WhatsApp

Suç örgütü lideri Sedat Peker, ‘Deli Çavuş’ adlı Twitter hesabından yaptığı paylaşımla sessizliğini bozdu.
25.05.2022
Sedat Peker Suskunluğunu Bozdu: “O Vakit Geldiğinde Ben Size Neler Anlatacağım Neler!” için yorumlar kapalı
33
Bir kamu bankasında yöneticilik yapan Hakan Dağlı, ünlü İspanyol dizisi La Casa De Papel dizisinden esinlenerek sosyal medyada gördüğü ‘La Kasa Da Para Yok’ görselini WhatsApp grubunda paylaşınca iş akdi feshedildi.
16.11.2021
‘La Kasa Da Para Yok’ Paylaşımı Yapan Bankacının İş Akdi Feshedildi için yorumlar kapalı
1
Üç büyük sosyal medya ve mesajlaşma programı Facebook, WhatsApp ve Instagram kullanıcıları saatlerdir dünya genelinde yaşanan erişim probleminin Pandora Belgeleri ile bir ilgisi olabilir mi? Reuters'ta yayımlanan haber bu konuya ışık tutuyor.
05.10.2021
Facebook’ta Yaşanan Erişim Sorununun Nedeni Pandora Belgeleri mi? için yorumlar kapalı
0
ABD’nin en büyük bankalarından Bank of America'da erişim sorunları yaşanıyor.
05.10.2021
ABD’nin En Büyük Bankasında Erişim Sorunu Yaşanıyor! için yorumlar kapalı
1
Facebook, Instagram ve Whatsapp üzerinde yaşanan erişim sorununun şirketin alan adı sunucularını etkileyen bir değişiklik yapmasından kaynaklandığı öne sürüldü.
05.10.2021
Facebook, WhatsApp ve Instagram Neden Çöktü? İşte Nedeni… için yorumlar kapalı
0
WhatsApp, Facebook ve Instagram'a kullanıcılar erişim sağlayamıyor.
04.10.2021
Facebook, WhatsApp ve Instagram Çöktü için yorumlar kapalı
15
Whatsapp’ın yaptığı son güncellemeyle artık Türkiye’deki kullanıcıların da uzun süredir beklenen çoklu cihaz desteği özelliği kullanılabilir hale geldi. Artık kullanıcılar, telefonda internet bağlantısı gerekmeden WhatsApp’ı bilgisayarda kullanmaya devam edebilecek.
15.09.2021
WhatsApp, Beklenen Güncellemeyi Yaptı! İnternetsiz WhatsApp Kullanılabilecek için yorumlar kapalı
2
Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, AKP'li Korkmaz Karaca hakkında yeni iddialarda bulundu. Peker, Karaca ile Konyalı bir iş insanı arasında geçtiğini iddia ettiği Whatsapp yazışmalarını ifşa etti...
28.06.2021
Sedat Peker, Korkmaz Karaca’nın Whatsapp Yazışmalarını Paylaştı için yorumlar kapalı
47
Facebook’un bünyesinde bulunan sohbet uygulaması WhatsApp’ın kişisel verileri ihlal ettiği gerekçesiyle tepki toplayan güncelleme süreciyle ilgili WhatsApp'tan açıklama yapıldı. Şirketin açıklamasında "Hayır, kişisel mesajlarınızı göremiyoruz. Hayır, hesabınızı silmeyeceğiz. Evet, istediğiniz zaman kabul edebilirsiniz" denildi.
15.05.2021
WhatsApp’tan Tepki Toplayan Güncellemeyle İlgili Açıklama için yorumlar kapalı
2
WhatsApp'ta gizlilik sözleşmesi için yapılan süre uzatımı 15 Mayıs tarihinde sona eriyor. Ertelen tarih yaklaşırken Whatsapp, sözleşmeye dair net bir açıklama yapmadı ancak sözleşmeyi kabul etmeyen kullanıcıların mesaj okuyamayacağını veya gönderemeyeceğini duyurdu. Bilişim uzmanları, kişisel verilerin saklanması noktasında vatandaşın neleri kabul edip neleri etmeyeceğini net olarak görmesi gerektiğini savunuyor.
08.05.2021
Whatsapp Süre Doluyor: Sözleşmeyi Kabul Etmezseniz Ne Olacak? için yorumlar kapalı
3
Okulun tarih öğretmeninin öğrenci grubunda 23 Nisan’ın önem ve değerini anlatan Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili bir videoyu WhatsApp grubunda paylaşmasına skandal ifadelerle karşı çıktı...
24.04.2021
WhatsApp’ta Skandal Atatürk Mesajları: ‘Putun Tarihini Bırakın Artık’ için yorumlar kapalı
4
19 Mart 2021 Cuma akşamı WhatsApp ve Instagram erişim problemi yaşanıyor. Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp ve fotoğraf paylaşma uygulaması Instagram'a erişim sorunu yaşanıyor. Türkiye’de saat 20:25 itibariyle başlayan sorun için resmi bir açıklama yapılmadı.
19.03.2021
WhatsApp ve Instagram Çöktü! için yorumlar kapalı
3