SADİ GÜVEN GÜVENEBİLİRSEN…

SADİ GÜVEN GÜVENEBİLİRSEN…
Yayınlama: 05.08.2017
0
A+
A-

Abdullah Gül’ün eski danışmanı ve Yeniçağ gazetesi yazarı Ahmet Takan bugünkü yazısında  Yüksek Askeri Şura’nın (YAŞ) artçı sarsıntılarının süreceği iddiasında bulundu. Takan YAŞ atamlarını değerlendirdiği yazısının son bölümünde çarpıcı bir iddiaya yer verdi. Saray kulislerinde Görmez’in ardından üç ismin daha gönderileceğini ileri süren Takan, üçüncü ismin…

Abdullah Gül’ün eski danışmanı ve Yeniçağ gazetesi yazarı Ahmet Takan, bürokraside gerçekleşmesi muhtemel tasfiyelere dair önemli iddialarda bulundu.

Yeniçağ Gazetesi yazarı Ahmet Takan Mehmet Görmez’in gidişiyle başlayan tasfiye dalgasına YSK Başkanı Sadi Güven’in de dahil edileceğini öne sürdü:

“Ulusalcı” geçinen çete, devlet içinde çöreklenip semirmek için var gücüyle saldırıyor. Farkında mısınız bilemem? Bu saldırılar ellerindeki küçük bir yayın organı ve bazı küçük internet sitelerinin üzerinden sürüyor. Hem de FETÖ ile mücadele kamuflajıyla!.. Oyuna ve kirli tezgaha çok dikkat etmek lazım…

“YAŞ”ın artçı sarsıntıları devam edecek diye yazıya başlamıştık. Noktayı koyarken; Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez’in “veda”sından sonra saray kulislerinde “3 kellenin daha da yolculanacağı” konuşuluyor. Siz, dikkatli okurlar 2’sini tahmin edersiniz. 3’üncü konuşulan ismi de ben söyleyeyim; YSK Başkanı Sadi Güven… Bu pilava su dayanmaz!.. Haydi, gel de tatile çık!..

 

Türkiye'nin siyaset, medya ve gerçekçi haberlerinin yer aldığı haber portalı