fatma betül sayan kaya

AKP’li Gaziosmanpaşa Belediyesi’nden 1 milyon TL’yi aşan 3 ihale aldığı belirtilen eski Bakan Fatma Betül Sayan Kaya’nın İBB Meclis Üyesi kızkardeşi Sümeyye Sayan’ın, Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin bütçesinin belirlendiği oturuma katıldığı ve olumlu yönde oy verdiği açığa çıktı.
20.01.2019
AKP’Lİ BELEDİYEDEN SKANDAL için yorumlar kapalı
2
Kaya,  Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi'nde yaşanan hamile çocuk skandalına ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: "İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı konu ile ilgili soruşturma başlattı.
19.01.2018
Aile Bakanı Kaya’dan ‘hamile çocuk’ skandalıyla ilgili açıklama için yorumlar kapalı
1
Üsküdar Belediyesi'nce düzenlenen "Ailelerde Teknoloji Kullanım Kültürü Semineri"nde konuşan Bakan Kaya, bilgi ve iletişim teknolojilerinin hayatın her alanında büyük kolaylıklar sağladığını ve bilgiye erişimin artık parmakların ucunda olduğunu söyledi.
06.01.2018
Bakan Kaya: Zehir evlerimizin içine girmiş durumda için yorumlar kapalı
5
Türkiye 2017 yılına anayasa değişikliği referandumu tartışmalarıyla girerken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti Genel Başkanlığı görevini üstlenmesiyle birlikte 'partili cumhurbaşkanlığı' dönemi de başlamış oldu.
01.01.2018
Türkiye’de 2017: Referandumdan KHK’lara gündeme damga vuran gelişmeler için yorumlar kapalı
1
Fox TV Haber Spikeri İsmail Küçükkaya, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'nın eşi İlyas Kaya'nın FETÖ'nün şifreli haberleşme programı ByLock'u kullandığı iddiası üzerine hakkında açılan dava kapsamında hakim karşısına çıktı.
20.12.2017
Gazeteci Küçükkaya: Amacım devletin FETÖ’yle mücadelesini desteklemekti için yorumlar kapalı
2
FOX Haber'de İsmail Küçükkaya tarafından da dillendirilen iddiaya göre, MİT tarafından gönderilen ByLock listelerinde Kaya'nın eşine ait telefon numarası da bulundu.
16.10.2017
‘Eşinin telefonundan ByLock çıktığı için boşandı’ iddiasına Bakan Kaya’dan yanıt için yorumlar kapalı
7
Myanmar'da on gün içerisinde yüzlerce ölüm ve on binlerce kişinin zorunlu göçüyle sonuçlanan operasyonlar, bölgedeki insani krizi hat safhaya ulaştırdı.
06.09.2017
‘Myanmar Irak veya Afganistan’a dönmesin; Batı ve Amerika ülkeden uzak tutulsun’ için yorumlar kapalı
2
Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre bugün yola çıkacak olan Emine Erdoğan'a, oğlu Bilal Erdoğan'ın yanı sıra Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı refakat edecek.
06.09.2017
Emine Erdoğan da Arakanlılar için Bangladeş’e gidiyor için yorumlar kapalı
0
BirGün gazetesinin aktardığına göre, Türk Tabipleri Birliği (TTB) Asistan ve Genç Uzman Hekim Kolu tarafından yapılan yazılı açıklamada Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya’nın tıp fakültesinden mezun olduktan sonra 'mecburi' hizmetini yapmadığı öne sürüldü.
09.08.2017
TTB: Bakan Kaya mecburi hizmetini yapmadı, görev yerine gitmeli için yorumlar kapalı
0
Resmi nikah kıyma yetkisinin belediye memurları ve muhtarlar dışında il ve ilçe müftülerine de verilmesine yönelik TBMM gündeminde bekleyen kanun tasarısı, tartışma başlattı.
07.08.2017
Resmi nikahta imam ve vaizlere yetki hazırlığı için yorumlar kapalı
3
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya… Taliban’ın dergisinde de çocuk evliliğinin ahlaki çöküntüyü önlediği iddia edilmişti. Hürriyet’ten Nuray Babacan’ın haberine göre; Fatma Betül Sayan Kaya, müftülere resmi nikâh kıyma yetkisi veren düzenlemeyi savunurken küçük yaşta yapılan imam nikâhı evlilikler ile ikinci eş olaylarının sona ereceğini iddia etti....
04.08.2017
AİLE BAKANININ GÖRÜŞLERİ! için yorumlar kapalı
1