Trabzon

Trabzon'da kaçak define arayanlar iş makinesiyle ormana girip, 100 metre uzunluğunda yol açtı. Bölgede 8 metre genişliğinde ve 5 metre derinliğinde çukur açan definecilerin bir şey bulup bulamadıkları ise bilinmiyor .
19.09.2023
Trabzon’da Şaşkına Çeviren Olay: Define İçin Ormana İş Makinesiyle Yol Açtılar için yorumlar kapalı
51
Karadeniz sahilini betona boğan projelere bir yenisi daha eklendi. Karayolları 10 Bölge Müdürlüğü, kavşak projesi için Trabzon’da 6 bin 500 metrekare büyüklüğündeki deniz alanını dolduracak.
14.05.2023
Beton Dökmeye Doymadılar: 6500 Metrekare Deniz Alanı Doldurulacak için yorumlar kapalı
2
İzmir'e girip Türk bayrağını göndere çeken Yüzbaşı Şerafettin Algan'dan sonra tekrar Sayın Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları Genel Başkanı Atabey Hüseyin Hakkı Kahveci tarafından Trabzon İl Beyliği açılışında Kadim Devlet'in 3. kılıcı kınından çıkarıldı.
02.05.2023
Kadim Devletin 3. Kılıcı, Atabey Hüseyin Hakkı Kahveci Tarafından Trabzon’da Kınından Çıkarıldı için yorumlar kapalı
107
Trabzon’da, AKP’li Ortahisar Belediyesi; kent temizliği hizmetlerinde kullanılacak araçlar için pazarlık usulü ile ihale açtı. İhaleyi, 44,9 milyon TL sözleşme bedeli ile İstanbul şirketi, Cihan Temizlik A.Ş. kazandı. Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Topaloğlu; İlim Yayma Vakfı, Ensar Vakfı ve TÜRGEV temsilcilerinin yönetici olduğu Saraybosna Eğitim Geliştirme Vakfı’nın da yönetim...
03.01.2023
AKP’li Ortahisar Belediyesi’nin İhalesi Tanıdık Vakıfa için yorumlar kapalı
8
Trabzon'da bir evin Arapça şeklinde kira ve satış ilanı verildiği görüntüler sosyal medyada gündem oldu.
07.11.2022
Trabzon’da Tepki Çeken Arapça Ev İlanları için yorumlar kapalı
78
Trabzon’da bir öğretmen sosyal medya hesabından kadınları hedef alan paylaşımda bulundu.
29.07.2022
Trabzon’da Din ‘Öğretmeni’ Kadınları Hedef Aldı için yorumlar kapalı
4
Türkiye’nin en önemli doğa güzelliklerini içerisinde barındıran Trabzon’da Arapça tabelaların biri iniyor yenisi asılıyor. Öyle ki Trabzon Havalimanı’nın iç hatlar bölümünde bile Türkçe tabela bulmak neredeyse imkansız hale geldi.
19.07.2022
Yer Trabzon Havalimanı: Arapça Tabelaların Biri İniyor Diğeri Asılıyor için yorumlar kapalı
140
Türkiye'nin en önemli doğal güzelliklerinden biri olan Trabzon Uzungöl'den yeni görüntüler gelmeye devam ediyor. Arapça tabelaların bulunduğu bir restoranın Arap Hanutçu tuttuğu görüldü. Videoya Arapların yaptığı yorumlar ise dikkat çekti.
15.07.2022
Uzungöl’den Yeni Görüntüler: Arap Restoranları, Arapça Tabelalar ve Arap Hanutçular için yorumlar kapalı
96
Trabzon’da 2009 yılında AKP'den belediye başkanı seçilen Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'nun, doların 1,29 TL olduğu 2009 yılında yaklaşık 35 milyon bedelle başlanan Gülcemal projesi tamamlanamadı. Denizin yüzde 30'unun doldurulduğu ve mega proje olarak lanse edilen alanda sosyal tesisler, konser alanları ve yeşil alanlar yer alacaktı. Ancak yıllar geçti proje için çalışma...
29.06.2022
AKP’nin Milyonluk Mega Projesi Tarla Oldu için yorumlar kapalı
42
Trabzon'da deniz dolgusuna yapılan ve tartışmalara neden olan 900 yataklı şehir hastanesi inşaatı, artan maliyetler nedeniyle durdu. AKP Milletvekili Salih Cora, Kalyon İnşaat ile yapılan anlaşmanın feshedildiğini açıklarken, CHP Ortahisar Meclis Üyesi Cüneyt Zorlu, 1.1 milyar liraya mal olacak olan hastanenin maliyetinin 3 kat artacağını söyledi.
25.06.2022
Şehir Hastanesinin İnşaatı Durdu, Maliyeti 3 Kat Artabilir için yorumlar kapalı
12
Trabzon’da, kaşıntı deyip geçildiği ve hastaneye başvurulmadığı için ‘uyuz’ hastalığında bu yıl artış var. Basit temas yoluyla bile kolayca bulaşabilen uyuz hastalığı, kentte özellikle yurtlarda kalan öğrenciler arasında da yaygın hale geldi. Dermatoloji Uzmanı Dr. Hikmet Akyazı, “Bize yurt öğrencilerinden çok fazla başvuru gelmekte. "Mutlaka aile bireylerinin, beraber yaşadıkları herkesin...
27.03.2022
Aylarca Geçmeyen Bir Kaşıntı: Trabzon’da Yurtlarda Uyuz Salgını Başladı için yorumlar kapalı
128
Trabzon'un Araklı ilçesinde bölge halkının karşı çıkmasına rağmen Karadere üzerine yapımı devam eden Ayvadere HES projesinin iptali için açılan davalar sürerken, vatandaşlar patlamalar nedeniyle evlerinin zarar gördüğünü ileri sürdü.
17.03.2022
Trabzon’da Heyelanlı Bölgeye HES Yapıyorlar için yorumlar kapalı
3