SON DAKİKA

FACEBOOK, INSTAGRAM VE WHATSAPP YİNE ÇÖKTÜ

Son 2-3 aydır çökmesiyle kullanıcılara büyük sıkıntılar yaşatan ve artık isyan ettiren Facebook-Instagram-WhatsApp çöküntülerine bir yenisi eklendi. Uygulamalar, yine bir sunucu sıkıntısı yüzünden sorunlar yaşıyor.

Bu haber 04 Ağustos 2019 - 18:37 'de eklendi. 41

Milyarlarca kullanıcı kitlesine ulaşan ve her geçen gün daha da büyüyen sosyal medya uygulamaları Instagram, WhatsApp ve Facebook, ülkemizin de aralarında yer aldığı bazı bölgelerde sunucu sorunları yaşıyor. Bazı bölgelerde yavaşlama bulunurken, bazı noktalarda erişimin tamamen kesildiği sunucuların, neden böyle bir sorunla karşılaştığı şu anda bilinmiyor.

Down Detector isimli sitenin verilerine göre hem Facebook’da hem de Instagram’da durum, Avrupa’da büyük sıkıntıların olduğuna işaret ediyor. Ülkemizde fazla olmasa da bir sorunun teşkil ettiğini gözlemleyebilirsiniz. Ülkemizde sunucu hataları daha çok yeni bir şey eklerken karşımıza çıkıyor.

Özellikle Instagram, Avrupa bölgesinde büyük bir erişim sıkıntısı yaşıyor. Sorunun sunuculardan kaynaklandığı söylense de sebebinin ne olduğu şu an için tam olarak bilinmiyor.

Her ne kadar 2019 yılının başlarından beri bu sorunlar teşkil etse de içerisinde bulunduğumuz Yaz aylarında bu sorunlar gittikçe artmaya başladı. Facebook’un bu çöküntüler için hızlı bir şekilde bir çözüm bulması gerekiyor zira kullanıcıların sabrı dolmaya başladı.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın