAKLARI’NIN 12’İNCİ ŞUBESİ HİZMETE GİRDİ

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra, Çorum İl Başkanlığına getirilen Gökhan Eftekin ve Atatürk Atabey Türk Ocakları Genel Başkanı Gazeteci – Yazar Hüseyin Hakkı Kahveci  önemli açıklamalarda bulundu.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra açılış konuşması yapan Çorum İl Başkanı Gökhan Eftekin, “Biz partisiz Atatürk ilkesiyle yolumuzda yürüyen yalnız yolcular olarak devam ediyoruz. Atatürk’ün Türklerini de aramızda görmekten gururduyarız. Ülkemizi daha iyi bir yere getirmek için birlik olmamız gerekiyor. Atatürk Atabey Türk Ocakları çatısı altında birlikte hareket edip başarılı olacağımıza inancımız tamdır” dedi.

YA DEVLET ATATÜRKLEŞECEK, YA ATATÜRKLER DEVLETLEŞECEK” sloganı ile İzmir’de yakılan ilk ocağın ateşi ile yola çıkan Atatürk Atabey Ocakları açılışlarını tamamlayıp katılımlarını hızlandırıyor.  ATATÜRK ~ ATABEY TÜRK OCAKLARI Genel Başkanı Hüseyin Hakkı KAHVECİ, Çorum İl Beyliği açılışında da gündem yaratacak açıklamalarına yenilerini ekledi.

Atatürk Atabey Türk Ocakları’nın 12’inci ocağı olan Çorum İl Şubesi’nin açılışına gelenlere teşekkür ederek konuşmasına başlayan Atatürk Atabey Türk Ocakları Genel Başkanı Gazeteci – Yazar Hüseyin Hakkı Kahveci, “Bugüne kadar pek çok ile gittik. Ancak, Çorum bizim için çok önemlidir” diyerek, Atatürk’ün yolundan yürümeye devam edeceklerini kaydetti.

Kahveci konuşmasına şu şekilde devam etti:

”Derneğin kuruluşunda ki Amaç ve Hedefimiz; Amacımız, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Yönetim Sistemini, Türk Milletinin Yaşam Kültürünü ATATÜRK gibi, ATA TÜRK‘e, Doğaya, Akla, Bilime, göre yeniden tesis etmektir. Bu amaç doğrultusunda hedefimiz, Türk Milletini, her il, ilçe mahalle ve köyde, Türk Kültürü ve Töresine göre bilinçlendirmek, Akıl, Hukuk ve Bilimin ışığında TÜRK Ulusunun Hak ettiği yeri almasını sağlamaktır. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin, İstikbal ve İstiklalinin Teminatıdır.” dedi.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!