ahmet takan

Korkusuz yazarı Ahmet Takan, bugünkü yazısında çarpıcı iddialarda bulundu. Abdullah Gül ve Hulusi Akar'ın gizlice görüştüğünü söyleyen Takan, "Yemekli, çaylı kahveli çok özel toplantılarında plan üzerine planlar yapılıyor" dedi.
26.08.2021
Korkusuz Yazarı Takan’dan Bomba İddia: “Abdullah Gül ve Hulusi Akar Gizlice Görüşüyor!” için yorumlar kapalı
1
Korkusuz yazarı Ahmet Takan, bugünkü köşe yazısında siyaset gündemine ilişkin önemli bir iddiada bulundu.
11.05.2021
Erdoğan’a Erdoğan’ın Adaylığında Anayasal Engel Yokmuş için yorumlar kapalı
1
Ahmet Takan, seçim sonrası yeni bir parti kurulacağı yönündeki iddiaya dair kulis yazdı. Takan "Kaynağımdan aldığım bilgiye göre, Gül 'Bir süre daha bekleyin' dedi. Parti kurmakta kararlı görünüyorlar. Ancak bir erteleme söz konusu" ifadesini kullandı.
10.04.2019
AHMET TAKAN’DAN ‘GÜL’ AÇIKLAMASI için yorumlar kapalı
3
Hatay'a giderken uçağında gazeteci Ahmet Takan'ın sorularını yanıtlayan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'tükenmişlik sendromu yaşadığını' söyledi.
03.03.2019
“CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN TÜKENMİŞLİK SENDROMU YAŞIYOR” için yorumlar kapalı
0
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, ülkede ekonominin kötüye gittiğini öne sürerek, “Ve yazık ki, böyle gider ise daha öncede defalarca söyledim. Bu ülkenin ekonomisi 1 Nisan’dan sonra Uluslararası Para Fonu’na emanet edilecektir. Ben daha öncede söylemiştim ‘bunlar, IMF ile görüşüyorlar’ diye. Bakıyoruz bugün gazetelerde çıkmaya başladı....
31.01.2019
TÜRKİYE’NİN EKONOMİSİ IMF’YE EMANET EDİLECEK için yorumlar kapalı
1
Ahmet Takan, 2019 Mart ayında gerçekleşecek olan yerel seçimler öncesinde gündemi sarsacak bir iddiada bulundu. Takan, kaleme aldığı 'Anketler, MİT'in görev alanı mı?.. ' başlıklı yazısında AK Parti içinde bugüne kadar eşi benzeri yaşanmamış bir skandalın patladığını öne sürdü ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yanıltıcı anketler sunulduğunu söyledi.
16.12.2018
AHMET TAKAN’DAN SARSICI ‘ANKET’ İDDİASI! için yorumlar kapalı
0
Ahmet Takan, Kilis'te bulunan Öncüpınar kampının boşaltılması için Suriyelilere kişi başı 1750 TL ödendiğini iddia etti. Takan, bu para karşılığında "İster Suriye'ye ister bir başka yere gidin" denildiğini öne sürdü.
06.12.2018
SURİYELİLERE KİŞİ BAŞI 1750 TL ÖDENİYOR! için yorumlar kapalı
1
Ahmet Takan, bugün kaleme aldığı '3600 ek gösterge damada takıldı' başlıklı yazısında gündem yaratacak bir iddiada bulundu. Takan'ın, AK Partili üst düzey yöneticilere dayandırdığı iddiasına göre, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk yakın bir arkadaşına, 'Maliye ve Hazine Bakanı Berat Albayrak'ı aşamıyoruz..." dedi.
28.11.2018
3600 EK GÖSTERGE DAMAT’A TAKILDI için yorumlar kapalı
1
Ahmet Takan, 2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler öncesinde olay yaratacak bir iddia ile gündemde. Takan, 'Saray'da yine Soylu kavgası çıktı!' başlıklı yazısında, AK Parti kulislerine dayandırdığı ses getirecek bir olayı aktardı.
25.11.2018
SARAY’DA ‘SOYLU’ KAVGASI! için yorumlar kapalı
2
Yazdığı Ankara kulisleri ile bilinen Ahmet Takan bugünkü köşesinde dikkat çeken bir iddiayı gündeme getirdi. Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün danışmanı olarak da görev yapan Takan, ABD'nin Türkiye'ye serbest bırakılacaklar listesi verdiğini öne sürdü. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin dün grup toplantısında yaptığı konuşmayı zemin hazırlama olarak tabir etti.
07.11.2018
ABD’NİN VERDİĞİ LİSTENİN İÇİNDE DEMİRTAŞ İSMİ DE VAR için yorumlar kapalı
2
20.10.2017
‘5 savcıya Melih Gökçek’i araştırma görevi verildi’ için yorumlar kapalı
10
Abdullah Gül’ün eski danışmanı ve Yeniçağ gazetesi yazarı Ahmet Takan bugünkü yazısında  Yüksek Askeri Şura’nın (YAŞ) artçı sarsıntılarının süreceği iddiasında bulundu. Takan YAŞ atamlarını değerlendirdiği yazısının son bölümünde çarpıcı bir iddiaya yer verdi. Saray kulislerinde Görmez’in ardından üç ismin daha gönderileceğini ileri süren Takan, üçüncü ismin… Abdullah Gül’ün eski danışmanı ve...
05.08.2017
SADİ GÜVEN GÜVENEBİLİRSEN… için yorumlar kapalı
0