SON DAKİKA

YAŞAR OKUYAN: GÖKÇEK, İNGİLİZ İSTİHBARATININ GAZETESİNDE ÇALIŞTI

KRT Haber Müdürü Çağlar Cilara’nın konuğu olan Yaşar Okuyan, Melih Gökçek’e çok sert sözler söyledi.

Bu haber 14 Temmuz 2018 - 14:47 'de eklendi. Son Güncelleme14 Temmuz 2018 - 15:41
Abone ol

Yaşar Okuyan’dan kendisini haftalardır Tandoğan Meydanı’na çağıran Melih Gökçek’e sert tepki: “İktidar değişikliğinde Türkiye’den ilk tüyeceklerden biri sensin. İngiliz istihbaratının gazetesinde çalıştın!”

Eski Çalışma Bakanı Yaşar Okuyan, MHP’nin tek başına seçime girmesi halinde yüzde 10’u geçerse Tandoğan Meydanı’nda anıracağını söylemiş, Melih Gökçek ise haftalardır Okuyan’ı Tandoğan’a çağırmıştı.

“İktidar değişsin, ilk tüyecek olan sensin”

“Melih, sen işine bak” diyen Okuyan, “23 sene Ankara’da belediye başkanlığın döneminde seninle ilgili o kadar laf var, öyle iddialar var ki bir iktidar değişikliğinde Türkiye’den ilk tüyeceklerden biri sensin. Erdoğan sana talimat verdi, in ulan dedi, niye indin hemen, neden korktun? Demek ki korkacağın bir şey var. Senin kafan Yaşar Okuyan’a basmaz, bassa zaten sen adam olursun” diye konuştu.

“Gökçek İngiliz istihbaratının gazetesinde çalıştı”

Okuyan, Gökçek ile ilgili ayrıca bir iddia ortaya atarak, Gökçek’in 1980 öncesinde İngiliz istihbaratı ile ilişki olan Mücadele Birliği’nin çıkardığı Bayrak Gazetesi’nin Ankara temsilcisi olduğunu söyledi.

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR