kızılay

Kamuda hızla örgütlenen Menzil Cemaati’ne ait Ser Organizasyon Şirketi, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Adalet Bakanlığı’nın “müşterisi” olduğunu açıkladı. Kızılay, valilikler ve AKP’li belediyeler de cemaatin müşteri listesinde.
23.07.2023
Kamu Kurumları Menzil’in Müşterisi Olmuş! için yorumlar kapalı
37
Kızılay’daki başkanlık görevinden çadır sattığı için istifa etmek zorunda kalan Kerem Kınık’ın dört, Genel Müdür Altan’ın ise iki makam aracı olduğu ortaya çıktı. Kızılay’ın en az 57 yöneticiye makam aracı verdiği anlaşıldı.
25.06.2023
Kızılay En Az 57 Yöneticiye Makam Aracı Dağıtmış! için yorumlar kapalı
25
Kerem Kınık’ın istifasının ardından Kızılay’ın olağanüstü kongresi 9 Temmuz’da gerçekleştirilecek. Menzil Cemaati mensubu Fatma Meriç Yılmaz’ın “Bilal Erdoğan’ın onayı” ile Kızılay Başkanı olacağı iddia ediliyor.
02.06.2023
Kızılay’a Menzil Kancası için yorumlar kapalı
16
Özellikle deprem felaketinin ardından patlak veren skandallarla gündem düşmeyen Kızılay’da yine tartışma yaratacak bir karara imza atıldı. Buna göre emekli olan yöneticiler Kızılay’da çalışmaya devam edebilecek.
06.05.2023
Kızılay’da Tepki Çeken Karar: Emekli Olan Yöneticiler Kızılay’da Çalışmaya Devam Edebilecek için yorumlar kapalı
17
Her felaketin ardından halktan bağış isteyen Kızılay’ın, turizm bölgesi olan Antalya Kemer’deki milyonlarca lira değerindeki arsasını Veysel T. İsimli bir şahsa bağışladığı ortaya çıktı. Kızılay yetkilileri ise skandalı doğruladı.
02.05.2023
Kızılay’da Skandallar Bitmiyor! Antalya’da Milyonlarca Lira Değerindeki Arsasını Bağışladı için yorumlar kapalı
38
CHP Genel Başkan Yardımcısı Dr. Gamze Akkuş İlgezdi, “Skandallarına yeni skandallar ekleyen Kızılay, kan saklama koşullarını bahane ederek yüzde yüze yakın bir zamla bir torba kanın fiyatını 502 TL’den 980’e çıkararak Sosyal Güvenlik Kurumu’na büyük bir maddi külfet yüklüyor. Bu durum kabul edilemez. Depremin açtığı yaralar henüz sarılamamışken yapılan bu...
25.04.2023
CHP’li Gamze Akkuş İlgezdi: Kızılay, Kan Fiyatlarına Büyük Zam Yaptı! için yorumlar kapalı
28
Müdürlere yaklaşık 50 bin TL maaş ödenen Kızılay’da müdürlük unvanı bol keseden dağıtılıyor. Ancak iş artık öyle bir noktaya geldi ki yalnızca bir personeli olan müdür dahi var. Hatta bazı müdürlerin çalışanı yok.
03.04.2023
Kızılay’da Müdür Sayısı Çalışan Sayısına Yaklaştı için yorumlar kapalı
57
Deprem felaketinin ardında çadır ve gıda malzemesi satarak büyük tepki çeken ‘yardım kuruluşu’ Kızılay’ın, Star TV’de yayınlanan “Serap Paköz İle Gerçeğin Peşinde” programına sponsor olduğu ortaya çıktı.
02.04.2023
Kızılay, Televizyon Programına Sponsor Olmuş için yorumlar kapalı
18
Ayla Enerji isimli şirketin Kızılay üzerinden Ensar Vakfı’na 985 bin dolar aktarıp “vergiden kaçındığı” ortaya çıktı. Daha önce de Başkent Gaz’ın Kızılay üzerinden Ensar Vakfı’na 8 milyon dolar aktarması gündem olmuştu.
25.03.2023
Kızılay’da İkinci Vergiden Kaçınma Skandalı! Paralar Ensar’a Gitmiş için yorumlar kapalı
22
Aziz Torun’a ait Başkent Gaz’ın, Kızılay üzerinden Ensar’a para aktarmasından sonra bir skandala daha imza attığı ortaya çıktı. Başkent Gaz, bir inşaat şirketine yine Kızılay üzerinden para aktarıp ‘vergiden kaçınmış’
19.03.2023
Bir Kızılay Skandalı Daha: Başkent Gaz Kızılay Üzerinden Vergiden Kaçınmış için yorumlar kapalı
44
Yardım için kurulan Kızılay’ın bazı yöneticileri, kurumda çok sayıda şirkette yönetici... Başkan Kerem Kınık, 12 koltukla rekor kırdı.
15.03.2023
Kızılay’da Koltuk Sevdası: Rekor Kerem Kınık’ta için yorumlar kapalı
20
Malatya’daki ülkenin en büyük konteyner fabrikasının sahibi Kızılay, depremzedeler için konteyner üretemiyor. Afetler için de hiç konteyner stoklamayan Kızılay yönetimi, fabrikaya bir kebapçıyı torpille müdür yapmış.
12.02.2023
Kızılay’ın Depremzedeler İçin Konteyner Üretmediği Ortaya Çıktı için yorumlar kapalı
27