Moskova

Rusya lideri Putin, Moskova'yı kana bulayan saldırganların Ukrayna'ya kaçmaya çalıştığını söyleyerek "Emri kim verdiyse cezalandırılacak" dedi.
23.03.2024
Putin’den Açıklama: Bedelini Ödeteceğiz için yorumlar kapalı
33
Moskova'da en az 93 kişiyi katleden ve onlarca kişiyi yaralayan teröristlerin polis kovalamacası sonucu gözaltına alındığı bildirildi. Rus istihbaratı, 4'ü saldırıda yer alan 11 kişinin gözaltına alındığını aktardı.
23.03.2024
Moskova’da Can Kaybı 93’e Çıktı, 11 Kişi Gözaltında için yorumlar kapalı
26
Moskova sokaklarında sözde Ermeni soykırımı anan afişler asılmaya başlandı.
21.04.2022
Moskova’da Sözde Ermeni Soykırımını Anan Afişler Asılıyor için yorumlar kapalı
27
Ukrayna'yı işgale kalkışan Rusya'nın ABD'nin Moskova Büyükelçisi John Sullivan'ı ülkeden kovduğu belirtildi.
02.03.2022
Rusya, ABD’nin Moskova Büyükelçisi’ni Ülkeden Kovdu için yorumlar kapalı
18
Rusya ile Ukrayna arasında savaş çıkmasını engellemek için başta Almanya, ABD, Birleşik Krallık ve Türkiye olmak üzere yoğun bir görüşme trafiği devam ederken, Washington'dan gelen bir açıklama, Moskova'nın "diplomasiye açığız" mesajını ortadan kaldırdı.
15.02.2022
ABD’den Savaşı Körükleyecek Hamle: Askerlerini Avrupa’ya Gönderiyor için yorumlar kapalı
13
Rusya Dışişleri Bakanlığı Çarşamba sabahı, artan gerilimler nedeniyle Ukrayna’nın savaşın parçaladığı Donbass bölgesine 100.000’den fazla asker ve büyük miktarda donanım yerleştirdiğini iddia etti.
01.12.2021
Ukrayna’dan Gerilimi Tırmandıracak Hamle: Ordunun Yarısını Donbass’a Konuşlandırdı için yorumlar kapalı
11
NATO'nun Karadeniz hamlesine Putin'den cevap geldi. Bombardıman uçaklarını tanıtan Rusya, NATO'ya ait savaş gemilerini hedef aldı. Dünya basınının 'flaş' olarak duyurduğu hamle korku saldı. İngiltere, ABD ve Rusya'nın Karadeniz'e yığınakları devam ediyor.
11.06.2021
Karadeniz’de Gerilim Tırmanıyor! Rusya, Savaş Uçakları ve Füze Sistemlerini Kaliningrad Bölgesine Yığmaya Başladı için yorumlar kapalı
1
Moskova kartlarını bir bir sahaya sürmeye başladı. Rus medyasında çıkan haberler, Kremlin'in ABD'nin son teknoloji jetlerini kolayca ortadan kaldırabilecek savaş araçları geliştirdiğini yazdı. Rusya, İngiltere ve NATO'ya da meydan okudu.
05.05.2021
NATO’ya Gözdağı! ‘F-35 Dahil Hepsini İndirebiliriz’ için yorumlar kapalı
0
Ukrayna ile Rusya arasında bir süredir tırmanan gerilim patlama noktasına geldi... Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy'nin sözcüsü Iuliia Mendel açıklamalarda bulunarak 40.000'den fazla Rus askerinin sınıra dayandığını duyurdu.
12.04.2021
Bölgede Gerilim Tırmanıyor: Binlerce Rus Askeri Sınıra Dayandı için yorumlar kapalı
3
Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy, NATO'nun Donbas'taki savaşı bitirmek için tek yol olduğunu belirtti ve ülkesine NATO Üyeliği Hareket Planı verilmesinin hızlandırılmasını istedi.
08.04.2021
Rusya ile Ukrayna Arasında Gerilim Tırmanıyor: Zelenskiy, NATO’yu Yardıma Çağırdı, Rusya’dan Tepki Gecikmedi için yorumlar kapalı
1
Doğu Akdeniz'e bir donanma yığan Rusya son olarak dört savaş gemisini Cebelitarık'tan, bir gemiyi ise İstanbul Boğazı'ndan geçirerek bölgeye gönderdi. Girit'te demirli ABD uçak gemisinin peşindeki denizaltı ise şok etkisi yarattı.
31.03.2021
Rus Donanması, İstanbul Boğazı’ndan Böyle Geçti! Denizaltı Kayıp… için yorumlar kapalı
5
Yunan ve Rus medyasına göre Kremlin, Doğu Akdeniz'e filo üstüne filo gönderiyor. Bölgede "yeterli" güce ulaşmayı hedefleyen Rusya, ABD ve NATO birlikleriyle burun buruna geldi. Öte yandan Ukrayna'nın, Kırım'daki Rus birliklerini füze yağmuruna tuttuğu bildirildi.
27.03.2021
Doğu Akdeniz’de Sular Isınıyor! Hepsi Geliyor: Şimdi de Rusya Filo Üstüne Filo Gönderiyor için yorumlar kapalı
0