kılıç

Göç alma ve sığınmacı nüfusu bakımından Türkiye'nin alt sıralarında yer alan Afyonkarahisar'dan gelen görüntüler şoke etti. Afgan kaçaklarla, Suriyeli sığınmacılar orta çağ savaşlarını andıran görüntülerle birbirine girdi. Kavgada, pala, kılıç, taş ve sopa kullanıldı.
15.05.2022
Afyonkarahisar’da Suriyeli Sığınmacılar ile Afgan Kaçaklar Pala, Kılıç ve Sopalarla Çatıştı için yorumlar kapalı
62
Başakşehir’de, bekçilerin durdurduğu kişiye yapılan aramasında kemer şeklindeki kılıfın içinden 60 santimetrelik kılıç bulundu.
19.02.2022
İstanbul’da Şok Olay: Suriye Uyruklu Şahıstan Kemer Şeklinde Kılıç Çıktı için yorumlar kapalı
76
Ankara, Antalya, Aydın, Bursa, Diyarbakır, Gaziantep, İstanbul, Kahramanmaraş, Kırşehir, Kilis ve Mersin'de "Bataklık" adı verilen eş zamanlı operasyon başlatıldı. Çok sayıda lüks ev ve taşınmaza, 20 lüks araca, 7 kiralık kasaya, uyuşturucu madde ticaretinden kaynaklı olduğu belirlenen 52 milyon 627 bin 760 lira ile 1 milyon 310 bin dolara, ve...
01.07.2020
9 ÜLKE İLE EŞ ZAMANLI CUMHURİYET TARİHİNİN EN BÜYÜK UYUŞTURUCU OPERASYONU için yorumlar kapalı
6
Olimpiyatın verilmemesi nedeniyle işlevsiz kalan İstanbul Olimpiyatları Düzenleme Kurulu, 2018’de 36 milyon 560 bin TL harcadı. Kılıç, ‘Olimpiyat karın doyurmaz derler ama yapılmayan olimpiyat birilerinin yedi sülalesini doyuruyor’ dedi
04.01.2020
İŞLEVSİZ KALAN İSTANBUL OLİMPİYATLARI’NA 36 MİLYON TL HARCANDI için yorumlar kapalı
2
Komisyon üyesi CHP İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç, 8 aylık Ali Emir bebeğin hastanede ölümü, 10 yaşındaki Volkan Beyhan'ın parkta oynarken hayatını kaybetmesi, Burak Oğraş'ın da, Fettah Tamince'ye ait 5 yıldızlı oteldeki ölümünün de araştırılmasını istedi.
20.12.2019
KILIÇ’TAN TAMİNCE’NİN OTELİNDEKİ ÖLÜME İLİŞKİN YAZILI SORU ÖNERGESİ için yorumlar kapalı
4
Koza İpek davasında sanık olarak yargılanan Sertcan’ın ByLock yüklü telefonuyla Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreterliği, bakanlıklar, Suat Kılıç ve Ali İhsan Arslan ile irtibatı çıktı.
13.08.2019
KOZA İPEK HOLDİNG DAVASINDA DİKKAT ÇEKEN DETAY için yorumlar kapalı
11
Almanya önceki gün sokakta vahşet dolu anlara tanık oldu. Suriyeli mülteci, kılıç ile eski ev arkadaşını öldürdü. O anlar saniye saniye görüntülendi.
02.08.2019
ALMANYA’DA SURİYELİ MÜLTECİDEN SOKAK ORTASINDA KAN DONDURAN CİNAYET için yorumlar kapalı
21
Akit gazetesinin hedef gösterdiği Atatürkçü,aydın kimliği ile tanınan ilahiyatçı-yazar Cemil Kılıç, Rami Atatürk Anadolu Lisesindeki görevinden Ocak ayında uzaklaştırılmıştı.
15.04.2019
AKİT’İN HEDEF GÖSTERDİĞİ CEMİL KILIÇ TEKRAR GÖREVDEN ALINDI için yorumlar kapalı
14
Sudan’da tarım arazisi kiralanması kararı Tarım Komisyonu’nda tartışma yaratırken, AKP’li Komisyon Başkanı Kılıç, muhalefetin eleştirilerine “Sudan meselesine sığ bakıyorsunuz. Bu Türkiye’nin ulvi düşüncesine örnektir” yanıtını verdi
08.02.2019
TÜRKİYE’DE ARAZİLER BOŞ KALIRKEN HÜKÜMET SUDAN’DAN ARAZİ KİRALAYACAK için yorumlar kapalı
2
IŞİD’den militanlarına bıçakla saldırın emri ve IŞİD’in korkunç militanları: Inghimasi haberlerimizin üzerinden yaklaşık bir hafta geçti; ve dünya 6 gün sonra, Brüksel ve Londra’da “bıçaklı” saldırı haberleriyle sarsılmaya başladı. “Inghimasi” haberimiz: Fransızca konuşan militanların önce Libya’da eğitildiğini şimdi de Avrupa’ya korku saldığını söyleyen Locatelli, “Bu grup kendine Katibat al Battar diyor ve...
26.08.2017
Londra’da ‘kılıçlı’ saldırı için yorumlar kapalı
2
Samsun'un Havza ilçesinde bir kaynakçı, "Diriliş Ertuğrul" dizisinde gördüğü ve kendisine yaptığı kılıcın beğenilmesi üzerine üretime başladı.
02.08.2017
İzlediği diziden etkilenen kaynakçı kılıç ustası oldu için yorumlar kapalı
3