Süleyman Soylu

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yla ilgili dosyayı açtı. Özel, Süleyman Soylu'nun 'trol ordusu'nun başında olduğunu söylediği Emin Şen'in ticari ilişkileri hakkında bilgileri paylaştı. Emin Şen'in kullanıcı adını açıklayan Özel, "'Eminimsi'nin cep telefonunda kaç tane hesap var bilinmez ama Jandarma Genel Müdürlüğü ve Emniyet Genel Müdürlüğü'nün tweetlerini...
12.01.2023
Özgür Özel, Süleyman Soylu Dosyasını Açtı için yorumlar kapalı
31
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun halasının oğlunun Trabzon’da silahlı saldırıya uğradığı ve durumunun ağır olduğu öğrenildi.
18.07.2022
Süleyman Soylu’nun Kuzeni Silahlı Saldırıya Uğradı için yorumlar kapalı
25
CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, son bir ay içinde Bartın'a getirilen 15 bin Suriyeliye ikamet verildiği iddialarını İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya sordu. TBMM Başkanlığı'na soru önergesi veren Kaya, "15 bin Suriyelinin Bartın'a getirilerek ikametlerinin onaylatıldığı iddiaları doğru mudur? Bugüne kadar kaç Suriyeliye vatandaşlık hakkı verilmiştir?" dedi.
13.04.2022
Kaya’dan 15 Bin Suriyelinin Bartın’a Getirilerek İkametlerinin Onaylatıldığı İddialarına İlişkin Meclise Yazılı Soru Önergesi için yorumlar kapalı
4
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Afetlere Hazırlık Değerlendirme Toplantısı'nda konuştu. 2022 yılının Afet Tatbikat Yılı ilan edildiğini söyleyen Soylu, deprem konusunda da uyarılarda bulunarak, “Bu bir sır değil, deprem beklentimiz var” dedi.
05.03.2022
İçişleri Bakanı Soylu: “Bu Bir Sır Değil, Deprem Beklentimiz Var” için yorumlar kapalı
11
SGK’nın, Mehmet Soylu'nun bir dönem ortağı olduğu İnvamed firmasına yönelik başlattığı 1 milyar TL'lik yolsuzluk soruşturması kapsamında hastanelerin geri ödeme talebini içeren tablo ortaya çıktı.
10.11.2021
SGK’daki Usulsüzlüğün Tablosu Ortaya Çıktı: Hastaneler, “Finansal Yük” Adıyla… için yorumlar kapalı
5
Organize suç örgütü lideri Sedat Peker Twitter hesabından paylaşım yaptı. Peker paylaşımında İçişleri Bakanı Süleymen Soylu'yu hedef aldı. Peker, Meclisin açılış tarihi 1 Ekim'de Bakan Soylu'ya hediyesi olduğunu yazdı. Peker, Kahramanmaraş'taki Kur'an kursunda gerçekleşen cinsel istismar skandalı ile ilgili de tweetler attı.
16.09.2021
Sedat Peker, Bakan Soylu’ya: ‘1 Ekim’de Hediyem Var’ için yorumlar kapalı
20
İçişleri Bakanı Soylu'nun sigorta şirketi Engin Sigorta'nın internet sitesi hacklendi.
03.09.2021
İçişleri Bakanı Soylu’nun Sigorta Şirketi Hacklendi için yorumlar kapalı
5
Organize suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla hakkında yakalama kararı bulunan Sedat Peker'in fotoğraflarını paylaştığı fotoğrafların devamını Oda Tv yayınladı.
26.07.2021
Sedat Peker’in Paylaştığı Masanın Yeni Fotoğrafları Gün Yüzüne Çıktı için yorumlar kapalı
72
Sedat Peker, sosyal medya hesabından yeni açıklamalarda bulundu. Peker 15 Temmuz sonrası iddialarına devam edeceğinin sinyalini verdi...
11.07.2021
Sedat Peker, 15 Temmuz’u İşaret Ederek Süleyman Soylu Hakkında Paylaşımda Bulundu için yorumlar kapalı
0
Organize suç örgütü lideri Sedat Peker ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun da bahsettiği Lotu Quli lakaplı Nadir Salifov'ın cinayetinden "hayalet" çıktı.
05.07.2021
Sedat Peker ve Süleyman Soylu’nun Bahsettiği Salifov’ın Cinayetinden ‘Hayalet’ Çıktı için yorumlar kapalı
46
Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile ilgili bir iddia da daha bulunurken, Yüksel Özyurt ve Orhan Özyurt'un Soylu'nun "gizli ortakları ve kasası" olduğunu öne sürdü.
03.07.2021
‘Soylu’nun Kasasını Açıklayacağım’ Diyen Sedat Peker İsim Verdi: Yüksel Özyurt ve Orhan Özyurt için yorumlar kapalı
22
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, organize suç örgütü kurmak suçlamasıyla arananSedat Peker’in ortaya attığı iddiaların ardından AKP ve Cumhurbaşkanlığı Kabinesi içinde yalnız kaldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Soylu’yu Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ndeki iki törene çağırmayarak yan yana görüntü vermekten kaçındı. Gözler şimdi partide “istenmeyen bakan” konumuna gelen Soylu’nun görevden alınıp alınmayacağına çevrildi.
03.07.2021
İçişleri Bakanı Soylu, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ndeki Törenlere Çağrılmadı için yorumlar kapalı
1