cinsel istismar

Yusuf Ziya Gümüşel’in kızı H.K.G., ‘6 yaşında imam nikâhıyla evlendirildiğini ve cinsel istismara maruz kaldığı’nı belirterek şikâyetçi olmuştu.
13.12.2022
6 Yaşındaki Çocuğa İstismarda Yeni Gelişme! için yorumlar kapalı
29
İstanbul'un Esenyurt ilçesinde bir camide çocuğun yabancı uyruklu bir şahıs tarafından taciz edildiği iddia edildi.
01.06.2022
İstanbul’da Çocuğu İstismar Etmek İsteyen Yabancı Uyruklu Şahıs Tutuklandı için yorumlar kapalı
7
İki çocuğun tecavüze uğramasına, beş çocuğun cinsel istismara maruz kaldığı Erzurum’da Hacı Bahattin Evgi Yatılı Erkek Kuran Kursu’nda yaşananlara ilişkin ifadeler ortaya çıktı.
14.03.2022
Erzurum’da Diyanet’e Bağlı Kuran Kursunda Skandal İfadeler: ”Atatürk Portresiyle Dövüp Kuran’ı Yırttı” için yorumlar kapalı
57
İstanbul’da yaşayan 17 yaşındaki kız çocuğu, 8 yaşından 15 yaşına kadar aralarında babası, amcası, kuzeni, okul müdürü ve öğretmenlerinin de olduğu 20 kişinin cinsel istismarına uğradı.
01.03.2022
İstanbul’da Bir Kız Çocuğu, 8 Yaşından 15 Yaşına Kadar 20 Kişinin Cinsel İstismarına Uğradı için yorumlar kapalı
78
Erzurum'un Palandöken ilçesi Abdurrahman Gazi Mahallesi'ndeki Hacı Bahattin Evgi Kuran Kursu’nda yaşanan cinsel istismar ve şiddet olaylarına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında Palandöken Müftüsü Abdülhalim Acar ile kuran kursunda görevli 7 kişi açığa alındı.
17.02.2022
7 Çocuğun Kuran Kursunda İstismara Uğradığı Palandöken’de 7 Kişi ve Müftü Açığa Alındı için yorumlar kapalı
42
7 çocuğa cinsel istismarda bulunulan Hacı Bahattin Evgi Yatılı Erkek Kuran Kursu’nun müdürüne maaşından kesme cezası verildi
08.02.2022
Kuran Kursunda 7 Çocuğa Tecavüze Verilen ‘Ceza’: “Maaşının 8’de Birine El Konulması” için yorumlar kapalı
59
York Dükü Prens Andrew’un tüm Kraliyet ailesi unvanları ve askeri rütbeleri geri alınarak Kraliçe’ye devredildi. Cinsel istismar suçlamaları nedeniyle zor günler geçiren Prens Andrew mahkemeye normal vatandaş olarak devam edecek.
14.01.2022
Prens Andrew’e Cinsel İstismar Davasında Şok: Tüm Kraliyet Ailesi Unvanları ve Askeri Rütbeleri Geri Alındı için yorumlar kapalı
17
ABD'de kız çocuklarına yönelik cinsel istismar, pedofili ve fuhuş ağı oluşturmakla suçlanan ve hapishanede ölü bulunan ABD'li milyarder Jeffrey Epstein'in suç ortağı olduğu iddia edilen Ghislaine Maxwell, yargılandığı seks ticareti davasında suçlu bulundu.
30.12.2021
Epstein’in Suç Ortağı Maxwell, ABD’deki Seks Ticareti Davasında Suçlu Bulundu için yorumlar kapalı
8
Siirt'teki Tillo Yatılı Kuran Kursu'nda 15 yaşındaki çocuğun aylarca istismar edilmesine ilişkin dosyada yeni gelişmeler yaşandı.
04.11.2021
Tillo Yatılı Kuran Kursu’ndaki Cinsel İstismar Skandalında Jet Tahliye için yorumlar kapalı
28
Siirt'te Molla Burhaneddin Medresesi olarak bilinen Tillo Yatılı Kuran Kursu'nda, 15 yaşındaki çocuğun aylarca istismar edildiği öne sürüldü.
19.10.2021
Siirt’te Yatılı Kur’an Kursunda 15 Yaşındaki Çocuğa Aylarca Süren Cinsel İstismar! için yorumlar kapalı
47
Organize suç örgütü lideri Sedat Peker Twitter hesabından paylaşım yaptı. Peker paylaşımında İçişleri Bakanı Süleymen Soylu'yu hedef aldı. Peker, Meclisin açılış tarihi 1 Ekim'de Bakan Soylu'ya hediyesi olduğunu yazdı. Peker, Kahramanmaraş'taki Kur'an kursunda gerçekleşen cinsel istismar skandalı ile ilgili de tweetler attı.
16.09.2021
Sedat Peker, Bakan Soylu’ya: ‘1 Ekim’de Hediyem Var’ için yorumlar kapalı
21
Erzurum'da 15 yaşındaki bir kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklanan FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in yeğeni Selahattin Gülen, yurt dışı yasağı ve haftada bir imza atma şartıyla tahliye edildi.
02.09.2021
FETÖ Elebaşı Gülen’in Yeğenine ‘Cinsel İstismar’ Davasında Tahliye için yorumlar kapalı
0