sisi

İsrail'in saldırganlığına karşı hiçbir ülkeden sert tepki gelmezken, dikkat çeken çıkış Mısır'dan geldi.
14.05.2021
Mısır Cumhurbaşkanı Sisi’den İsrail’e Tehdit: Gazze’ye Saldırıların Durdurmaması Halinde… için yorumlar kapalı
4
Mısır Cumhurbaşkanı Abdülfettah es-Sisi tarafından alınan karar ile Mısır Silahlı Kuvvetleri mensubu 100 ila 200 kişilik askeri birlik, Suriye’ye sevk edildi.
02.08.2020
MISIR’DAN SURİYE’YE ASKERİ SEVKİYAT için yorumlar kapalı
0
Libya ordusu, Mısır'daki Abdufettah es-Sisi yönetiminin ülkenin doğusundaki Tobruk kentine askeri mühimmat gönderdiğini belirledi.
15.07.2020
MISIR’DAN HAFTER’E ASKERİ MÜHİMMAT DESTEĞİ için yorumlar kapalı
1
Trablus’un Ankara’ya vize vermesinin ardından Tobruk da Türkiye’ye karşı Mısır’a askeri müdahale izni verdi. Kahire’ye verilen onay Çavuşoğlu’nun “Hafter çekilmezse Sirte’ye operasyon yapabiliriz” açıklaması sonrası geldi.
15.07.2020
TOBRUK’TAN TÜRKİYE’YE KARŞI MISIR’A ‘ASKERİ MÜDAHALE’ İZNİ için yorumlar kapalı
8
Mısır'ın darbeci yöneticisi Sisi, özellikle Libya'daki Türkiye destekli BM tarafından da tanınan Ulusal Mutabakat Hükümeti güçlerinin ilerleyişi sonrası ordusuna sınır dışı operasyonlar için hazır ol emri verdi.
20.06.2020
MISIR CUMHURBAŞKANI SİSİ’DEN TÜRKİYE KARŞITI HAMLE: ORDUYA HAZIR OL EMRİ VERDİ için yorumlar kapalı
2
Vadi Doğa Sporları Kulübü üyeleri, ziyaret ettikleri Nemrut Dağı'nda ilginç bir olayla karşılaştılar. Dağın kuzey kısmında beliren ve gökkuşağını andıran sarı beyaz halkayı fotoğraflamaya çalışan dağcılar, halkanın içerisinde sadece kendi yansımalarının olduğunu görünce şaşırdı.
10.11.2019
NEMRUT DAĞI’NDA AKILLARA DURGUNLUK VEREN OLAY için yorumlar kapalı
4
Mısır’da devam eden Sisi karşıtı eylemlere katılım sayısı her geçen saniye artıyor. Şimdiden 10 ile sıçrayan gösterilerde, “Özgürlük,adalet, Sisi artık yeter” sloganları atılıyor ve darbeci Sisi’nin posterleri yakılıyor. Gösterilerin fitilini ateşleyen Muhammed Ali ise Savunma Bakanlığına ‘Sisi’yi tutuklayın’ çağrısında bulundu.
21.09.2019
MISIR’DA HALK DARBECİ SİSİ’YE KARŞI AYAKLANDI için yorumlar kapalı
11
Mısır Cumhurbaşkanı Abdülfettah Sisi, 5 binden fazla takipçisi olan sosyal medya kullanıcılarının hesaplarının Medya Düzenlemeleri Yüksek Şurası tarafından teftiş edilmesinin önünü açan yasa tasarısını onayladı.
02.09.2018
5 BİNDEN FAZLA TAKİPÇİSİ OLANA CEZA! için yorumlar kapalı
1
Ergenekon-Balyoz operasyonlarının harekat merkezi Taraf gazetesi kurucusu Nevzat Çiçek, Şirin Payzın’ın programını anlamsız-aslında çok manidar, bir şekilde terk etmiş, birkaç saat geçmeden “özür” dilemişti. Elif Dördüncü Aydemir ile tartışan Çiçek, “Ben terörist miyim?” diyerek yayından kaçmıştı. İlk sorulması gereken soru şudur: Çiçek, Aydemir’in “Ben vatanseverim” demesine neden bu kadar sert...
02.08.2017
SÖYLE NEVZAT SEN KİMSİN? için yorumlar kapalı
283
FETÖ lideri M. Fetullah Gülen, hedef saptırmaya devam ediyor. Gülen’in kullandığı ağzın, Ergenekon-Balyoz kumpasını televizyonlarda canhıraş bir şekilde savunanlarla aynı olduğu anlaşılıyor. Gülen, bu alışkanlığından vazgeçmiyor. Fetullah Gülen, Ergenekon ve Balyoz tertiplerinde, medya ve devletteki şakirtlerine yaptırdığı gibi, bizzat kendisinin faili olduğu operasyonları, düşmanlarına istinad ederek hedef şaşırtmaya çalışıyor. Geçtiğimiz...
19.07.2017
FETULLAH’TAN ŞOK AÇIKLAMALAR için yorumlar kapalı
0