Tayyip Erdoğan

Almanya genel seçimleri için aşırı sağcı AfD'den aday olan Marcel Goldhammer, Atatürk resimli afiş yapıp "Atatürk de AfD’ye oy verirdi" diye yazdı. Sosyal medyada hızla yayılan afişe tepki yağıyor.
26.08.2021
Alman Irkçı Parti AfD’den Atatürk’e Büyük Saygısızlık için yorumlar kapalı
1
AKP kurucusu olan ve 20 ve 21. dönem milletvekilliği yapan Kemal Albayrak dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
28.04.2021
AKP Kurucusu Albayrak: ‘Ruhsar Pekcan’ın Yaptığı Yüce Divan’lık Bir Suçtur’ için yorumlar kapalı
3
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı görevine getirilen Derya Yanık'ın FETÖ'ye övgüler dizdiği, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP lideri Devlet Bahçeli'yi kızdıracak mesajlarının ardından Adnan Oktar'la da irtibatı ortaya çıktı. 
22.04.2021
Yeni Bakan Derya Yanık, Adnan Oktar’ın İftar Yemeğine Katılmış için yorumlar kapalı
150
Gazeteci Can Ataklı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kabinede değişikliğe gideceğine dair beklentiler üzerinden önemli bir iddiayı gündeme taşıdı.
26.03.2021
Can Ataklı’dan Flaş İddia: ‘Tansu Çiller, Dışişleri Bakanlığı’na Getirilecek’ için yorumlar kapalı
2
Medya ve Hukuk Çalışmaları Derneği, dikkat çeken bir rapora imza attı. Kasım 2019 ve Ekim 2020’yi kapsayan araştırmaya göre, internet erişimine yasak konulan haberlerin yüzde 42’si AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, ailesi ve AKP’li isimler hakkında.
21.01.2021
Erişim Engeli Getirilen Haberlerin Yüzde 42’si Erdoğan Ailesi ve AKP’ye Ait için yorumlar kapalı
0
AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın danışmanlığına atadığı Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci’nin ‘talancı müteahhit’ nitelendirmesiyle haberlere konu olduğu ortaya çıktı.
10.05.2020
ERDOĞAN’IN DANIŞMANLIĞINA ATADIĞI HAMZA CEBECİ’NİN GEÇMİŞİNE İLİŞKİN DİKKAT ÇEKEN DETAYLAR… için yorumlar kapalı
158
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, TELE1 Gün Başlıyor programının sunucusu Gazeteci Can Ataklı hakkında ‘Cumhurbaşkanına hakaret’ suçundan soruşturma başlattı.
26.02.2020
CAN ATAKLI’YA ERDOĞAN’A HAKARET’TEN SORUŞTURMA için yorumlar kapalı
6
Cumhurbaşkanlığı’nın Ankara’daki ve Gökova’daki binalarının inşaatı için yapılan harcama 3.2 milyar TL’yi buldu. Ankara’daki binalar için bugüne kadar 2.8 milyar TL harcanırken Okluk Koyu’na yapılan harcama 435 milyon lira oldu.
14.02.2020
ERDOĞAN’IN SARAYLARINA REKOR HARCAMA için yorumlar kapalı
0
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan AKP Grup Toplantısı'nda konuşurken, "15 Temmuz'a katıldım diye beni işimden ettiler. Çoluğum çocuğum aç" diye bağıran vatandaş susturularak dışarı çıkarıldı.
12.02.2020
ERDOĞAN KONUŞURKEN ‘ÇOLUĞUM ÇOCUĞUM AÇ’ DİYE BAĞIRAN VATANDAŞ BÖYLE SUSTURULDU için yorumlar kapalı
15
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AKP'nin Kızılcahamam kampında milletvekilleri ile yaptığı istişare toplantısında tütün kullanımının vergi artışlarına rağmen yükseldiğini belirterek, "Taviz vermeyiz" dedi. Erdoğan, sigara yasağıyla ilgili olarak bakanlara, "Gerekirse vergileri üç kat artırın" talimatını verdi.
11.10.2019
ZAMLAR ERDOĞAN’A YETMEDİ: GEREKİRSE VERGİLERİ ÜÇ KATINA ÇIKARACAĞIZ için yorumlar kapalı
14
Erdoğan’ın başdanışmanı Gülşen Orhan’n akrabası Mehmet Erşat Ayhan, daha önce hasta yönlendirme personeli olarak çalıştığı Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin sorumlu müdür yardımcısı oldu.
07.06.2019
SARAY DANIŞMANININ AKRABASINA KIYAK ATAMA! için yorumlar kapalı
11
Sosyal medya trollerinin paylaşıma soktuğu İmamoğlu ile İsrail Başbakanı Benjamin Netanyahu’nun el sıkıştığı ve İmamoğlu’nun bir grup hahamla görüştüğü iddialarına ilişkin iki fotoğraf yayınlandı. Fakat fotoğrafların ikisi de gerçeği yansıtmıyor. Hahamlarla görüşmede fotoğrafın orijinalinde Recep Tayyip Erdoğan bulunuyor.
22.05.2019
EKREM İMAMOĞLU’NA YAPILAN ‘MONTAJ KUMPASI’ ORTAYA ÇIKTI için yorumlar kapalı
39