Sedat Peker, Korkmaz Karaca’nın Whatsapp Yazışmalarını Paylaştı

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, AKP’li Korkmaz Karaca hakkında yeni iddialarda bulundu. Peker, Karaca ile Konyalı bir iş insanı arasında geçtiğini iddia ettiği Whatsapp yazışmalarını ifşa etti…

Sedat Peker, Korkmaz Karaca’nın Whatsapp Yazışmalarını Paylaştı
Yayınlama: 28.06.2021
50
A+
A-

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, kara para aklamaktan tutuklanan Sezgin Baran Korkmaz ile Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Korkmaz Karaca’nın ilişkisini ifşa etti.

Peker, Karaca’nın Korkmaz’ın kendisine tahsis ettiği Audi A8 marka lüks aracı kullandığını iddia etti. Karaca iddiaları doğruladı, aracı emanet olarak kullandığını söyledi. Karaca’nın, Korkmaz’a ait Beylerbeyi’ndeki yalıyı da çalışma ofisi olarak kullandığı ortaya çıktı.

Peker, Karaca’nın Sütaş başta olmak üzere birçok şirketten danışmanlık adı altında büyük paralar aldığını da öne sürdü. Karaca ise ortaya çıkan görüntüler ve iddialar karşısında sessizliğini korurken Peker’den peş peşe tweetler geldi.

Peker, Karaca ile Konyalı bir iş insanı arasında geçtiğini iddia ettiği Whatsapp yazışmalarını ifşa etti.

Peker, “süslü sülümanın kankası korkmaz karaca, çevrendeki seni arayan dostlarına Ben Sedat Peker’le görüşmek için haber göndermedim deyip yeminler ediyormuşsun.

Bu yüzden Konya’daki iş adamıyla yaptığın whatsapp yazışmalarının bir tanesini yayınlamak zorunda kaldım” diyerek şu yazışmayı paylaştı:

Peker’in diğer paylaşımları şu şekilde:

deniz baykal da bana dava açacağını söylüyormuş. Bence kendisini uyar. Belli bir yaşa gelmiş, daha büyük rezillikler yaşamadan kalan günlerini sessizce yaşasın. Size değil de kızın ailesine saygısızlık olur.

korkmaz karaca, aynı senin gibi süslü sülümana destek olmasın diye uyardığım kişilerden biri, bana tamam diyip perde arkasından da doncu sülü için lobi çalışmaları yapıyor. Akşamleyin onu adadan yollayacağız (ileride de cezaevine girer). 

Telefonuyla görüştüğümüz diğer arkadaşın ismi patlamasın diye onlardan bahsetmeyeceğim. Ancak tüm Türkiye’nin tecrübe ettiği üzere, beni yalanlayanlardan hiç hoşlanmam.

İşte Peker’in o paylaşımları:

Karaca, şuan Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyeliği, AKP Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığı, AKP MKYK üyeliği görevlerinde bulunuyor.

Türkiye'nin siyaset, medya ve gerçekçi haberlerinin yer aldığı haber portalı