SON DAKİKA

WhatsApp, Beklenen Güncellemeyi Yaptı! İnternetsiz WhatsApp Kullanılabilecek

Whatsapp’ın yaptığı son güncellemeyle artık Türkiye’deki kullanıcıların da uzun süredir beklenen çoklu cihaz desteği özelliği kullanılabilir hale geldi. Artık kullanıcılar, telefonda internet bağlantısı gerekmeden WhatsApp’ı bilgisayarda kullanmaya devam edebilecek.

Bu haber 15 Eylül 2021 - 17:09 'de eklendi.
Rabıta Uğur Mumcu'dan Sonra - Hüseyin Hakkı Kahveci

 
Bir süre önce çoklu cihaz desteğini kullanıma sunan çevrim içi mesajlaşma uygulması WhatsApp, henüz beta sürecinde olan özelliğini çoğu kullanıcıya dağıtmaya başlamıştı. Bugün itibarıyla Türkiye’de de bu özellik kullanıma sunuldu.

İNTERNETSİZ KULLANILABİLECEK

Böylece kullanıcılar artık telefonda internet bağlantısı gerekmeden WhatsApp’ı kullanmaya devam edebilecek. WhatsApp üzerinden birisiyle konuşmanız için web tarayıcısından da yararlanabiliyorsunuz. Bu noktada kullanıcıya yerine göre daha fazla kolaylık sunuyor. Ancak önceden telefonunuzun interneti kapalı olduğunda bilgisayarınız üzerinden anlık mesajlaşma uygulamasına erişim sağlanmıyordu.

BAĞLANTI KESİLMEYECEK

Haber Global’in Shiftdelete’te yer alan haberden aktardığına göre; WhatsApp, beta süreciyle getirdiği çoklu cihaz desteği sayesinde eşleştirme imkanı tanıdı. Böylece kullanıcılar telefonlarını bilgisayarlarıyla eşleştirerek bağlantıda kalmaya devam etti. Bunun yanı sıra uygulama artık mesajları direkt bilgisayara indirerek yine bağlantı kesilmesi gibi durumlara imkan vermiyor.

Atatürk'ün Katilleri

WHATSAPP ÇOKLU CİHAZ DESTEĞİ NASIL KULLANILIR?

WhatsApp‘ın beta olarak kullanıma sunduğu çoklu cihaz desteği çeşitli durumları içeriyor:

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!