Büyükçekmece

İstanbul’da geçtiğimiz günlerde etkili olan yağışların etkisiyle Ömerli, Büyükçekmece ve Alibey barajlarındaki su seviyesi maksimum seviyeye yaklaştı. Valilikten yapılan açıklamada yükselme devam ederse kontrollü tahliye yapılacağı duyuruldu.
01.04.2022
3 Baraj Doluluktan Alarm Vermeye Başladı! için yorumlar kapalı
0
İstanbul’da yaşayan 60 yaşındaki Fevzi S.’nin telefonuna gelen ‘Utanmıyor musun bu resmi çekmeye’ ifadelerinin yer aldığı kısa mesaja tıklayınca başına gelmeyen kalmadı. Mesaja tıklayanların telefonu bir süre sonra kapandı.
05.02.2022
Bu Mesaja Dikkat! Dolandırıcılıkta Müstehcen Fotoğraf Tuzağı için yorumlar kapalı
13
Büyükçekmece'deki kazı çalışmasının sırrı açığa çıktı. Geceden beri süren çalışmanın bir süredir kayıp olan M.K isimli kişinin bulunmasına yönelik olduğu öğrenildi.
02.02.2022
Büyükçekmece’de Sır Gibi Kazı! için yorumlar kapalı
0
İstanbul Büyükçekmece'de E-5 Karayolu kenarında çıplak halde koşan bir vatandaş, kameralara yansıdı. Psikolojik rahatsızlığı olduğu düşünülen kişi, polis ekibi tarafından yakalanarak hastaneye götürüldü.
09.01.2022
İstanbul’da Bir Vatandaş Çırılçıplak Koşarken Görüntülendi için yorumlar kapalı
17
İstanbul Büyükçekmece’de depo olarak kullanılan lüsk villaya operasyon düzenleyen polis ekipleri, 248 kilo metamfetamin maddesi ile birlikte 2 zehir tacirini yakaladı.
10.10.2021
İstanbul Büyükçekmece’de Rekor Miktarda Uyuşturucu Madde Ele Geçirildi için yorumlar kapalı
5
Büyükçekmece'de havaların ısınmasıyla birlikte 'göl sineği' olarak bilinen kronomid sinekler yine ortaya çıktı. İlçede oturanlar, balkon kapıları ile pencerelerini açamazken, ilaçlamanın yetersiz olduğunu iddia etti. İBB konuyla ilgili yazılı bir açıklama yaptı.
15.05.2021
Büyükçekmece’de Kronomid alarmı! için yorumlar kapalı
3
İstanbul'da Büyükçekmece, Çatalca ve Silivri'de Büyükçekmece Arıtma Tesisleri - Mimarsinan su dağıtım hattında gerçekleştirilecek olan yenileme çalışmaları nedeniyle salı gününden itibaren 17 saatliğine su kesintisi yaşanacağı açıklandı.
06.03.2021
İstanbul’da 3 İlçede Su Kesintisi için yorumlar kapalı
0
Büyükçekmece'de ağaçlık alanda çıkan yangına itfaiye müdahale ediyor.
08.08.2020
BÜYÜKÇEKMECE’DE AĞAÇLIK ALAN YANIYOR için yorumlar kapalı
5
Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı, Esenyurt’ta meydana gelen selde bir kişinin ölümü, 4 kişinin yaralanmasıyla ilgili soruşturma başlattı.
25.06.2020
ESENYURT’TAKİ SEL BASKINI İLE İLGİLİ SORUŞTURMA için yorumlar kapalı
4
Büyükçekmece'deki hemen bütün mahallelerde 'kronomid' olarak bilinen sivrisineklere benzer sinek istilası, ilçede oturanları bıktırdı. Çevre sakinleri, ilaçlamanın yetersiz olduğunu öne sürdü.
19.05.2020
BÜYÜKÇEKMECE’DE KRONOMİD İSTİLASI için yorumlar kapalı
11
Büyükçekmece’de vücudunda çok sayıda bıçak darbesi olan erkek cesedi bulundu.
10.02.2020
İSTANBUL’DA ERKEK CESEDİ BULUNDU için yorumlar kapalı
0
İstanbul Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi acilinde “Domuz Gribi” şüphesiyle gelen bir hasta nedeniyle hastanede kırmızı alan kapatıldı. Hastane acil bölümünde çalışanlar maskeli dolaşırken hastalanan kadının sonuçları çıkınca kesin nedeninin belli olacağı öğrenildi.
23.01.2020
İSTANBUL’DA DEVLET HASTANESİNDE DOMUZ GRİBİ ALARMI için yorumlar kapalı
2