SEDAT PEKER

Gazeteci Seyhan Avşar, organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in yakın çevresine "Yaşadığım sürece, hatta ölürsem sözlerimin arkasında duracağım. Videoları paylaşacağım" dediğini söyledi.
21.12.2022
Sedat Peker’den Yeni mesaj: Yaşadığım Sürece, Hatta Ölsem de Sözümü Tutacağım için yorumlar kapalı
52
Organize suç örgütü liderliğinden hüküm giyen Sedat Peker'in basın danışmanı olarak bilinen Emre Olur hakkında flaş bir gelişme yaşandı.
21.09.2022
Sedat Peker’in Basın Danışmanı Emre Olur Hakkında Yeni Gelişme için yorumlar kapalı
4
Organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in rüşvet ağı iddialarında ismi geçen Ünsal Ban hakkında mahkeme, tutuklamaya yönelik yakalama kararı çıkardı. Ban, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
03.09.2022
Yeniden Gözaltına Alınan Ünsal Ban Tutuklandı için yorumlar kapalı
26
Suç örgütü lideri Sedat Peker, ‘Deli Çavuş’ adlı Twitter hesabından Saray'daki danışmanlara uzanan rüşvet ağı iddiasında bulundu. İddiada adı geçen isimler arasında AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın danışmanı Serkan Taranoğlu ve AKP’li vekil Zehra Taşkesenlioğlu da bulunuyor.
27.08.2022
Sedat Peker’den Saray’a Uzanan Rüşvet Ağı İddiası için yorumlar kapalı
8
Sözcü gazetesi yazarı Serpil Yılmaz, organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in iddialarıyla gündeme gelen Yalıkavak Marina’da yaşanan gelişmeleri köşesine taşıdı.
20.07.2022
Sedat Peker’in İddialarıyla Gündeme Gelen Yalıkavak Marina’da Neler Oluyor? için yorumlar kapalı
26
Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in ‘Deli Çavuş’ isimli Twitter hesabından günümüzde ‘beşli çete’ olarak bilinen şirketlerden Cengiz Holding’in sahibi Mehmet Cengiz’e yönelik yaptığı açıklamayla ilgili 4 isim hakkında suç duyurusunda bulunuldu.
09.07.2022
Mehmet Cengiz ve 3 İsim Hakkında Suç Duyurusu için yorumlar kapalı
46
Organize suç örgütü lideri Sedat Peker dönemin Başbakanı Mesut Yılmaz'a kaset şantajı yaparak cezaevinden çıkarıldığını ve iş insanı Mehmet Cengiz'den de 5 milyon dolar aldığını iddia etmişti. Peker, iddialarına şahit olarak Zafer Salman'ı göstermişti. Salman da iddiaların doğru olduğunu bildiklerini savcılara anlatabileceğini söyledi. Ancak savcılar harekete geçmedi. Sedat Peker'den yeni...
06.07.2022
Sedat Peker: Sayın Savcılar, Beni Duyuyor Musunuz? Bankalara Neden Yazı Yazmıyorsunuz? için yorumlar kapalı
27
Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, 'Deli Çavuş' isimli hesaptan yeni paylaşımlarda bulundu. Peker, "Bugün size akrabam olan Mehmet Cengiz'i anlatacağım" dedi, "Beşli çeteye ilk selamımızı vereceğiz" ifadelerini kullandı.
05.07.2022
Sedat Peker: Bugün Size Akrabam Olan Mehmet Cengiz’i Anlatacağım için yorumlar kapalı
35
Sedat Peker, "Deli Çavuş" isimli Twitter hesabı üzerinden Demirören Medya Grubu ve Demirören ailesi hakkında paylaşım yaptı.
01.07.2022
Sedat Peker’den Demirören’e Tehdit: ‘Akşam Saatlerini Bekle’ için yorumlar kapalı
27
2012 yılında Aydın Yenipazar Cezaevi'ne giren eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar, o dönem cezaevine helikopter pisti yaptırdığı iddiasıyla ilgili "Onu yaptıran o dönem ki Nazilli Belediye reisidir" dedi. Mehmet Ağar'ın Mübariz Mansimov'a yanıt olarak yaptığı bu açıklama üzerine Sedat Peker'in basın danışmanı Emre Olur da Ağar'a 'sözlerini düzeltme' çağrısında bulundu.
24.06.2022
Peker’in Danışmanından Mehmet Ağar’a: ‘Bu İşi Düzelt Yoksa SADAT’cılardan…’ için yorumlar kapalı
2
Suç örgütü lideri Sedat Peker, ‘Deli Çavuş’ adlı Twitter hesabından yaptığı paylaşımla sessizliğini bozdu.
25.05.2022
Sedat Peker Suskunluğunu Bozdu: “O Vakit Geldiğinde Ben Size Neler Anlatacağım Neler!” için yorumlar kapalı
33
Mübariz Mansimov Azerbaycan'da bir YouTube kanalının sorularını yanıtladı.
09.05.2022
Mansimov: ”Sedat Peker’in Söylediği Her Şey Doğrudur” için yorumlar kapalı
26