başkan

Kazakistan Parlamentosu Meclisi, bugün yapılan bir genel kurul toplantısında, ülkenin ilk devlet başkanı Nursultan Nazarbayev’in Halk Meclisi ve Güvenlik Konseyi’ndeki ömür boyu başkanlık görevinin kaldırılmasını öngören yasa tasarısını onayladı.
19.01.2022
Kazakistan Parlamentosu’ndan Nazarbayev’in Güvenlik Konseyi’ndeki Ömür Boyu Başkanlık Görevinin Kaldırılmasını Öngören Tasarıya Onay! için yorumlar kapalı
0
AKP’nin Kayseri Sarıoğlan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mevlüt Ünsal, bir sosyal medya kullanıcısın İstanbul Sözleşmesi’ne ilişkin,’ "AKP Ankara Sözleşmesi adı altında Tarikat-Cemaatlerle sözleşme için hazırlık yapıyor" paylaşımına, "Hilafeti ilan etmek bu ülkenin kurtuluşu demektir sen ne konuşuyorsun ya atan belli değil ya Türk değilsin” yorumunda bulundu.
22.03.2021
AKP’li Başkandan Skandal Açıklama: ‘Hilafeti İlan Etmek Bu Ülkenin Kurtuluşu Demektir’ için yorumlar kapalı
2
Daha önce Kızılay'ın yardım paketlerini dağıtan AKP Selçuk İlçe Başkanı, şimdi de hiçbir vasfı olmamasına rağmen Orman İşletme Şefliği'ne ait fidanları dağıttı.
21.03.2021
Orman İşletme Şefliği’ne ait Fidanları AKP’li İlçe Başkanı Dağıttı için yorumlar kapalı
0
Denizli'de 'pamuk yerine, rakı şişesi tıkacağız haberiniz olsun' paylaşımı nedeniyle soruşturma geçiren imam Fettah Karaman, Diyanet-Sen'in şube başkanı oldu.
30.12.2020
‘PAMUK YERİNE RAKI ŞİŞESİ TIKAYACAĞIZ’ DİYEN İMAM, SENDİKA BAŞKANI OLDU için yorumlar kapalı
6
Kırklareli'nin Pınarhisar ilçesine bağlı Kaynarca beldesi Belediye Başkanı CHP'li Serdar Türker'in, koronavirüs testi pozitif çıktı.
26.10.2020
KAYNARCA BELEDİYE BAŞKANI KORONAVİRÜSE YAKALANDI için yorumlar kapalı
1
MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü’nün adı rüşvet iddialarına karıştı. Sosyal medyada gündeme gelen görüntülerde başkana rüşvet verdiğini iddia eden bir vatandaşın MHP İl Sekreteri İzzet Erdem ile girdiği ikili diyalog dikkat çekti.
10.12.2019
MHP’Lİ İL BAŞKANI AYDIN ÜNLÜ’NÜN ADI RÜŞVET İDDİALARINA KARIŞTI için yorumlar kapalı
15
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün damadı Engin Anlı, belediyeye ait şirketin genel müdürü olarak görevde. Belediyelerde yaşanan akraba atamaları patlak verdi.
31.07.2019
BELEDİYE ATAMALARINDA YİNE BİR AKRABA SKANDALI! ‘BU SEFER ADRES MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’ için yorumlar kapalı
7
Geçtiğimiz günlerde Rusya'nın mafya liderleri İstanbul yakınlarında bir toplantı düzenlemişti. Bu toplantının ardından bugün Rus medyasının paylaştığı İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na ait fotoğraf dikkat çekti.
06.05.2019
1
183
Anayasa Mahkemesi başkanlık seçimlerinde sonuç belli oldu. Mevcut başkan Arslan yeniden seçildi. Son dakika habere göre, Zühtü Arslan 9 üyenin, rakibi Rıdvan Güleç ise 6 üyenin oyunu aldı.
25.01.2019
AYM BAŞKANLIĞINA TEKRARDAN SEÇİLDİ için yorumlar kapalı
7
RTÜK Başkanı İlhan Yerlikaya'nın, ailesinin sağlık sorunları nedeniyle görevinden istifa ettiği bildirildi.
22.01.2019
RTÜK BAŞKANI İSTİFA ETTİ için yorumlar kapalı
0
Türkiye Bankalar Birliği Başkanı ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın'ın Fenerbahçe'nin eski asbaşkanı Nihat Özdemir'e söylediği, "İnşallah Fenerbahçe'yi küme düşüreceğiz" sözleri sosyal medyada gündem olması sonrası Ziraat Bankası'ndan açıklama geldi.
21.01.2019
‘İNŞALLAH FENERBAHÇE’Yİ KÜME DÜŞÜRECEĞİZ’ SÖZLERİ TEPKİ ÇEKTİ için yorumlar kapalı
15
ABD Başkanı Donald Trump, "Düşman güçlerden veya başka güçlerden hata ile bize yönelebilecek her füzeyi indireceğiz. Füzenin tipi veya saldırının coğrafi kaynağı ne olursa olsun buna müsaade etmeyeceğiz." dedi.
17.01.2019
TRUMP DÜNYA’YA TEHDİT SAVURDU için yorumlar kapalı
2