ifade

"Çiftlik Bank" davası sanığı olan ve "Tosuncuk" lakabıyla bilinen Mehmet Aydın'ın Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı Örgütlü Suçlar Soruşturma Bürosu'nda savcılık ifadesi ortaya çıktı.
07.07.2021
“Çiftlik Bank” Davası Sanığı Mehmet Aydın’ın Savcılık İfadesi Ortaya Çıktı için yorumlar kapalı
1
Sedat Peker'in Gazeteci Kutlu Adalı cinayetine ilişkin videolarının ardından Atilla Peker’in ifadesi ortaya çıktı. Atilla Peker, "Korkut Eken, 'öldürülmeleri gerekli' dedi..." ifadelerini kullandı.
03.06.2021
Atilla Peker’in Kutlu Adalı Cinayetine İlişkin Verdiği İfade Ortaya Çıktı için yorumlar kapalı
0
Emniyet'te ifade veren 14 emekli amiral adliyeye sevk edildi.
12.04.2021
Emniyet’te İfade Veren Emekli Amiraller Adliyeye Sevk Edildi için yorumlar kapalı
0
104 emekli amiralin Montrö duyurusuna ilişkin soruşturma kapsamında gözaltına alınan 10 Amiral ile davet üzerine bugün Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne gelen 4 Amiralin ifadeleri tamamlandı.
12.04.2021
14 Emekli Amiralin Emniyet İfadeleri Tamamlandı için yorumlar kapalı
2
Hendek'te bir mahkeme, MHP lideri Devlet Bahçeli'nin ifadesini mağdur sıfatıyla almak için Ankara'ya yazı gönderdi. Ankara'daki mahkeme, "Düşüncesini sormadan olmaz" diyerek yazıyı iade etti. Hendek mahkemesi, "Her ne kadar siyasi olsa da Bahçeli’nin normal vatandaşlardan ayrıcalığı yok" cevabıyla, ifade talebinde ısrarcı oldu.
28.03.2021
Hendek ve Ankara Mahkemeleri Arasında Bahçeli Krizi: ‘Normal Vatandaşlardan Hiçbir Ayrıcalığı Yok’ için yorumlar kapalı
9
Adalet Bakanlığı Sözcüsü Ertuğrul Çetin, Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’nün ifadeleri sonrası silahlandığı idida edilen selefi dernekler hakkında soruşturma başlatıldığını açıkladı.
25.09.2020
ADALET BAKANLIĞI AÇIKLADI: SELEFİ DERNEKLER İÇİN HAREKETE GEÇİLDİ için yorumlar kapalı
0
Tecavüz, taciz ve insan kaçakçılığı başta olmak üzere birçok suçtan yargılanan ve cezaevinde intihar ederek yaşamına son veren Jeffrey Epstein'in eski sevgilisi olan ve Epstein'e reşit olmayan çocuklar ayarlayan Ghislaine Maxwell tutuklandı. Maxwell'in tutuklanmasının ardından skandala karıştığı belirtilen İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth'in oğlu Prens Andrew'in de ifadeye çağrıldığı öğrenildi.
02.07.2020
DÜNYAYI ŞOKE EDEN OLAYDA FLAŞ KARAR! KRALİÇE 2. ELIZABETH’İN OĞLU İFADEYE ÇAĞIRILDI için yorumlar kapalı
1
Katıldığı bir televizyon programında ölüm listeleri açıklayarak büyük tepki çeken Sevda Noyan, şüpheli sıfatıyla savcılığa ifade verdi.
20.05.2020
HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATILAN SEVDA NOYAN İFADE VERDİ için yorumlar kapalı
7
Yeniçağ gazetesi yazarı Murat Ağırel şüpheli sıfatıyla ifadeye çağrıldığını duyurdu.
06.03.2020
YENİÇAĞ YAZARI MURAT AĞIREL İFADEYE ÇAĞIRILDI için yorumlar kapalı
0
İzmir Tabip Odası, İzmir’de artan uyuz vakalarına ilişkin yaptığı açıklamada hijyene dikkati çekti. Hastalık belirtisi olan kişilerin hekime başvurmasının çok önemli olduğu vurgulanan açıklamada, uyuz hastalığından korunmak için 5 tavsiyede bulunuldu
02.01.2020
İZMİR TABİP ODASI’NDAN UYUZ HASTALIĞINDAN KORUNMAK İÇİN TAVSİYELER için yorumlar kapalı
2
ABD'nin Türkiye Büyükelçiliği, Bloomberg haber ajansındaki birçok gazeteciye soruşturma ve iki muhabire dava açılması üzerine sosyal medya hesaplarından 'ifade ve basın özgürlüğünün' korunması çağrısı yaptı.
15.06.2019
ABD’DEN TÜRKİYE’YE BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ ÇAĞRISI için yorumlar kapalı
5
AKP tarafından açılan Bursa Teknik Üniversitesi 1 milyon lirayı öğrencisi olmayan bölümler için boşa harcadı. İstanbul Medeniyet Üniversitesi ise MEB izni olmayan firmalardan 208 bin lira alım yaptı
23.12.2018
AKP’NİN AÇTIĞI ÜNİVERSİTELERDE USULSÜZ HARCAMALAR YAPILDI için yorumlar kapalı
14