SON DAKİKA

Orman İşletme Şefliği’ne ait Fidanları AKP’li İlçe Başkanı Dağıttı

Daha önce Kızılay’ın yardım paketlerini dağıtan AKP Selçuk İlçe Başkanı, şimdi de hiçbir vasfı olmamasına rağmen Orman İşletme Şefliği’ne ait fidanları dağıttı.

Bu haber 21 Mart 2021 - 18:42 'de eklendi.
Rabıta Uğur Mumcu'dan Sonra - Hüseyin Hakkı Kahveci

Daha önce Kızılay yardım paketlerini sahiplenerek dağıtım yapan AKP Selçuk İlçe Başkanı Selim Girbiyanoğlu, bu kez de Orman İşletme Şefliğine ait fidanları dağıttı.

21 Mart Dünya Ormancılık Günü ve Orman Haftası kapsamında Şirince köyünde fidan dağıtan Girbiyanoğlu, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda, “Ormanlar milli servettir. Ülkemizin hem süsü hem de gücüdür.

Orman İşletme Şefimiz, Muhtarımız ve Teşkilatımızla birlikte, Orman İşletme Şefliğimiz tarafından Şirince’de gerçekleştirilen fidan dağıtım etkinliğine katıldık” ifadelerini kullandı.

Atatürk'ün Katilleri

”CESEDİMİZİ ÇİĞNERSİNİZ DEMİŞTİ”

Girbiyanoğlu, geçtiğimiz günlerde gerekli izinleri almadan ilçenin belli noktalarına yerleştirdiği love Erdoğan reklamlarının Belediye yetkililerince ikinci kez kaldırılmasından sonra sosyal medya hesaplarından “Bu görselleri Selçuk Meydanlarından kaldırmak ancak cesedimizi çiğnemekle mümkün olur” paylaşımı ile büyük tepki toplamıştı.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!