SON DAKİKA

Sedat Peker’den Demirören’e Tehdit: ‘Akşam Saatlerini Bekle’

Sedat Peker, “Deli Çavuş” isimli Twitter hesabı üzerinden Demirören Medya Grubu ve Demirören ailesi hakkında paylaşım yaptı.

Bu haber 01 Temmuz 2022 - 20:34 'de eklendi.
Abone ol

Birleşik Arap Emirlikleri’nde bulunan ve Türkiye’nin iadesini talep ettiği Sedat Peker, yeni açıklamalarla gündeme gelmeye devam ediyor. Peker’e ait olduğu iddia edilen “Deli Çavuş” isimli hesaptan Demirören Medya ve ailesi hakkında paylaşım yaptı.

Sedat Peker, 92 sanıklı ‘organize suç örgütü’ davasında mahkemenin 7 sanığa daha tahliye kararı vermesini haber yapmayan Demirören Grubu’na tepki gösterdi. Peker, Demirören grubunu hedef alarak “Ailece suç örgütü olduğunuzu tüm dünyaya anlatacağım” dedi.

Peker, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Lan pambıkörenin adamları, lan Demirören Medya Grubu’nun adamları (Hürriyet, Milliyet, Posta, CNN Türk, Kanal D) namusunuz yok mu lan sizin? Sedat Peker’in evine operasyon yapıldı, Sedat Peker’in yakınları tutuklandı diye günlerce haber yaptınız, adamların serbest kaldığı ile ilgili neden haber yapmıyorsunuz?

“TROLLERE YAZI YAZDIRIYORSUNUZ FETÖ ADLİYEDE GÜÇLÜ DİYE”

Her zaman söyledim siz köpeksiniz. Hem de kemiklik köpeksiniz. Gazetecilik etik değerleriniz nerede? Namusunuz nerede sizin? Size yazıklar olsun. Siz kahpesiniz. Kendinize bağlı trollere internette yazı yazdırıyorsunuz FETÖ adliyelerde hâlâ çok güçlü diye.

Vallahi sizin namusunuz yok, billahi sizin namusunuz yok. Bu adamlar suçsuzsa neden bu kadar sıkıntı yaşandı diye soracağınıza hâlâ hikâye peşinde geziyorsunuz. Kahpesiniz lan siz. Pambıkören o yaptığın haberleri unutacağımı zannetme.

Rahmetsiz babanın gençliğinin ilk yıllarından bugüne kadar yaptığı tüm şerefsizlikleri paylaşacağım. Babanı mezarda ters çevireceğim. Mezarında rahat yatamayacak. Benim suçlu olduğumu, ancak sizlerin ise ailece suç örgütü olduğunuzu tüm dünyaya anlatacağım.

Atatürk'ün Katilleri - Hüseyin Hakkı Kahveci

“ELBET VİDEO ÇEKME İMKANIM BİR GÜN OLACAK”

Akşam saatlerinde beni bekle. Rahmetsiz babanı mezarda ayağa dikeceğim. Sahte hesapla tweet yazacağım, onu RT yapacağım ama sizle gene de savaşacağım. Elbet video çekme imkanım bir gün olacak. Sizinle o zaman görüşeceğim.

Ziraat Bankası’ndan aldığın krediyi ödemediğini, nasıl patlattım? 5 milyon dolara mal ettiğin araziye imar çıkartıp 750 milyon dolar karşılığında bankaya verdiğini de ben çıkardım. Daha Milengazı, Totali, Oyak’ı konuşacağız. Sahibi olduğun şans oyunlarından konuşmazsak olur mu? Adamlarına gazeteci tetikçilerinle beni itibarsızlaştırmaya çalıştın. Ancak yüce Allah var. Bekleyip göreceğiz.

O Derin Memet’e de söyle ben 9 canlıyım. Anlaştığı İranlı grup Orhan Adıbelli çapındakileri öldürebilir, beni değil. Göreceksiniz! Dumanla haberleşmeye yenileceksiniz. İnterpol kararını da kaldıracağım!”

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR