hakaret

Vatan haini Şeyh Said'in torunu Abdulillah Fırat, İstanbul’daki bir konferansta konuştu. Fırat, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e hakaret etti.
26.02.2022
Şeyh Said’in Torunu Fırat, Atatürk’e Hakaret Etti! için yorumlar kapalı
182
Almanya’nın başkenti Berlin’de 17 yaşındaki Dilan Sözeri, tramvayda 6 kişilik grup tarafından ırkçı hakaretlere maruz kalmasının ardından darp edildi. Saldırganlardan 3’ünün gözaltına alındığı ve yapılan kimlik tespitinin ardından serbest bırakıldığı bildirildi.
10.02.2022
Almanya’da 17 Yaşındaki Türk Kıza Irkçı Saldırı: Hakaret ve Darp Ettiler, Serbest Kaldılar için yorumlar kapalı
38
AKP döneminde İBB’den 2 milyon 161 bin lira burs alan ve ABD’ye giden Kavakçı kardeşler, yazdıkları tezlerinde Atatürk’e hakaret etti. Birbirine benzer içerikler kullanan Ravza Kavakçı Kan ve Merve Kavakçı, halkın parasıyla okurken yazdıkları tezde Atatürk’e “despot” dedi.
09.02.2022
İBB’den Milyonluk Burs Alan Kavakçıların Yazıkları Tezler Atatürk Düşmanlığıyla Dolu için yorumlar kapalı
32
Kabataş Erkek Lisesi'nde Atatürk'e hakaret edip posterini bıçaklayan öğrencilere, okul disiplin kurulu sadece 5 günlük uzaklaştırma cezası verdi. O "cezayı" veren disiplin kurulu üyelerinden biri de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liseyi ziyareti sırasında elini öpmeye kalkması ile gündeme gelen öğretmen Serpil Tezer'di.
13.01.2022
Kabataş Erkek Lisesi’nde Atatürk’e Hakaret Edip Posterini Bıçaklayan Öğrencilere Ödül Gibi Ceza için yorumlar kapalı
118
AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın emekli zammına tepki gösteren vatandaşa, AKP’li Konya ilçe yöneticisi hakaret etti.
04.01.2022
AKP’li İlçe Yöneticisi Faruk Küçükkömürler, Emekli Zammını Eleştiren yurttaşa Hayvan Benzetmesinde Bulundu için yorumlar kapalı
38
AKP’li Biga Belediyesi’nin etkinliğinde konuşan Abdurrahman Uzun, Mustafa Kemal Atatürk'ün “Yarın cumhuriyeti ilan ediyoruz” sözlerini alaya alarak, “Lan ne yarını” dedi.
02.01.2022
AKP’li Uzun, Atatürk’ün Sözleriyle Alay Ederek Hakaret Etti için yorumlar kapalı
11
Kendisini Osmanlı torunu olarak tanıtıp ticari faaliyetlerde bulunan bir şahıs, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk hakkında skandal sözler sarf etti.
03.09.2021
Sözde Osmanlı Torunu Osmanoğlu’ndan Atatürk’e Hakaret! için yorumlar kapalı
72
HDP Şanlıurfa Milletvekili Ayşe Sürücü, rejim karşıtı feodal ayaklanma çıkartan Said Nursi’nin Şanlıurfa’da kaldığı odanın müzeye çevrilmesi için Meclis’e soru önergesi verdi. Sürücü, Nursi’nin naaşının nerede olduğunun gün yüzüne çıkması talebinde de bulundu.
01.09.2021
HDP’den Atatürk’e Hakaret Eden Said Nursi için Skandal Önerge: “Kaldığı Oda Müzeye Çevrilsin!” için yorumlar kapalı
30
Bir boşanma davasının temyiz müracaatını değerlendiren Yargıtay 2. Hukuk Dairesi, çocuğuna hakaret, eşinin ailesini istememek ve aile sırlarını paylaşmayı boşanma sebebi saydı.
28.08.2021
Çocuğa Hakaret Boşanma Sebebi Sayıldı için yorumlar kapalı
2
Kocaeli'nin AKP’li Çayırova ilçesinde 30 Ağustos Zafer Bayramı öncesinde Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün fotoğrafı baş aşağı asıldı.
28.08.2021
AKP’li Çayırova Belediyesi’nden Skandal! Atatürk’ün Posterini Baş Aşağı Astılar için yorumlar kapalı
7
Yayınladığı bir videoda Türk kadınlarına ve Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a hakaret eden Afgan Sunatullah Saadat, Türkiye'ye kaçak yollar ile geldiğini açıkladı. 1 yıl boyunca kaçak bir şekilde yaşadığını söyleyen Afgan şahıs, 4-5 ay önce Türkiye'den ayrıldığını belirtti.
10.08.2021
Türklere ve Tanju Özcan’a Hakaret Eden Afgan Saadat’ın Türkiye’ye Kaçak Yollarla Geldiği Ortaya Çıktı için yorumlar kapalı
2
Sedat Peker’in iddiaları odağında yer alan Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politika Kurulu üyesi Korkmaz Karaca, kendisine gelen ‘p*zevenklik’ tepkilerine dayanamayıp vatandaşa hakaret etti.
29.06.2021
Korkmaz Karaca’dan Yurttaşa Hakaret için yorumlar kapalı
16