SON DAKİKA

Sedat Peker, Bakan Soylu’ya: ‘1 Ekim’de Hediyem Var’

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker Twitter hesabından paylaşım yaptı. Peker paylaşımında İçişleri Bakanı Süleymen Soylu’yu hedef aldı. Peker, Meclisin açılış tarihi 1 Ekim’de Bakan Soylu’ya hediyesi olduğunu yazdı. Peker, Kahramanmaraş’taki Kur’an kursunda gerçekleşen cinsel istismar skandalı ile ilgili de tweetler attı.

Bu haber 16 Eylül 2021 - 21:08 'de eklendi.
Abone ol

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in hedefinde yine İçişleri Bakanı Süleyman Soylu vardı. Peker, Meclisin açılış tarihi olan 1 Ekim’de Soylu’ya sürprizi olduğunu yazdı.

Peker, “Benim en sevdiğim hastam süslü sülüman, son günlerdeki tavırların doktorun olarak beni çok mutlu etti. Bu yüzden 1 Ekim meclis açılışında sana çok güzel bir hediye hazırladım. Şimdi huzur içinde tatilini yap.

PSİKİYATRİST PROF. DR. SEDAT PEKER” ifadelerini kullandı.

İşte o paylaşım;

KAHRAMANMARAŞ’TAKİ CİNSEL İSTİSMAR SKANDALI

Türkiye, Kahramanmaraş bulunan Kur’an kursundaki tecavüz skandalı ile sarsıldı. Olay, 11 yaşındaki B.T.’nin 15 Şubat 2020’de babasını arayarak, yatılı kaldığı kurstaki hocası Ruhullah Çelik’in kendisine uzun süredir cinsel istismarda bulunduğunu anlatması ile ortaya çıktı.

Çelik’in diğer çocuklara da istismarda bulunduğu belirtildi. Peker konu ile ilgili Twitter hesabından değerlendirmelerde bulundu. Peker, “Kahramanmaraş’ın Arınç Kuran kursunda temizlik görevlisiyken hoca olarak atanan alçak, 11 yaşındaki erkek talebelere uzun süredir tecavüz ederken bu iğrençlikleri engellemeyle görevli olanlar halen daha Deizm ve Ateizm hortladı diye yaygara yapıyorlar” dedi. Peker, dini inancını kaybeden gençlerin günahının dini yetkililerin boynuna olduğunu söyledi.

Atatürk'ün Katilleri

Diyanet İşleri Başkanlığı çalışanlarının üye olduğu Mil Diyanet-Sen, “Ülkemiz diktatörlükle yönetilseydi, o diktatör senin gibi terbiye yoksunu gazetecinin dilini keserdi” diyerek Sözcü yazarı Yılmaz Özdil’i hedef almıştı. Sendika, Yılmaz Özdil gibilerin cenazesinin camilere sokulmaması çağrısı yapmıştı.

Bu olayı hatırlatan Peker, “Yılmaz Özdil camilere sokulmasın diye yaygara yapacağınıza siz öncelikle Yüce ALLAH’ın kutsal dinini öğrenmek için Kuran kurslarına giden çocukları bu sapık sözde hocalardan koruyun.” ifadelerini kullandı.

İşte o paylaşımlar:

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!