Erdoğan

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek akaryakıta yapılan son ÖTV zammı sonrasında ekonomistlerin şimşeklerini üzerine çekti. Ekonomistler Şimşek'in daha şimdiden eski bakan Nebati'yi aratmaya başladığını söyleyip dev ÖTV zammına sert tepki gösterdi.
17.07.2023
Ekonomistlerden ÖTV Zammına Sert Tepki için yorumlar kapalı
55
Türkiye, Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ili etkileyen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerle sarsıldı. Depremin ardından Erdoğan'ın KYK yurtlarına depremzedelerin yerleştirileceği ve üniversitelerin uzaktan eğitim vereceği kararına tepkiler yükseliyor.
18.02.2023
Üniversitelerde Uzaktan Eğitim Kararına Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları’ndan Tepki! için yorumlar kapalı
31
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kahramanmaraş merkezli depremler nedeniyle 7 gün süreyle ulusal yas ilan edildiğini açıkladı.
06.02.2023
7 Gün Ulusal Yas İlan Edildi için yorumlar kapalı
3
Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında bazı kurum ile kuruluşlara ilişkin atama kararları yer aldı.
24.12.2022
Erdoğan’dan Yeni Atamalar için yorumlar kapalı
26
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Tolga Akalın, ABD ile Erdoğan arasında yapılan anlaşmanın tutanaklarını yayınladı. Tutanaklarda, Türkiye ile ABD'nin Afganların ülkemize girmesi için anlaştıkları görülüyor.
26.09.2022
İYİ Partili Akalın Belgesini Paylaştı: AKP ve ABD Arasında Afgan Anlaşması! için yorumlar kapalı
51
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi ile görüşmesinde Türk bayrağı yer almadı.
19.07.2022
Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı Reisi ile Görüşmesinde Türk Bayrağı Yer Almadı için yorumlar kapalı
28
Halkın Kurtuluş Partisi (HKP), Ankara’da büyük bir resmi törenle karşılanan Prens Muhammed bin Selman’ın "Türkiye’ye yönelik aşağılayıcı davranışlarına sessiz kaldıkları, devlet teamüllerinin hiçe sayılmasına göz yumdukları ve Selman’a Saray’da “Suudi Üstündür” nakaratlı şarkı eşliğinde ziyafet vererek Türkiye’nin onurunu zedeledikleri" gerekçesiyle AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Cumhurbaşkanlığı yetkilileri hakkında suç duyurusunda bulundu.
02.07.2022
Erdoğan ve Cumhurbaşkanlığı Yetkilileri Hakkında Suç Duyurusu için yorumlar kapalı
0
Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman, 2018 yılında Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın İstanbul'da öldürülmesinin ardından ilk kez resmi ziyarette bulunmak üzere Ankara'ya geldi.
22.06.2022
Suudi Prens Selman Ankara’da: Birçok Anlaşma İmzalanacak için yorumlar kapalı
15
AYM kararını tanımayan hakim olarak tarihe geçen Akın Gürlek, AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Adalet Bakan Yardımcılığı'na tayin edildi.
02.06.2022
“AYM Kararını Uygulamayan Hakim” Olarak Tarihe Geçen “Yeni Zekeriya Öz” Adalet Bakan Yardımcılığı’na Atandı için yorumlar kapalı
34
Halkın Kurtuluş Partisi, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “TÜRGEV ve Ensar vakıfları aracılığı ile 1 milyar lira ABD’deki paralel bir vakfa transfer edildi” iddiasını yargıya taşıdı.
26.05.2022
Erdoğan, TÜRGEV, Ensar ve TURKEN Vakfı Hakkında Suç Duyurusu! için yorumlar kapalı
48
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan kararla bakanlıklara ve bazı kurumlara yeni atamalar yapıldı.
21.05.2022
Erdoğan’dan Bazı Bakanlıklara Atama Kararı! için yorumlar kapalı
4
AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sığınmacılara yine sahip çıktı.
11.05.2022
Erdoğan’dan Bir Açıklama Daha: “Görevde Olduğum Sürece Sığınmacı Kardeşlerimizi Geri Gönderemeyeceksiniz” için yorumlar kapalı
5