SON DAKİKA

RUS MAFYASI ÜZERİNDEN İMAMOĞLU’NA SUİKAST MESAJI MI?

Geçtiğimiz günlerde Rusya’nın mafya liderleri İstanbul yakınlarında bir toplantı düzenlemişti. Bu toplantının ardından bugün Rus medyasının paylaştığı İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na ait fotoğraf dikkat çekti.

Bu haber 06 Mayıs 2019 - 0:15 'de eklendi. Son Güncelleme6 Mayıs 2019 - 01:25
Rabıta Uğur Mumcu'dan Sonra - Hüseyin Hakkı Kahveci

Geçtiğimiz günlerde Rusya’nın mafya liderleri Türkiye de toplantı yaptı. Rus Rosbalt Ajansına konuşan bir Rus polis kaynağına göre, yaklaşık 30 mafya liderinin buluştuğu toplantı İstanbul yakınlarında adı belirtilmeyen küçük bir yerleşim biriminde yapıldı.

Medya Günlüğü’nden Fuat Safarov’un aktardığına göre, toplantıya katılanlar arasında Ramaz Dzneladz, Merab Bahiya, Koba Ahvlediani ve Roni Uglava gibi Rusya suç dünyasının Gürcü kökenli tanınmış isimleri de bulunuyordu.

İMAMOĞLU’NA SUİKAST MESAJI MI?

Rus Haber Ajansı Sputnik’in bugün paylaştığı İmamoğlu’na ait haberin görselindeki resimde, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu bilinçli olarak kafasından mermi ile vurulmuş ve kan görüntüsü verildiği görülmektedir.(https://twitter.com/sputnik_TR/status/1125010877873258496)

Sputnik Türkiye İmamoğlu Haberi - 5 Mayıs 2019 15:14

Sputnik Türkiye İmamoğlu Haberi – 5 Mayıs 2019 15:14

Rus Haber Ajansı Sputnik'in bugün yaptığı Ekrem İmamoğlu haberinde kullandığı resim.

Rus Haber Ajansı Sputnik’in bugün yaptığı Ekrem İmamoğlu haberinde kullandığı resim.

Resime dikkatle bakıldığında İmamoğlu’nun sonunun geldiği mesajı verilmektedir. Sadece suikast mesajı değil seçim tekrarı mesajıda veriliyor olabilir. Rusya KGB istihbarat ve gizli servisi, haberlerini böyle göz önünde yaparak ajanlarına mesaj göndermektedirler.

EKREM İMAMOĞLU İÇİN UYARI

OdaTV yazarı Sabahattin Önkibar’da 3 Mayıs’ta Ekrem İmamoğlu’yla ilgili dikkat çeken bir yazı kaleme alarak, İmamoğlu’nu suikast girişimi konusunda uyarmıştı.

İşte Sabahattin Önkibar’ın Odatv’de “Ekrem İmamoğlu için uyarı” alt başlığıyla yayınlanan yazısı;

Türkiye’de artık olmaz olmaz!

Düşünün, bunu konuşanlar var: Ekrem İmamoğlu her an zehirlenme ve trafik kazası dahil her türlü bir kötülük girişimine kurban gidebilirmiş!

Yani yaşamı tehlikedeymiş! Niçin mi?

Mevcut siyasal düzeni yerle bir edecek demokratik seçenek olmuştur da, ondan!

Atatürk'ün Katilleri

Altını çiziyorum. Kim bu kirli düzenden besleniyor ve Ekrem İmamoğlu gelirse tasfiye olacağını görüyorsa, onlar bu namert düşünce ve muhtemel teşebbüsün potansiyel failleridir.

Keza epeydir Türkiye’de kaos peşinde olan dış dinamikler, amaçları adına böyle bir alçaklığa soyunabilir.

Emin olun bu iddia benim kişisel kuruntum ya da komplo teorim değil, devletin zirvelerinde sorumluluk almış önemli bir istihbarat yöneticisinin korku çığlığıdır, herkesi uyarıyorum!

Umarım, doğru çıkmaz bu iddia.

YETKİLİ MECRİLERE ÇAĞRI

Parlamento Haber olarak, aktarmış olduğumuz haberdeki bilgiler iddia derecesinden çıktığı için tüm yetkililerin gerekli önlemleri alması gerekmektedir. Buradan tüm yetkili mercilere bu haberdeki mesajları dikkatle incelemelerini  belirterek uyarımızı bir kez daha yeniliyoruz.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!