SON DAKİKA

AKP’li Çavuşoğlu’ndan Kılıçdaroğlu’na hakaret

Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, CHP lideri Kemal Kılıçdardoğlu’na “Kılıçdaroğlu, Türkiye ile muhalefet etmekle Tayyip

Bu haber 10 Aralık 2017 - 22:03 'de eklendi.
Atatürk'ün Katilleri

Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, CHP lideri Kemal Kılıçdardoğlu’na “Kılıçdaroğlu, Türkiye ile muhalefet etmekle Tayyip Erdoğan ile muhalefet etmeyi karıştıran, uluslararası odaklar tarafından düğmeye basıldığında buradan ses veren zavallı bir adamın tekidir” dedi.

AKP Bursa İnegöl İlçe Teşkilatının 6. Olağan Genel Kurulu düzenlendi. AKP İnegöl İlçe Başkanı Adem Demirel, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, AKP Bursa İl Başkanı Ayhan Salman ve İçişleri eski Bakanı ve Bursa Milletvekili Efkan Ala’nın ardından kürsüye davet edilen Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, “16 yıl sonra bir kongreyi bile bu coşku ve heyecanla yapıyor olmak bizim kalbimizdeki dava ruhunu çok net bir şekilde yansıtan özelliğimiz. Bu coşku ve ruhu muhafaza etme 2023-2051 ve 2071’e gelecek nesillere aktarmak için çok önemli bir dönüm noktasıdır. Bu dava için seçmeninden tutun, her nerede görev alırsa olun aramızdan ayrılanlara rahmet niyaz ediyorum. Bir parantez; Adem Demirel başkanıma açmayı borç biliyorum. Adem Demirel sakin bir güç, vakar bir şahsiyet, çalışmaktan başka bir şeyh düşünmeyen, kafasının arkasında plan proje olmayan bir kardeşimizdir. Huzurlarınızda Adem başkanımıza çok teşekkür ediyorum. O bizim için çok önemli. Kendisinin de ifade ettiği gibi bir konuda bundan sonra ki süreçte bizlerle beraber çalışmalarını sürdüreceği, bizim için çok önemli bir kazanım olacaktır” dedi.

Çavuşoğlu, CHP Lideri Kılıçdaroğlu’na da hakaret içeren eleştirilerde bulunarak “Uluslararası vesayet odakları ile başarmaya çalıştılar. Kendilerine bir işbirlikçi buldular. 2011 yılında CHP Genel Başkanı’nı kirli bir kaset tezgahıyla bugün ki figüranlık görünümü çok iyi yapan Kılıçdaroğlu’nu CHP’nin başına getirdiler. Uluslararası yazılan senaryonun tamamen bir figüranıdır Kılıçdaroğlu. Türkiye ile muhalefet etmekle Tayyip Erdoğan ile muhalefet etmeyi karıştıran, uluslararası odaklar tarafından düğmeye basıldığında buradan ses veren zavallı bir adamın tekidir Kılıçdaroğlu. 2013’te ağaç arkasına gerçek hükümeti devirmeye çalıştılar millet fırsat vermediler. Yapmadıkları çirkeflik kalmadı. Ama 30 Mart seçimlerinde millet kitleler halinde sokaklara çıkarak Cumhurbaşkanının etrafında kenetlendi ve onlara cevap verdi. Bitmez bunların tuzakları. Çanakkale Belediye Başkanı HDP barajı geçince pilav ayran dağıttı. 2015 yılında Temmuz ayında güneydoğu Anadolu bölgesinde kendileri için bir kurtarılmış bölgeler oluşturmak adıyla teröristlerin karşısında şehit olanlara rağmen CHP kendisi bir heyet gönderdi ve cevabı devlet katliam yapıyor oluyor oldu. Biz bunları CHP’li kardeşlerimize anlatmayacak mıyız? Son olarak 15 Temmuz gecesi tankı ile bu ülkeyi savunmuş için verilen silahları bu ülkeyi bölmeye ve işgale giriştiler. Ama bu millet fırsat vermedi. Milleti tanıdılar” diye konuştu.

Parlamentohaber.com | Korku yok!

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!