SON DAKİKA

Sedat Peker’den ‘işkence videosu’ açıklaması

YouTube’a dün akşam yüklenen videoda bir otomobilin arka koltuğunda oturan 2 kişi, aralarına aldıkları kişiyi ‘Sedat Peker’e küfrettiği’ iddiasıyla dövüyor.

Bu haber 20 Eylül 2017 - 17:16 'de eklendi ve 195 kez görüntülendi.

YouTube’a dün akşam yüklenen videoda bir otomobilin arka koltuğunda oturan 2 kişi, aralarına aldıkları kişiyi ‘Sedat Peker’e küfrettiği’ iddiasıyla dövüyor. Dövülen kişinin kanlar içinde kaldığı görülen bu video, Sedat Peker’in kişisel sosyal medya hesabından da paylaşıldı.

Sedat Peker, video ile ilgili olarak, şahsına karşı bir algı operasyonu yapıldığını iddia etti. Peker, videoda dayak atan kişiler içinse “Aslında bu görüntülerdekinden çok daha fazla şiddeti bence hak ediyorlar” ifadelerini kullandı.

‘BİR UMUTTUR YAŞAMAK’

Peker’in bir video ile yaptığı açıklama şöyle:

Sosyal medya mecralarında ismiminde geçtiği bazı şiddet görüntüleri dolaşmaktadır. Bunu yapanlar benim yakınlarımsa kurmak istediğim yeni düzene bu yaptıklarıyla destek olmayıp sadece köstek olduklarını bilmek isterim. Bunu yapanlar düşmanlarımsa ve şahsıma yaptıkları algı çalışmalarında farklı bir boyuta geçtilerse, onları da ebediyete kadar lanetlerim. Sosyal medyada bu iğrenç algı çalışmasını yapanlar, bunlara alet olanlar aslında bu görüntülerden çok daha fazla şiddeti bence hak ediyorlar. Ancak çok uzun senelerden bu yana kurmak istediğim yeni bir düzenim ve hayallerim var. Bu yüzden dolayı şiddeti reddediyorum, tüm sevenlerimden akrabalarımdan da bu konuya hassasiyet göstermelerini tüm kalbimle rica ediyorum. Her zaman söylediğim gibi ‘Bir umuttur yaşamak’ diyerek sizleri yüce Allah’a emanet ediyorum.

ŞAHSIMA YAPILAN TÜM İĞRENÇLİKLERE RAĞMEN ŞİDDETİ REDDEDİYORUM! (1.2 DAKİKA) pic.twitter.com/OPQZqJUVgx

— Sedat Peker (@sedat_peker) September 20, 2017

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Get it on Google Play