Oyuncu

Türk sinemasının usta ismi Eşref Kolçak hayatını kaybetti. Kolçak, bir süre önce rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırılmıştı. 92 yaşındaki usta oyuncu saat 17 gibi yaşamını yitirdi. Acı haberi Onur Akay sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu.
26.05.2019
USTA OYUNCU EŞREF KOLÇAK HAYATINI KAYBETTİ için yorumlar kapalı
4
Yeni Akit ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hedef aldığı oyuncu Deniz Çakır'ın yaşadığı tartışmanın ayrıntıları ortaya çıktı.
10.01.2019
DENİZ ÇAKIR OLAYINDA YAŞANANLAR ASILSIZ ÇIKTI için yorumlar kapalı
1
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, başörtülü kızlara bir AVM'de hakaret ettiği iddiasıyla oyuncu Deniz Çakır hakkında soruşturma başlattı.
06.01.2019
DENİZ ÇAKIR HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATILDI için yorumlar kapalı
2
Bir oyuna dönüşen gerçekler… Görmek inanmaktır. Ama gerçek midir? Bir film repliğinden… Gözlerimizin önünde olan, bitenler, tüm bilincimiz ve algılarımızın yettiği kadar anlamlandırabildiğimiz şeyler. Aklımızın bir oyunu ya da aklımızla bir oyun içerisinde, bir oyuna dönüşen gerçeklikler. Matematiksel gerçekler kadar somut verilere dayalı mıdır, sosyolojik meseleler? Tarihsel süreç ve olgular,...
23.01.2018
Oyun ne, oyuncu kim? için yorumlar kapalı
1
AKP’li yıllarda sanata ve sanatçıya saldırının pek çok boyutuna tanık olduk. İçine tükürülen, “ucube” olarak hedef gösterilen heykeller, “milli ve manevi değerlerimiz” terazisinde değerlendirilip hakkında ferman çıkarılan bale ve opera gösterileri, yasaklanan, basılan sergiler…
20.12.2017
Devlet Tiyatroları'nda oyuncu olmak için yorumlar kapalı
5
08.12.2017
Oyuncu Hakan Yılmaz, kendisi ve eşini darp eden Denizhan Vural'dan şikâyetçi oldu için yorumlar kapalı
8
ABD'de görülen davada tanık olarak ifade veren Rıza Sarraf, AKP'li isimlere verdiği rüşvetleri sıraladı.Büyük yankı uyandıran açıklamalar sonrası oyuncu Bülent Emrah Parlak'ın sosyal medyadan yaptığı paylaşım dikkat çekti.Parlak, "Annem-babam memurdu benim. Babamı kaybettiğimde hiç bir şey bırakmadı bize mal-mülk olarak. Onur bıraktı, şeref bıraktı, vatan ve halk sevgisi bıraktı. Rüşvet alan...
30.11.2017
Oyuncu Emrah Parlak: Babam, rüşvet alan şerefsizdir, halk düşmanıdır, derdi… için yorumlar kapalı
3
Oyuncu Mine Tugay, sosyal medya hesabından bir minibüs şoförünün saldırısına uğradığını açıkladı. Tugay paylaşımının altına ''Şehrin ortasında bir minibüs şoförünün saldırısına uğradım. Tek suçum beni arabasıyla taciz ettiği için kornaya basmam...'' notunu düştü.Tugay'a Tarkan'dan destek mesajı geldi:
09.11.2017
Oyuncu Mine Tugay'a saldırı için yorumlar kapalı
2
37 yaşındaki Green'in oyuncu olan annesi Marlene Jobert, katıldığı bir radyo programında, Green'in 2010 ve 2011 yılları arasında Weinstein'ın tacizlerine maruz kaldığını açıkladı.Jobert,  Weinstein'ın Paris'te bir otelde kaldığı sırada Green'i odasına davet ederek cinsel saldırıda bulunduğunu söyledi ve ''Kızım bu canavarın pençelerinden kaçmayı başardı'' ifadesini kullandı.
15.10.2017
Weinstein skandalı büyüyor: Ünlü oyuncu Eva Green de tacize uğramış için yorumlar kapalı
8
Adana Film Festivali’nin ‘Büyük ödül töreni’, Çukurova Üniversitesi Kongre Merkezi’nde yaklaşık 2 bin kişinin katılımıyla düzenlendi.Törende "İşe Yarar Bir Şey" filmindeki performansı nedeniyle "En İyi Kadın Oyuncu" ödülünü almaya hak kazanan Başak Köklükaya, ödülünü açlık grevindeki tutuklu eğitimciler Nuriye Gülmen ve Semih Özakça'ya ithaf etti.Köklükaya törende şu ifadeleri kullandı:
01.10.2017
VİDEO | Başak Köklükaya 'En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nü Nuriye ve Semih'e ithaf etti için yorumlar kapalı
32
Ünlü oyuncu Frank Vincent'ın, kalp ameliyatı sırasında oluşan komplikasyonlar sonucu hayatını kaybetti.78 yaşında hayatını kaybeden Frank Vincent, Goodfellas, The Sopranos, Fight Club, Pulp Fiction gibi yapımlarda rol almıştı.
14.09.2017
Ünlü oyuncu ameliyat sırasında hayatını kaybetti için yorumlar kapalı
1
Oyuncu Erdal Kuyumcu, ABD’nin İran’a uyguladığı ambargoyu delip, Ohio’dan satın aldığı, uzay ve havacılık sanayinde kullanılan kobalt metal tozu karışımını, Türkiye üzerinden satışına aracılık ettiği iddiasıyla yargılanıyordu.Amerika'nın Sesi'nde yer alan habere göre hakim, Kuyumcu’ya 4 yıl 9 ay hapis, ayrıca 7 bin dolar para cezası verdi. Kuyumcu, mahkeme kararına göre...
08.09.2017
Oyuncu Erdal Kuyumcu'ya hapis cezası için yorumlar kapalı
9