Deniz Yücel

Gazeteci Deniz Yücel'in, Türkiye'de bir yıl hukuksuz şekilde tutuklu kalması gerekçesiyle açtığı tazminat davasının reddi ile ilgili hüküm bozuldu. Böylece gazetecinin tazminat talebi yeniden incelenecek.
22.05.2019
TAZMİNAT TALEBİ YENİDEN İNCELENECEK için yorumlar kapalı
0
Yerel seçimlerine sayılı günler kala, İzmir'in Bayraklı ilçesine bağlı Gümüşpala'da AKP'den istifa eden yaklaşık 800 kişi CHP'ye katıldı.
12.03.2019
AKP’DE İSTİFA DEPREMİ! 800 KİŞİ CHP’YE GEÇTİ için yorumlar kapalı
1
Deutsce Welle Türkçe'nin haberine göre Alman Dışişleri Sözcüsü, bırakılan kişinin kimliğine ilişkin bilgi vermedi.
23.02.2018
Türkiye’de bir Almanya vatandaşı daha serbest için yorumlar kapalı
0
Türkiye'nin Zeytin Dalı Harekatı'nda Alman üretimi Leopard 2 tanklarının kullanıldığını gösteren fotoğraflar Almanya'yı karıştırdı.
25.01.2018
Almanya, Türkiye’ye Leopard tank modernizasyonunu durdurdu için yorumlar kapalı
11
Türkiye’de 11 aydır tutuklu bulunan Die Welt gazetesi muhabiri Deniz Yücel, Alman haber ajansı dpa’ya avukatları aracılığıyla yazılı bir röportaj verdi.
17.01.2018
Deniz Yücel, ‘kirli anlaşma’ ile tahliye istemiyor: Özgürlüğüm lekelenmesin için yorumlar kapalı
0
CHP'nin İzmir İl Kongresi tamamlandı.
08.01.2018
İzmir CHP’de seçimi Deniz Yücel kazandı için yorumlar kapalı
0
Türkiye'de on aydır hakkında iddianame olmadan tutuklu bulunan Die Welt gazetesi muhabiri Deniz Yücel, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun kendisine yönelik açıklaması ve tek tip kıyafaet uygulaması üzerine avukatı aracılığıyla basına yazılı açıklama yaptı.
05.01.2018
Gazeteci Yücel’den Bakan Çavuşoğlu’na yanıt: O da alışır için yorumlar kapalı
1
Ankara'nın Berlin ile ilişkileri düzeltmek istediğine dair haberlere yer veren Alman medyası, bunun önünde en büyük engeli teşkil eden Almanya-Türkiye vatandaşı gazeteci Deniz Yücel'in hapiste tutulması durumuna çözüm arandığını ileri sürdü.
04.01.2018
Almanya, AYM’den Deniz Yücel’in tutuksuz yargılanması kararı bekliyor için yorumlar kapalı
6
Türkiye 2017 yılına anayasa değişikliği referandumu tartışmalarıyla girerken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti Genel Başkanlığı görevini üstlenmesiyle birlikte 'partili cumhurbaşkanlığı' dönemi de başlamış oldu.
01.01.2018
Türkiye’de 2017: Referandumdan KHK’lara gündeme damga vuran gelişmeler için yorumlar kapalı
1
Almanya Dışişleri Bakanı  Gabriel, İngiltere'nin AB'den ayrılma sürecinde 'akıllıca' bir anlaşmaya varılabilmesi durumunda bu anlaşmanın Türkiye ve Ukrayna ile işbirliğinde yeni bir model oluşturabileceğini söyledi.
26.12.2017
Gabriel: Brexit, Türkiye için model olabilir için yorumlar kapalı
0
Almanya Cumhurbaşkanı Frank-Walter Steinmeier, gazeteci Deniz Yücel'in Türkiye'deki tutukluluğunun devam etmesini eleştirdi.
18.11.2017
Almanya Cumhurbaşkanı Steinmeier: Deniz Yücel’in tutukluluğu skandaldır için yorumlar kapalı
1
DW Türkçe'nin aktardığına göre, Türk resmi mercilerinin, Almanya'nın İstanbul Başkonsolosu'nun Silivri Cezaevi'nde tutuklu bulunan Die Welt gazetesi muhabiri Deniz Yücel'i ziyaret etmesine izin vermediği bildirildi.
16.09.2017
Almanya: Türkiye, Deniz Yücel’i ziyarete izin vermedi için yorumlar kapalı
0