rus

Edirne’ye kendi araçlarıyla gelen Bulgarlar, kent merkezinde market arabalarıyla alışveriş yaparak istedikleri ürünleri alabilmek için zamanla yarıştı. Pazar esnafı "Rus, Moldovya ve Belarus yani Orta Avrupa’nın birçok kesimi buraya geliyor" dedi.
20.10.2022
Günlük Ekmeklerini Bile Edirne’den Alıyorlar! Bulgarlar Alışveriş Yarışına Girdi için yorumlar kapalı
4
Birleşik Krallık’ın denizaşırı topraklarından Jersey'deki Kraliyet Mahkemesi, Rus milyarder Roman Abramovich'in 7 milyar dolardan fazla varlığını dondurdu.
14.04.2022
Birleşik Krallık, Abramovich’in 7 Milyar Dolardan Fazla Varlığını Dondurdu için yorumlar kapalı
12
Rusya'nın Ukrayna'yı işgalinin 13. gününde yeni gelişmeler yaşanıyor. İngiliz petrol şirketi Shell, Rus petrol ve gazını kullanımdan kaldırdığını duyurdu.
08.03.2022
Shell, Rus Petrol ve Gazını Kullanımdan Kaldırdı! için yorumlar kapalı
11
Tüm dünyanın takip ettiği, bugün gerçekleştirilen Rusya ve Ukrayna arasında Belarus'ta yapılan müzakerelerden ilk bilgiler paylaşıldı. Ukrayna heyeti, müzakerede Kırım ve Donbas dahil Ukrayna topraklarındaki tüm Rus güçlerinin çekilmesini talep etti.
28.02.2022
Ukrayna, Ukrayna’daki Rus Güçlerinin Çekilmesini Talep Etti için yorumlar kapalı
10
İngiliz Mirror gazetesi, Rus saldırısının yarın sabaha karşı başlayacağını ileri sürdü.
15.02.2022
İngiliz Basını: ‘Rus Saldırısı Sabaha Karşı Başlayacak’ için yorumlar kapalı
13
Ukrayna’da Rus birliklerinin sınırda konuşlanmasının ardından çıkabilecek savaşa karşı sivil halka tahtadan yapılan silahlarla askeri eğitimler veriliyor.
09.02.2022
Ukrayna Savaşa Hazırlanıyor: Sivillere Rus İşgaline Karşı Tahta Silahlarla Eğitim Veriliyor için yorumlar kapalı
16
İngiltere, Rus işgali tehdidi nedeniyle Ukrayna’ya 2.000 tanksavar silahı sağladı. İngiliz özel timinin 30 askeri de Ukrayna ordusuna eğitim için Ukrayna’ya gitti.
22.01.2022
İngiltere, Ukrayna’ya Asker ve 2 Bin Tanksavar Silahı Gönderdi için yorumlar kapalı
26
Kazak halkının talepleri karşısında onuruyla koltuğunu bırakmak yerine Rus kuklası KGAÖ'den yardım dilenen diktatör Tokayev'in çağrısına Paşinyan'dan olumlu yanıt geldi.
06.01.2022
KGAÖ, Kazakistan’a Asker Gönderecek için yorumlar kapalı
22
Ermenistan ile Azerbaycan arasında sınırda gerilim yeniden tırmandı. İki ülke sınırının Laçın istikametinde Ermenistan askerlerinin Azerbaycan mevzilerine top atışlarıyla saldırmasının ardından Azerbaycan'ın misillemesinde 15 Ermeni askeri öldürüldü.
16.11.2021
Azerbaycan-Ermenistan Sınırında Çatışma: Erivan, Rusya’dan Yardım İstedi için yorumlar kapalı
0
Antalya'nın Konyaaltı ilçesinde kamp sırasında yaktıkları ateşle orman yangınına neden oldukları iddiasıyla gözaltına alınan 7 Rus turist, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.
25.10.2021
Orman Yaktıkları İddiasıyla 7 Rus Turist Tutuklandı için yorumlar kapalı
1
Dünyanın en seçkin özel kuvvetleri arasında sayılıyor. Caydırıcılık, dayanıklılık ve operasyonel kapasite bakımından Amerikan Donanması'ndaki muadili 'Navy Seals (Deniz Komandoları)' ile kıyaslanıyor. Hedefine ulaşmak için korku salan yöntemlere başvurmaktan çekinmemesiyle biliniyor.
23.10.2021
Sedat Peker Gündeme Getirmişti! Rus Alfa Timi, SADAT’a Eğitim Desteği Verdi mı? için yorumlar kapalı
17
Rus ve İngiliz savaş gemileri 1 saat arayla İstanbul Boğazı'ndan geçerek, Karadeniz’e açıldı. Savaş gemilerinin geçişine sahil güvenlik botları eşlik etti.
16.05.2021
İngiliz ve Rus Savaş Gemileri Art Arda Karadeni̇z’e Açıldı için yorumlar kapalı
2